نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412727
کاربران توییتر: ترامپ را بکشید
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۰
تارنمای آمریکا آنلاین امروز گزارش داد که در پی پیروزی دونالد ترامپ و معاونش مایک پنس در انتخابات ریاست جمهوری 18 آبان آمریکا، برخی از کاربران خشمگین توییتر ترور این دو را درخواست می کنند.


به گزارش ایرنا به نقل از AOL، از فردای اعلام نتایج، آمریکائیهای خشمگین به شبکه های اجتماعی هجوم برده اند. یکی از این کاربران ناراضی در صفحه توییتر خود نوشت: 'کسی می تواند ترامپ را کشته و این خطای بزرگ را اصلاح کند؟ '

برخی دیگر با تمسخر چنین کاربرانی به این نکته اشاره می کنند که اگر کسی ترامپ را بکشد، پنس که به اعتقاد بسیاری افراطی تر است جانشین او خواهد شد.

سرویس مخفی که وظیفه محافظت از جان مقام های عالیرتبه را بر عهده دارد پیشتر تحقیقاتی در زمینه چنین تهدیدهایی انجام داده بود. در سال 2000 'میز تهدیدهای اینترنتی' در این نهاد امنیتی تاسیس شد و وظیفه آن رسیدگی به چنین پرونده هایی است. این واحد و حیطه وظایف آن در سال 2009 و پس از تحلیف باراک اوباما گسترش یافت.

احساسات ضد ترامپ در توییتر، در خیابانهای اقصی نقاط آمریکا نیز نمود دارد. یکی از لس آنجلسی های معترض به سی ان ان گفت که آماده جنگ داخلی است. وی افزود: 'هر دو طرف تلفات خواهند داد چون مردم باید کشته شوند تا این جهان تغییر کند.'
 
کلمات کلیدی : پیروزی دونالد ترامپ+کاربران توییتر+شبکه های اجتماعی
 
United States
۱۳۹۵-۰۸-۲۱ ۱۹:۳۰:۰۷
دمشون گرم این دیوانه رو فقط با کشت (4011489) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.