توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480722
ایندیپندنت:«ترزا می» بزرگ‌ترین پیروز تاریخ انتخابات انگلیس می‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۲
ایندیپندنت آخرین نتایج نظرسنجی های برون شعبه ای در انتخابات زود هنگام پارلمانی انگلیس را چنین اعلام کرد: احتمالاً «ترزا می» بزرگ ترین پیروزی تاریخ انتخابات انگلیس پس از تاچر را رقم خواهد زد.

به گزارش مهر به نقل از ایندیپندنت، آخرین نتایج نظرسنجی های برون شعبه ای نشان می دهد که ترزا می نخست وزیر محافظه کار کنونی این کشور احتمالاً بزرگ ترین پیروزی تاریخ انتخابات انگلیس پس از تاچر را رقم خواهد زد.

روزنامه ایندیپندنت اعلام کرد که نظرسنجی های شب پیش گذشته توسط مؤسسه «کامرِس» با نمایش پیشتازی ترزا می در برابر جرمی کوربین رهبر حزب کارگر در این کشور، به دست آوردن ۷۴ کرسیِ بیشتر را به اثبات می رساند.

لازم به ذکر است، مردم انگلیس از ساعت ۷ صبح به وقت محلی (حدود ۱۰:۳۰ به وقت ایران) برای شرکت در انتخابات پارلمانی زودهنگام و انتخاب ۶۵۰ نماینده مجلس عوام به پای صندوق‌های رأی رفتند تا در نهایت حزبی که اکثریت آراء را به دست می آورد، کابینه این کشور را تشکیل دهد؛ رویدادی که به مثابه ادامه قدرتمند روند برگزیت خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : ترزا میپانت+خابات انگلیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.