نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460120
وزیر کار: افزایش قدرت خرید مردم یکی از اولویت‌های‌ جدی دولت یازدهم است
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۰
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به دستاورهای دولت یازدهم گفت: افزایش قدرت خرید مردم از جمله اولویت‌های اجرایی دولت تدبیر و امید است.

به گزارش ایسنا،«علی ربیعی» در جلسه انعقاد تفاهم نامه‌های طرح کسب و کار و اشتغال پایدار تکاپو که به میزبانی استان یزد برگزار شد، با بیان این که جهت‌گیری در راستای اعطای تسهیلات باید بیش از پیش کاربردی و راهبردی شود، اظهار کرد: امسال سعی شده در مالیات و بخش تأمین اجتماعی حمایت بیشتری با صنایع انجام شود.

وی گفت: سال گذشته در بحث اقتصاد، سال رسیدن به تعادل بود و امسال سال شکوفایی و جهش است و کیفیت رشد به مراتب بهتر و بیشتر می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رشد دو رقمی اقتصادی را از جمله دستاوردهای دولت یازدهم دانست و بیان کرد: در حال حاضر دولت تدبیر و امید به مرحله‌ای رسیده که رشد اقتصادی را به سمت صنعت هدایت می‌کند.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که در دولت یازدهم نرخ مشارکت بیش از سه درصد افزایش پیدا کرده است، افزود: افزایش قدرت خرید مردم از جمله اولویت‌های اجرایی دولت طی سه سال گذشته است.

ربیعی در ادامه با بیان این که قدرت خرید در دولت یازدهم 30 درصد افزایش پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: امسال 42 هزار میلیارد تومان مستمری پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: سالانه یک میلون و 250 هزار نفر نیرو وارد بازار کار می‌شود که از این تعداد 850 هزار نفر فارغ التحصیل دانشگاهی هستند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایجاد 850 هزار شغل با رویکرد پیش به سوی ایجاد یک میلیون شغل را از جمله رویکردهای دولت در سال جدید دانست و بیان کرد: امروز تراز تجاری کشور جمعاً مثبت شده است.

ربیعی با اشاره به دستاوردهای دولت یازدهم در توسعه اقتصادی، خاطرنشان کرد: در بخش کشاورزی تثبیت شغل پیدا کرده‌ایم.

وی با بیان این که جهت‎گیری دولت یازدهم در مورد فقر عقلانی بوده است، تأکید کرد: سرانه دفترچه بیمه روستاییان در دولت تدبیر و امید 500 درصد ارزش پیدا کرده است.

این مقام مسئول در مورد طرح های دولت در بحث آب، خاطرنشان کرد: عملیاتی کردن برنامه های تأمین آب لازم در دستور کار جدی دولت قرار گرفته است.

وی در پایان تأکید کرد: در سال جدید نرخ بیکاری استان یزد هشت دهم درصد بهبود می یابد.
 
کلمات کلیدی : علی ربیعی + رفاه + هزینه خانوار
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۲۱:۴۲:۱۵
میشه بگید با حقوق یک میلیونی
اجاره 500
چقدر برای خرید گوش 50 هزار تومانی
میوه
لبنیات باقی میمونه (4237846) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۱۸ ۲۲:۴۴:۴۸
من کار میخوام (4237968) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۰۱:۲۸:۱۵
افزایش قدرت خرید مردم نه با دادن وام هست که مردم توان برگشت آن را ندارند و نه با افزایش حقوق هست که خود تورم بیشتری می آورد تنها تنها با افزایش قدرت ریال و دست برداشتن مقامات از گران فروشی دلار و برگشت بسوی قیمت واقعی 1000 تومان آن هست (4238130) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۰۲:۱۲:۴۹
افزايش قدرت خريد مردم با سياست ارزان سازي و ببمه و خدمات درماني مجاني انجام شود . (4238153) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته