توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 390128
کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم قرار دارد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۰
معاون محیط زیست استان تهران گفت: هم اکنون غلظت آلاینده‌های با قطر کمتر از ۱۰ میکرون بر روی عدد ۱۲۳ قرار دارد که نشان‌دهنده شرایط ناسالم است و پیش‌بینی‌ می‌شود عصر امروز با افزایش گرد و غبار، غلظت آلاینده‌ها افزایش پیدا کند.

محمد رستگاری در گفت‌وگو با فارس در خصوص آخرین وضعیت کیفیت هوای تهران و تشدید گرد و غبار گفت: بر اساس آخرین اطلاعات ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، میزان غلظت آلاینده‌های با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون بر روی عدد ۱۱۹ قرار دارد.

وی ادامه داد: بر اساس این اطلاعات، میزان غلظت آلاینده‌های با قطر کمتر از ۱۰ میکرون به دلیل وزش باد و گرد و غبار عدد ۱۲۳ را نشان می‌دهد که نشانگر شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.

معاون محیط زیست استان تهران تصریح کرد: در حال حاضر از غلظت آلاینده‌ها کاسته شده است اما بعد از ظهر دوباره گرد و خاک را خواهیم داشت و با افزایش غلظت آلاینده‌ها عصر امروز نیز هوا در شرایط ناسالم خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : کیفیت هوا، تهران، شرایط ناسالم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.