توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 397905
نقش ناطق‌نوری در جبهه اصولگرایان حامی روحانی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۳
روزنامه اعتماد نوشت؛ الیاس حضرتی می‌گوید: پیش‌بینی می‌کنم که جامعه روحانیت مبارز هم یکی از پشتیبانان آقای روحانی در انتخابات آینده خواهد بود.

الياس حضرتي، نماينده مردم تهران درخصوص اعلام حمايت قاطع اخير آقاي ناطق‌نوري از آقاي روحاني در انتخابات٩٦، گفت: آقاي ناطق‌نوري از شخصيت‌هاي ريشه‌دار، اصيل و از استوانه‌هاي تاثيرگذار و مهم انقلاب و نظام ما هستند و تجارب فوق‌العاده طلايي و گرانقدري در خودشان دارند. حرف‌هاي‌شان براي بنده و جامعه بسيار مهم است و هميشه مايه بركت و انسجام نيروهاي انقلاب بوده‌اند.

وی افزود: در ماجراي ايجاد پشتيباني براي آقاي روحاني در اردوگاه اصولگرايان، آقاي ناطق فوق‌العاده تاثير بسزايي دارند. البته ايشان هم مثل آقاي هاشمي ساليان سال است كه مورد تخريب قرار گرفته‌اند و قطعا اين تخريب‌ها و بي‌ميلي‌ها بي‌تاثير نبوده است اما ايشان بدون توجه به اين تخريب‌ها همچنان وظيفه خود را در جهت كمك به انسجام اصولگرايان معتدل و معقول براي پشتيباني از آقاي روحاني انجام مي‌دهد كه از اين جهت بايد از ايشان تشكر كرد.

وي درخصوص احتمال حمايت گسترده اصولگرايان از آقاي روحاني در انتخابات ٩٦ گفت: با كاركرد خوبي كه آقاي روحاني در بخش‌هايي مختلف به‌خصوص در سياست خارجي داشته‌اند، با اين كارنامه پيش‌بيني مي‌كنم كه جامعه روحانيت مبارز هم يكي از پشتيبانان آقاي روحاني در انتخابات آينده خواهند بود.

عضو فراكسيون اميد درخصوص احتمال معرفي گزينه جديد از سوي اصلاح‌طلبان در صورت حمايت گسترده اصولگرايان از آقاي روحاني در انتخابات ٩٦، گفت: مساله حمايت نكردن از آقاي روحاني يك توهم بيش نيست. نه از اين باب كه اصولگرايان از آقاي روحاني حمايت نكرده‌اند و ايشان به سمت اصلاح‌طلبان آمد، بلكه تفكر ايشان از قديم اينگونه بوده است كه هم بايد از تمام ظرفيت اصولگرايان و هم اصلاح‌طلبان استفاده كند و هم بايد از افراطيون اصلاح‌طلب و هم بايد از افراطيون اصولگرا فرار كرد. اين تفكر خوبي است كه عقلاي سياسي و آدم‌هاي ريشه‌دار و ارزشي هر دو طرف را بتوانيم در يك پرانتز جمع كنيم، اين تفكر آقاي روحاني است. در موضوع حمايت از آقاي روحاني اصولگرايان خودشان از ايشان فاصله گرفته‌اند. هميشه اصلاح‌طلبان تمايل به اين دارند كه عقلاي اصولگرا به سمت آقاي روحاني بيايند، چراكه از آمدن آنها ما خوشحال مي‌شويم.
 
کلمات کلیدی : ناطق نوری+ اصولگرایان + روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.