نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 334427
هنرمندان تریبون جنوبی‌ها شدند+تصاویر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۹
بی‌توجهی مسئولان به مشکلات دوباره شهرهای جنوبی کشورمان با واکنش هنرمندان و بازیگران در فضای مجازی روبه رو شده است.

به گزارش فارس، گرد و غبار بار دیگر مهمان ناخوانده شهرهای جنوبی کشورمان شده و مشکلات متعددی را برای مردم این شهرها به وجود آورده است. تشدید گرد و غبار در شهرهای جنوبی، زندگی روزمره و حتی نفس کشیدن را برای مردم دشوار کرده اما همچنان با بی تفاوتی مسئولان مواجه است؛ به گونه ای که گویا این گرد و خاک‌ها لابه‌لای کاغذها و بنرهای تبلیغاتی انتخابات گم شده است و مسئولان به فکر مطامع انتخاباتی خود و حزبشان هستند.

در همین رابطه شخصیت ها و چهره های سرشناس کشورمان که سال گذشته برای حل این مشکل در فضای مجازی گرد و خاک به پا کردند امسال نیز با تشدید گرد و غبارها و آلودگی هوای اهواز در صفحات شخصی اینستاگرامشان به آلودگی هوا واکنش نشان دادند و از مسئولان برای رسیدگی به مشکلات آن ها استمداد طلبیدند.

در ادامه واکنش برخی از این هنرمندان را مشاهده می‌کنید:


پوریا پورسرخ(بازیگر): هوای سالم حق هموطنانم هست... به امید اینکه چاره ای اندیشیده شود


سحر قریشی(بازیگر): خدایا کمک کن اهواز هوا ندارد


رضا صادقی(خواننده): هـوا بس ناجوانمردانه سم است .. اى دمت گرم و سرت خوش باد .. سلامم را تو پاسخ گوى و در بگشا .... همیشه جنوب و جنوبى مظلوم ترین بودن و هستن چه بندر عباسم که شاهرگ تجارى خاورمیانه است اما از همه چى محروم چه اهوازم که روى گنج نفت و دریغ از حمایت ... آقایان امیدها نمیتونن نفس بکشن، براى خدا تدبیرى که گفتین و یادتون نره..


سیاوش خیرابی(بازیگر): هموطنم هوا ندارد


حامد کمیلی(بازیگر): براستی پاسخی نیست؟!


حامد بهداد(بازیگر)


امیدحاجیلی(خواننده): آیا واقعا نمیشه کاری کرد؟!


مهرداد میناوند(پیشکسوت فوتبال)


امیر جعفری(بازیگر)


تهمینه میلانی(کارگردان): خوزستان در خاک، داستان تکراری که جوابگو ندارد


امیر مهدی ژوله(نویسنده) هم وطنم هوا ندارد


امیر آقایی(بازیگر): اینجا جنوب ایران است، اینجا همانجایی ست که هشت سال بمب و گلوله بر سرش ریخت و دٓم بر نیاورد. اینجا خاکی ست که جوانان این سرزمین جانشان را برای حفظش فدا کردند. یادمان نرود که سالهای سال بعد از جنگ هم به این عزیزان جنگ زده گفتیم و هیچ کاری برایشان نکردیم. اینجا خاک نخل های بی سر است. این مردمان نجیب ، امروز نباید خاک بخورند، آب شیرهاشان نباید آلوده باشد. اینان ایستادند تا دشمن ذره ای از این خاک را از آن خود نکند، اما همین خاک امروز، راه تنفسشان را گرفته است.


اشکان خطیبی(بازیگر) خوزستان بدون شرح ...


رامین راستاد(بازیگر): هموطنم هوا ندارد


عارف لرستانی(بازیگر) تا کی مسئولین بی لیاقت؟؟


برزو ارجمند(بازیگر): هم وطنم ...هوا ندارد


امیر نوری(بازیگر)

 

 
کلمات کلیدی : گرد و غبار، ریزگرد، خوزستان، هنرمندان
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۶ ۰۸:۰۲:۵۷
دردآورترین مساله در گرد و خاک بهمن ماه و اوائل اسفند خوزستان این است که منشا این خاک نه عراق است و نه عربستان بلکه در بیابانهایی هست که خودمان با خشک کردن رودخانه های زهره و جراحی ایجاد کرده ایم. هر سال هم وعده رها کردن آب داده می شود ولی در هیاهوهای سیاست بازان گم می شود. (3566193) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۶ ۰۹:۱۳:۱۵
این همه خاک تو آسمون از کجا میاد ؟ چرا عراق و کویت وقطر وامارات دچارش نیستن اونا که فاصله زیادی با خوزستان ندارن ؟! (3566331) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۶ ۰۹:۲۲:۰۷
باید دعا کرد تا شاید باران ببارد (3566350) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.