نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 177404
هر ساعت یک کهنه سرباز آمریکایی خودکشی می‌کند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۴۴
نتایج تحقیقی که به تازگی دولت آمریکا آن را منتشر کرده نشان می‌دهد که به طور متوسط در هر ساعت یک کهنه سرباز آمریکایی دست به خودکشی می‌زند که این امر رشد چشمگیری را در سال‌های اخیر نشان می‌دهد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری الجزیره، تحقیقاتی که اخیرا دولت آمریکا آن را انجام می‌دهد نشان می‌دهد که روزانه ۲۲ کهنه سرباز آمریکایی خودکشی می‌کنند و این یعنی به طور متوسط هر ۶۵ دقیقه یک نظامی سابق آمریکایی دست به خودکشی می‌زند.

بنا بر این تحقیق که از سوی اداره کهنه سربازان آمریکایی و در بازده زمانی ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ انجام شده، میزان خودکشی در بین کهنه سربازان آمریکایی ۱۱ درصد افزایش یافته و در سال ۲۰۱۰ به ۲۲ مورد خودکشی رسیده است. بنابر این گزارش، بیش از ۶۹ درصد از نظامیانی که خودکشی کرده‌اند بالای ۵۰ سال سن داشته‌اند. بالا رفتن آمار خودکشی در بین نظامیان باعث نگرانی مقامات واشنگتن شده و برخی سناتورهای آمریکایی اتخاذ تدابیری لازم برای جلوگیری از رشد روز افزون خودکشی در میان نظامیان را خواستار شده‌اند.

این گزارش در حالی منتشر می‌شود که نزدیک به دو هفته پیش ارتش آمریکا گزارشی منتشر کرد که در آن اعلام شده بود سال ۲۰۱۲ رکورد خودکشی در میان نظامیان آمریکایی را شکسته و در این سال ۳۴۹ نظامی آمریکایی خودکشی کرده‌اند که از آمار تلفات جنگ برای آمریکا در این سال بیشتر بوده است.
 
کلمات کلیدی : سرباز آمریکایی+خودکشی
 
۱۳۹۱-۱۱-۱۴ ۱۸:۵۳:۵۸
در سال 2012 349 کورد کخ می شه روزی 1 مورد! اگه هر ساعت یکی خودکشی کنه می شه سالی نزدیک 9000 مورد! (1115382) (alef-10)
 
United States
۱۳۹۱-۱۱-۱۴ ۲۰:۳۲:۵۵
با کارایی که اونا میکنن اگه خود کشی نکنن جای تعجب داره (1115593) (alef-10)