توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494222
جای پارک خودرو را با این دستگاه کوچک پیدا کنید
بخش دانش و فناوری الف،31 تیر96
یک شرکت فناوری دستگاه کوچکی طراحی کرده است که با نصب نرم‌افزار آن روی گوشی‌های هوشمند، می‌توانید خودرو و اشیاء گمشده را پیدا کنید.
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۵
 باشگاه خبرنگاران جوان؛ حتما تا به حال برایتان پیش آمده که خودروتان را در پارکینگ گم کرده باشید! تصورش را بکنید خودور را جایی پارک کرده و به خرید می‌روید و زمانیکه باز میگردید فراموش می‌کنید که کجا آن را پارک نموده‌اید. دکمه وحشت را فشار داده و شروع به جستجو در اطراف می‌نمایید اما این دکمه هم خاموش است و چیزی عایدتان نمی‌شود. تصورش را کنید که این کار چقدر می‌تواند آزاردهنده باشد خصوصا در یک روز گرم و آفتابی.

نه نیازی نیست که سیستم ردیاب یا همان جی پی اس را روی خودرو نصب کنید چرا که این کار بسیار گران و پرهزینه می‌باشد و شما مجبور خواهید بود در کنار قبوض بیشمار دیگر، ماهیانه هزینه اشتراک آن را هم پرداخت کنید.  راه دیگری وجود دارد که هم بتوانید خودروی خود را بیابید و هم هزینه کمتری صرف کنید.

شرکتی در کالیفرنیا این نیاز را با ساخت دستگاه کوچکی که با تلفن هوشمند کار می‌کند رفع کرده و این دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید. کار با این دستگاه بسیار ساده است کافیست نرم افزار رایگان این دستگاه را روی تلفن هوشمند خود نصب کرده و از این طریق به آن متصل شده و به سمت خودروی خود حرکت کنید.

شما می توانید این دستگاه را به تمام وسایل و لوازم دلخواهتان از قبیل سوئیچ، چمدان، کیف پول و.. نصب کنید و ظرف چند دقیقه آنچه را که نیاز دارید را مکان یابی نمایید و با این روش از شر استرس و هزینه های گزاف خلاصی یابید. در واقع می‌توان این وسیله را جایگزین مناسبی برای جی چی اس های گران‌قیمت درن ظر گرفت. قیمت این دستگاه 29 دلار است که در ازای آرامشی که برایتان درپی دارد مبلغ قابل توجهی نمی‌باشد.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ جای پارک خودرو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.