نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450824
وکیل حمید بقایی: از سایت جهان نیوز شکایت می کنیم
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۴
به گزارش دولت بهار، در پی انتشار محتوای کذب و موهن علیه حمید بقایی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در سایت جهان نیوز، سید علی اصغر حسینی، وکیل حمید بقایی با ارسال توضیحی به دولت بهار نوشت:

در خصوص مطلبی که سایت «جهان نیوز» در تاریخ ۱۳/۱۲/۱۳۹۵ با عنوان «پشت پرده تبلیغات عجیب و غریب جریان انحرافی برای بقایی» منتشر و در آن ادعا نموده که موکل اینجانب پرونده سنگین مالی در قوه قضاییه دارند و اعلام کاندیداتوری ایشان با هدف تاثیر گذاری بر قوه قضائیه در رسیدگی به این پرونده انجام پذیرفته است، صرفنظر از اشتباهات و غلط های فراوان املایی و انشایی موجود در این مطلب که البته در هماهنگی کامل با محتوای متن قرار دارد، مع الوصف لازم به توضیح است که ادعای مطروحه در سایت «جهان نیوز» مبنی بر اینکه موکل اینجانب؛ آقای بقایی؛ دارای پرونده سنگین مالی در قوه قضائیه هستند، کاملاً بی پایه و اساس بوده و به هیچ وجه مبتنی بر صحت نمی باشد.

با توجه به اینکه بازپرس محترم رسیدگی کننده به پرونده آقای بقایی، قرار رسیدگی محرمانه به این پرونده را صادر نموده، قانوناً امکان اطلاع رسانی در خصوص جزئیات پرونده وجود ندارد. اما با توجه به سوء استفاده برخی اشخاص و رسانه های مغرض از این وضعیت و انتساب انواع اتهامات بی پایه و اساس به موکل و از آنجاییکه با اعلام کاندیداتوری ایشان شاهد تشدید این قبیل اظهارات کذب هستیم، به زودی جزئیات مهم مربوط به پرونده آقای بقایی، اتهامات انتسابی و دفاعیات مربوط به این اتهامات و همچنین جزئیات و نحوه بازداشت و آزادی ایشان اعلام خواهد شد.

در بخشی از مطلب منتشره در سایت «جهان نیوز» آمده است: «این موضوع در حالی جالب تر می شود که به علت مفاد سنگین پرونده مالی بقایی حتی پیش بینی احتمال بازداشت وی نیز توسط دستگاه قضا چندان دور از ذهن نبوده است.» هرچند معنی خاصی از این جمله ی بی سر و ته فهمیده نمی شود؛ اما ظاهراً سایت «جهان نیوز» خبر ندارد که در جریان رسیدگی به پرونده آقای بقایی، ایشان حدود ۷ ماه بازداشت بوده و نهایتاً با تبدیل قرار به کفالت، از تاریخ ۲۸/۱۰/۱۳۹۴ آزاد هستند.

علی ایحال با توجه به اینکه مطلب منشره در سایت جهان نیوز مصداق نشر اکا‌ذیب به قصد اضرار به موکل و تشویش اذهان عمومی موضوع ماده ۶۹۸ قانون مجازات اسلامی محسوب می شود، علیه مدیر مسئول سایت جهان نیوز در دادسرای فرهنگ و رسانه طرح شکایت خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : کاندیداتوری بقایی + انتخابات 96
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۲۲:۰۳:۱۲
اگر به فرض ایشان تایید شوند و در روند انتخابات درگیری بوجود اید مسلما ملت دیگر گروه احمدی نژاد را نمی بخشد (4184996) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته