توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 395222
بررسی وضعیت بیمه‌ای مردم در سرشماری
تاریخ انتشار : شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۸
به گفته مدیرکل آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان برای نخستین بار وضعیت بیمه‌ای مردم در این سرشماری لحاظ شده است.

به گزارش ایسنا، مهرداد محمدی سلیمانی پیش از ظهر امروز سوم مهرماه در جلسه ستاد سرشماری نفوس مسکن در استان کرمان اظهار کرد: برای نخستین بار در سرشماری امسال کاغذ کاملا حذف شده و ماموران سرشماری نیز در مراجعه به در منازل، از تبلت استفاده می‌کنند و با استفاده از روش‌های الکترونیکی دقت و صحت اطلاعات را خواهیم داشت.

وی افزود: برای خانوارهای غایب، مصاحبه تلفنی نیز پیش بینی شده و در اقلام سرشماری تمام ویژگی‌های جمعیت را در نظر گرفته شده و با توجه به ضرورت، برای نخستین بار وضعیت بیمه‌ای مردم در این سرشماری لحاظ شده است.

محمدی سلیمانی تصریح کرد: مهم ترین مشکلی که قبلا در سرشماری‌ها بوده، تامین کردن خودروهای موردنیاز ستادهای سرشماری است که برای سرشماری در سال جاری ۳۴۹ خودرو در استان نیاز داریم و در این زمینه باید دستگاه های اجرایی با ما همکاری کنند.

مدیرکل آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان بیان کرد: در سال ۹۰ تعداد ۱۰ هزار خانوار غایب در سرشماری در استان کرمان داشته ایم که اگر سرشماری اینترنتی به خوبی انجام شود، ماموران وقت بیشتری برای اخذ آمار خانوار غایب خواهند داشت و باید کار تبلیغات و اطلاع رسانی سرشماری به خوبی صورت بگیرد.
 
کلمات کلیدی : وضعیت بیمه‌ای + سرشماری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.