توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474620
مک کین سفر ترامپ به عربستان را گامی در راستای مقابله با ایران دانست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۵
رئیس کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا سفر دونالد ترامپ به عربستان را گامی مهم در راستای مقابله با تلاش‌های ایران برای قدرت‌گیری در منطقه دانست.

به گزارش ایسنا، جان مک کین سناتور جمهوری خواه آمریکایی و رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس سنا در گفت‌وگو با شبکه فاکس نیوز، سفر رئیس‌جمهور آمریکا به عربستان سعودی را بسیار خوب توصیف کرد و گفت که جهان عرب سنی و به ویژه دوستان سنتی واشنگتن در مقایسه با روابط سرد در دوران دولت قبل (آمریکا) تشویق شده‌اند.

وی با طرح ادعاهای تکراری واشنگتن علیه سیاست‌های منطقه‌ای ایران گفت: بدون تردید اگر قصد داریم قاطعانه و با قدرت مانع تلاش‌های مداوم ایران برای قدرت‌گیری در منطقه شویم، این سفر یک گام مهم رو به جلو خواهد بود.

مک کین افزود: من خواهان روابطی نزدیک با این کشورهای عربی هستم. من می‌خواهم با آنها همکاری کنم، نه فقط به خاطر داعش که قطعا مهم است، بلکه در مقابل ایران. ما باید پای آن‌چه به آن اعتقاد داریم بایستیم.
 
کلمات کلیدی : سنای آمریکا+دونالد ترامپ+جان مک کین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.