توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429422
دعوت مایکل مور به شورش علیه ترامپ
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۴
 'مایکل مور' فیلم ساز مشهور آمریکایی از مردم این کشور خواست که در 20 ژانویه، روز به قدرت رسیدن دونالد ترامپ با برگزاری تظاهرات و نافرمانی مدنی ایجاد اختلال کنند.

به گزارش روز چهارشنبه شبکه خبری فاکس نیوز، قرار است با پایان دوره ریاست جمهوری باراک اوباما، دونالد ترامپ روز 20 ژانویه (اول بهمن ماه) در مراسمی که در واشنگتن دی سی پایتخت آمریکا برگزار خواهد شد، به عنوان چهل و پنجمین رییس جمهوری این کشور سوگند یاد کند.

این فیلمساز مشهور آمریکایی همچنین طرحی برای مقاومت مداوم در برابر برنامه های ترامپ پیشنهاد کرده است که شامل شرکت در تظاهرات اعتراض آمیز علیه وی می شود.

مایکل مور، پیروزی ترامپ را در انتخابات به توجه به این واقعیت که هیلاری کلینتون نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نزدیک به سه میلیون رای بیشتر دریافت کرده بود، بسیار ناراحت کننده توصیف کرد.

وی خواستار نافرمانی مدنی مردم شد و از تظاهرکنندگان خواست که به صورت غیرخشونت آمیز در مراسم شروع به دونالد ترامپ اختلال ایجاد کنند.
 
کلمات کلیدی : مایکل مور ،ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.