توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426524
واکنش منصوریان به اتهامات تند دایی
بخش ورزشی الف،1دی95
سرمربی استقلال با انتقاد از رفتارهای تند دایی می گوید که او با دست تکان دادن برای هواداران قصد انجام مانور نداشته است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۶
به گزارش "ورزش سه"، صحبت های تند علی دایی علیه منصوریان در نشست خبری بعد از بازی با استقلال با واکنش سرمربی آبی ها همراه شد. علیرضا منصوریان درباره حرفهای تند علی دایی می گوید: من با علی دایی دوست هستم اما او گاهی در کنفرانس صحبتهای عجیبی می کند. او زمانی که عصبانی می شود، هر چیزی که به دهانش می آید را می گوید تا سبک شود. زمانی که هواداران استقلال به او بی احترامی می کنند، نه به عنوان یک دوست قدیمی بلکه این موضوع وظیفه من است تا به هواداران بگویم این کار را نکنید و به همین دلیل علی چینی را به پشت نیمکت فرستادم تا از فحاشی جلوگیری شود. دایی دوست خانوادگی من است و اگر من نسبت به او تعصب نداشتم، دستم را در جیبم می کردم و به این موضوع بی اهمیت بودم.

سرمربی آبی ها که چنین مشکلی را با هواداران اهواز دارد، در ادامه بیان کرد: من با فرهنگ فحش و ناسزا مخالف هستم و فرقی نمی کند که هوادار استقلال باشد یا پرسپولیس، نفت، فولاد، سپاهان یا هر تیم دیگری. من شاگرد مربیانی بودم که این رفتارها را به من یاد نداده اند. دست تکان دادن من به سمت هواداران برای جلوگیری از فحاشی مانور تبلیغاتی است؟ من از این به بعد دستم را در جیبم می گذارم و واکنشی به این اتفاق ها نشان نمی دهم.

منصوریان اما از دایی بابت رفتارهایی که انجام داده، گلایه مند است: در نیمه دوم دایی به من گفت که هر چیزی هواداران می گویند، نثار نیمکت استقلال! به او گفتم علی جان این حرف را نگو. روی نیمکت ما بزرگترها نشسته اند. زمانی که عصبانی می شود، دیگر خودش را کنترل نمی کند و در آن لحظه هر چیزی که به دهانش می رسد را می گوید تا خودش را سبک کند.
سرمربی آبی ها در توضیح صحبتهای پایان بازی با علی دایی نیز افزود: به دایی گفتم خانواده تو، خانواده ما هستند. اصلا اشتباه کردم رفتم سمت هواداران. من از دایی عذر خواهی می کنم و معتقدم که هواداران باید آستانه تحمل داشته باشند.
 
کلمات کلیدی : علیرضا منصوریان+باشگاه استقلال+علی دایی+باشگاه نفت تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.