نظر منتشر شده
۱۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 184424
خبر خوش براي بازنشستگان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۳۷
۸۰ هزار بازنشسته کشوری امسال "وام ضروری" دریافت می‌کنند.

به گزارش ايسنا، مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش ۴۰ درصدی تسهیلات رفاهی، فرهنگی بازنشستگان در سال ۹۲ خبر داد.

ایراندخت عطاریان اظهار کرد: امسال با اعتبار خوبی که در اختیار صندوق بازنشستگی کشوری قرار خواهد گرفت ۱۰ برنامه در سطح ملی برای یک میلیون و۷۷۰ هزار بازنشسته کشوری تا پایان سال جاری اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: پرداخت وام ضروری، اجرای طرح در خانه نمانیم، ارتقاء پوشش بیمه طلایی درمان بازنشستگان وافراد تحت تکفل آنان، پرداخت وام ودیعه مسکن، راه‌اندازی تعاونی‌های چند منظوره در۳۱ استان کشور ویژه بازنشستگان، احداث جدیدترین خانه‌های مهر، ارتقاء طرح ملی بیمه عمر، برگزاری هشتمین دوره تقدیر و تجلیل از بازنشستگان کشوری، برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی وهنری، راه‌اندازی سرای اهل قلم برای نخبگان وهنرمندان بازنشسته در خانه‌های مهر از جمله برنامه‌هایی است که برای افزایش مشارکت اجتماعی بازنشستگان در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی کشور در نظر گرفته شده است.

عطاریان با اشاره به اینکه در پی سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) به خراسان شمالی در سال گذشته و تاکید معظم له برتوسعه، آبادانی وگسترش فضای فرهنگی و آموزشی کشور و خدمت رسانی بی‌منت به آحاد مختلف مردم، گفت: صندوق بازنشستگی کشوری در راستای اجرایی شدن مطالبات مقام عظمای ولایت، ساخت و توسعه مراکز فرهنگی خانه مهر بازنشستگان کشوری در سال ۹۲ را از استان خراسان شمالی از منطقه شیروان آغاز کرد.

وی افزود: خوشبختانه با تلاشها و پیگیری‌های عزیزی نماینده مردم شیروان و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی وهمکاری مسئولان اجرایی این منطقه، زمین مورد نیازبرای ساخت خانه مهر در اختیار بازنشستگان این منطقه قرار گرفت و این صندوق براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، ساخت خانه مهر شیروان را با تسهیلاتی به ارزش هشت میلیارد ریال به زودی آغاز خواهد کرد.

عطاریان با اشاره به پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری در سال ۹۲ افزود: امسال اعتبارات خوبی برای کمک به بازنشستگان در نظر گرفته شده است که پیش بینی شده است با افزایش چهل درصدی اعتبارات خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی کشوری، امسال به هشتاد هزار بازنشسته کشوری وام ضروری پرداخت شود.
 
۱۳۹۲-۰۱-۲۵ ۲۲:۰۵:۳۴
از زحمات سازمان بازنشستگی تشکر میکنم امیوارم مسئولین که در آینده روزی خود بازنشسته میشوند بیشتر به فکر این سرمایه های انسانی باشند و آنها را با شرایط سنی و مشکلات عدیده ای که دارند به حال خود رها نکنند با 1 میلیون وام که بصورت قرعه بین یک میلیون و سیصد هزار نفر انجام میشود کدام مشکل قابل حل است ما بیشتر به احترام وتکریم نیاز داریم که آن هم نیازی به تامین اعتبار و ردیف بودجه ندارد امیدوارم تصمیم گیرندگان از ثمرات تصمیم خود در آینده ای نه چندان دور بهره مند شوند . (1234004) (alef-10)
 
فروغ
United States
۱۳۹۲-۰۱-۲۵ ۲۲:۰۶:۳۰
زیر بار قرض رفتن خبر خوشه؟به چه فلاکتی افتادیم. (1234007) (alef-10)
 
United States
۱۳۹۲-۰۱-۲۵ ۲۲:۰۶:۴۳
بزك نمير بهار مياد (1234009) (alef-10)
 
الف 577
۱۳۹۲-۰۱-۲۵ ۲۲:۱۸:۱۴
بازم انتخابات و بازم وعده هاي سرخر من !!! (1234026) (alef-10)
 
بازنشسته
۱۳۹۲-۰۱-۲۵ ۲۲:۴۱:۰۳
طوری تیتر زده بودید که کم مانده بود ا ز خوشحالی سکته کنم.به متن که مراجعه کردم .......... (1234066) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۱-۲۶ ۰۱:۱۴:۴۶
الف جان اكثر بازنشسته ها سن بالا هستن و قلبشون خيلي آمادگي وارد كردن شوك هاي اينجوري رو نداره. يكم در اطلاع رساني راجع به اين اخبار خوش !!!! مراعات كن. (1234344) (alef-15)
 
معلم
۱۳۹۲-۰۱-۲۵ ۲۳:۲۰:۰۳
وام گرفتن هم خوشحالی دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1234160) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۱-۲۵ ۲۳:۴۱:۴۵
بدينوسيله از مردم نيز مى توان راى خريد افرين با پول همه كار مى شود كرد (1234202) (alef-15)
 
بازنشسته
۱۳۹۲-۰۱-۲۵ ۲۳:۵۷:۱۶
برایخودمان متاسفم با اینهمه گرانی وحقوق اندک بازنشستگی این حرفها چیزی جز سرگرمی بیش نیست (1234226) (alef-15)
 
بازنشسته مقطع ابتدایی
۱۳۹۲-۰۱-۲۶ ۰۰:۲۳:۱۸
دست تان دردنکندلطف فرمودید9سال است که سوبسیدمسکن دریافت نکرده ام ایمیل زدم دریغ ازیک جواب بنده سال 79 بازنشسته شدم 3سال مرخصی بی حقوق داشتم برای نگهداری دوکودکم و با20سال سابقه مفیدبازنشسته شدم اکنون حقوقم 493هزارتومان است که بعدازکسرانواع بیمه ها460هزارتومان دریافتی ام می باشدازمسئولین آموزش وپرورش درخواست دارم نسبت به حقوق کسانی که با20 سال بازنشسته شده اندتدبیری بیندیشندبالاخره ماهم انسانیم ونصف این پول درماه خرج دارو ودرمانمان می شود. (1234265) (alef-15)
 
Russian Federation
۱۳۹۲-۰۱-۲۶ ۰۰:۴۰:۰۰
بازنشستگان شرکت ملی نفت که تا چند ماه گذشته میتوانستند از اتوبوسهای شرکت نفت برای مسافرت استفاده کنند الان طی دو ماه گذشته قانون شده که نمیتوانند ازاتوبوسها برای مسافرت استفاده کنند این توهین به کارکنان هم هست زیر انها هم بازنشسته میشوند و امکانات خیلی کم هم از انان گرفته میشود در تمام دنیا به بازنشستگان امتیازات ویژه میدهند اینجا تمام امکانات را هم تعطیل میکنند و از حد اقل امکانات هم برخوردار نیستیم در تمام دنیا به بازنشستگان امکان استفاده از قطار مجانی یا با حد اقل قیمت انهم با امکانات بیشتر میدهند اما در ایران امکانات را مدام کم میکنند من همیشه از اتوبوس شرکت نفت استفاده میکردم گاهی ممکن است بلیط گیرم نیاید اما الان اجازه ندارم دیگر خوب در خوزستان بلیط هم که گیر نمیاید یا خیلی سخت است در تابستان گیر افتاده ایم (1234290) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۱-۲۶ ۰۱:۲۹:۱۱
الکی میگه (1234377) (alef-15)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۲۶ ۰۲:۰۰:۰۷
من بازنشسته با 5 تا بچه و سه پسر که دو تا از اونها بیکارند و دو دختر دم بخت که یکیشون ازدواجش نزدیک هست و هنوز جهازش کامل نشده. تو این مملکت به کی پناه ببرم.

خدا آدم را جلوی خانوادش شرمنده نکنه. مسولین بدانید ما هم خدایی داریم. چوب خدا صدا نداره. (1234409) (alef-15)
 
۱۳۹۲-۰۱-۲۶ ۰۲:۲۹:۴۳
معوقه های چندین ساله را بدهد در صورتی که ان زمان می دادند ارزشی بهتر از حال داشت و همچنین اگر می دادند و با سود کم بانک الان دو برابر شده بود حرف های مفت و زیادی در خصوص خدمت و .......نزنید کمی هم انسان باشید و معنای شرم را بفهمید (1234423) (alef-15)
 
nahid
United States
۱۳۹۲-۰۱-۲۶ ۰۳:۰۰:۴۰
من تفکر میکنم بهترین برای باز نشستگان کمک هزینه به صورت ارزاق است نه وام میخوام ..نه میتونم قسط بدم (1234441) (alef-15)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۱-۲۶ ۰۸:۳۱:۴۴
تامین اجتماعی چی؟ (1234525) (alef-15)
 
س
۱۳۹۲-۰۱-۲۶ ۰۸:۳۳:۴۷
هر وام را همان طور که گرفتن است پس دادن هم هست آن هم در وضعیت بانک داری اسلامی ما بعید میدانم که حتی از مرد کن و گاو شم کاری بر بیاید. (1234532) (alef-15)
 
ارمین
۱۳۹۳-۰۶-۳۱ ۲۱:۴۳:۵۳
پانصدهزار تومان قراربوده‌ برای مسافرت به بازنشستگان بدن چی شد (2387067) (alef-10)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته