نظر منتشر شده
۱۷۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 366224
مدیرعامل بانک رفاه: استعفا نکرده ام/ چرا باید فرار کنم/ وزیر من را نمی تواند برکنار کند
بخش خبری الف، 5 تیر 95
تاریخ انتشار : شنبه ۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۸
مدیرعامل بانک رفاه، انتشار اخبار نادرست مبنی بر خروجش از کشور را بی اخلاقی رسانه ای توصیف کرد و گفت: همه اسناد مربوطه را به صورت مکتوب به مقامات کشور ارسال کرده ام و هیچ شبهه ای در این زمینه وجود ندارد.

علی صدقی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا درباره اخبار منتشر شده در فضای مجازی و برخی رسانه ها در دو روز گذشته مبنی بر خروجش از کشور، افزود: در دفتر کارم در بانک نشسته ام؛ پنجشنبه ها ادارات ستادی بانک تعطیل است و من نیز تلفن همراه خود را خاموش کرده بودم.

رییس هیات مدیره بانک رفاه درباره تصاویری که به عنوان فیش حقوقی یک ماهه وی در هفته های اخیر منتشر شده و به استناد آن گفته می شود از بیت المال این هزینه پرداخت شده است، توضیح داد: «بانک رفاه یک بانک خصوصی و مشمول قوانین مربوط به موسسه های خصوصی است؛ از این رو هر نوع تصمیم گیری درباره پرداخت حقوق و مزایای مدیرعامل و هیات مدیره آن از طریق مجمع عمومی صورت می گیرد.

صدقی تاکید کرد: من همه مسایل را به صورت مکتوب به مقام های قانونی کشور ارسال کرده ام و هیچ شبهه ای در این زمینه وجود ندارد.

وی با یادآوری اینکه حدود یک سال است مسئولیت این بانک را برعهده دارد، گفت: امور مالی بانک همان روند مدیران پیشین را در مورد مدیرعامل و هیات مدیره جدید بانک اعمال کرده است که همه اسناد آن در مجمع عمومی بانک که در اسفند ۹۴ تشکیل شد، مورد بررسی قرار گرفت.

صدقی تاکید کرد: از آنجا که هنوز این اسناد تعیین تکلیف نشده بود، حق برداشت حقوق از حساب را نداشته ام؛ بنابراین هیچ حقوقی در مدتی که در بانک رفاه مسئولیت گرفته ام، دریافت نکرده ام. وی خاطرنشان ساخت: مجمع عمومی بانک هنوز صورت های مالی و حساب های مربوط به سال گذشته را نهایی نکرده است که بخواهد پرداختی صورت گیرد.

** انتشار صورت حساب به جای فیش حقوقی
مدیرعامل بانک رفاه تاکید کرد: تصویری که به عنوان فیش حقوقی من منتشر شده، یک صورت حساب بوده است و برخی به عمد و با نیت سوءاستفاده، به نام فیش حقوق آن را منتشر کردند.

صدقی تاکید کرد: قصد این افراد از انتشار یک صورت حساب به جای فیش حقوقی کاملا معلوم است زیرا قالب فیش های حقوقی بانک یک فرمت مشخص است نه اینکه گردش کار بستانکاری یک حساب را در یک بازه زمانی ۱۰ ، ۱۱ ماهه به نام فیش حقوق منتشر کنند.
وی با انتقاد از کسانی که به عمد و با نیت دروغ پراکنی در جامعه این تصاویر را منتشر کردند، گفت: بهتر بود پیش از انتشار آن، خبرنگاران با حراست و یا مسئولان بانک تماس می گرفتند و صحت و سقم آن را جویا می شدند.

رییس هیات مدیره بانک رفاه تاکید کرد: پرداخت حقوق ۲۰۰ میلیون تومانی اصلا در هیچ بانکی سابقه نداشته است.

** حق شکایت محفوظ است
رییس هیات مدیره بانک رفاه درباره پیگیری قضایی موضوع نیز گفت: از کسانی که این گردش حساب را به نام فیش حقوق منتشر کردند در دادسرای جرایم رایانه ای شکایت کرده ایم و حق شکایت از کسانی که به دروغ اخبار آن را منتشر، اذهان عمومی را تشویش و مردم را به مسئولان نظام بدبین کردند، محفوظ می دانیم.

صدقی تصریح کرد: طبق قانون، افشای اسناد شغلی افراد جرم است و از این رو باید مورد پیگیری قضایی قرار گیرد و با مسببان آن برخورد شود.

وی با اشاره به دستور اخیر رهبر معظم انقلاب به دولت و نیز دستور رییس جمهوری بر پیگیری موضوع فیش های حقوقی، اظهار داشت: ما نیز خواهان بررسی موضوع هستیم تا تخلفات صورت گرفته مشخص شود و کسانی که تخلف کرده اند، به سزای عملشان برسانند.

** فضاسازی دروغ درباره خروج از کشور
مدیرعامل بانک رفاه درباره خبرسازی ها درباره خروجش از کشور در هفته گذشته نیز اظهار داشت: «اینکه روز پنجشنبه که ادارات ستادی بانک تعطیل و ممکن است من به مسافرت رفته و تلفن همراهم را خاموش کرده باشم، به دروغ بگویند که فرار کرده است، چه مبنا و توجیهی دارد.»

صدقی تاکید کرد: «برای چه و به چه دلیل باید فرار کنم؟ مگر جرمی مرتکب شده ام؟ اینگونه اخبار دروغ منتشر کردن خلاف تقوا و انصاف است و در هیچ مکتبی وجود ندارد.»

وی افزود: «باید با کسانی که مردم را با اخبار دروغ تحریک کردند و مردم را به آه و ناله و افکار غلط انداختند و آنها را به مسئولان نظام بدبین کردند برخورد کرد.»

** از بودجه عمومی دولت دریافتی نداریم
مدیرعامل بانک رفاه با تاکید بر خصوصی بودن این بانک، گفت: در ماده پنجم قانون مدیریت خدمات کشوری، بانک های دولتی مشمول این قانون دانسته است.

صدقی یادآور شد: بانک ها از دولت بودجه نمی گیرند بلکه از محل ایجاد درآمد، هزینه های خود را پوشش می دهند.

وی درباره اینکه گفته می شود عمده سهام این بانک در اختیار سازمان تامین اجتماعی است و از این طریق به نحوی به دولت متصل است، گفت: بانک رفاه به این دلیل، از بودجه دولت مبلغی دریافت نمی کند بلکه تامین اجتماعی به عنوان سهامدار آن در مجمع عمومی حضور دارد.

صدقی درباره انتشار برخی اخبار تایید نشده مبنی بر برکناری وی توسط علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی اظهار داشت: آقای وزیر در راس هیات امنای سازمان تامین اجتماعی قرار دارد اما اینکه بتواند مدیرعامل بانک را عزل کند، چنین نیست.

وی توضیح داد: درباره عزل مدیرعامل بانک باید مجمع عمومی تصمیم بگیرد ضمن آنکه درباره تصمیم آقای ربیعی اطلاعی ندارم.

وی تاکید کرد: مدیرعامل و هیات مدیره هیچ نقشی در تعیین حقوق ندارند و این مجمع عمومی است که درباره آن باید تصمیم بگیرد.

صدقی گفت: از سال گذشته که به بانک رفاه آمدم، هیچ شرط و شروطی برای حضور در بانک نگذاشتم و خود بانک طبق روال گذشته تصمیماتش را برای تعیین حقوق و مزایای مدیرعامل عملی کرد.

** صرافی مورد نظر منتقدان مدتهاست که تعطیل شده است
مدیرعامل بانک رفاه همچنین درباره اخبار منتشر شده مبنی بر همکاری اش با حسین فریدون در یک صرافی و دستمایه قراردادن آن برای نقد دولت و رییس جمهوری توضیح داد: «این صرافی چند سال پیش(اواخر سال ۱۳۹۰) ایجاد و سپس بسته شد زیرا توان و سرمایه بالا را نداشت اما امروز عده ای که می خواهند با دولت برخورد کنند، آن را بهانه قرار داده اند.»

وی تاکید کرد: آن صرافی در زمان فعالیتش نه ارز از بانک مرکزی می گرفت و نه فعالیت اقتصادی سنگینی انجام داد و در نهایت بعد از حدود دو سال فعالیت بسته شد.

صدقی تاکید کرد: «برای آمدنم به بانک رفاه، نه آقای فریدون با من ملاقات داشت و نه از وی کسب تکلیف کرده ام و نه حتی در طول یکسالی که در این بانک هستم خواسته ای از من داشته است؛ همه این ها با نیت برخورد با دولت و رییس جمهوری برنامه ریزی می شود و امروز کسانی که با دولت مخالفت می کنند، به دروغ متوسط شده اند.»
 
کلمات کلیدی : فیش حقوقی+حقوق مدیران+حقوق+حقوق های نجومی+فیش های حقوقی+علی صدقی+مدیرعامل بانک رفاه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۰۳:۵۷
راست مي گي؟ (3782718) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۲۰:۳۵:۳۲
برادر عزیز مدیریت محترم لطف کنید شماره حساب خودتان را اعلام کنید. بنده با لیسانس دانشگاه امیر کبیر و فوق لیسانس آزاد ماهی یک میلیون و 200 هزار تومن ناقابل می گیرم بخشی از اون رو برای شما واریز کنم تا شاید مشکلات مالی شما مرتفع شود. خداوند به من و خانواده من کمک خواهد کرد. فعلا اینطور که معلومه شما نیازمند تر از من هستید. (3783738) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۲۳:۴۴:۲۱
بابا انصاف داشته باشید شاید راست میگه خب. (3783963) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۲۳:۵۴:۲۲
بله راست می گه ! چرا دروغ بگه ؟! (3783980) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۳:۲۱:۳۵
مردم تشنه یک جو صداقت!

اما خبری نیست که نیست. (3784188) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۸:۱۸:۱۰
برا دریافت کمک هزینه عینک مراجعه کردم به شعبه تامین اجتماعی. کارمنده گفت باید حساب تو بانک رفاه باز کنی. رفتم حساب باز کردم برا عینک 220 تومنی 40 تومن پرداخت کردن. با احتشاب هزینه افتتاح حساب و کف موجودی، 30 تومن هم دستم نگرفت. بعد اینا اینجوری با پول کارگرای بیچاره جشن می گیرن و می گن ما خصوصی هستیم! (3784315) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۷ ۰۱:۲۹:۰۵
حالا دیدی چطور با یک دستور برکنار ت کرد (3785972) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۰۴:۱۷
هنوز دفتر کار داره ؟
کلید دفتر کارش رو بگیرید (3782719) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۱۰:۴۵
بدهکارم شدیم (3782734) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۲۰:۱۱
نباید فعلا استعفا بده
بانک ها همه میخوابن !
تازه از تحریم بیرون اومدیم خوبیت نداره مردم چی میگن ؟
بذار باشه تا بانک هامون سرپا باشن (3782923) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۵۲:۲۲
صرافي حسين فريدون در سال90 تاسيس شد؟! پس کنایه هایی که روحانی به منتقدان به عنوان کاسب تحریم میزده, در مورد برادر , بیشتر مصداق داشته!!!! (3783001) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۲۳:۴۹:۵۵
کاسب تحریم دزدا هستن نه کسی که صرافی تاسیس میکنه. (3783973) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۱۹:۰۵:۲۸
کیا بودند که با دلالی قیمت دلار را افزایش دادند؟؟؟ (3785630) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۷ ۰۳:۱۸:۳۲
تامل بیشتر کنید!!!!! (3786026) (alef-11)
 
گاری چی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۵۹:۲۶
بنده خدا روحانی
هرجا میرسه میگه در برخورد با متخلف زبانمان الکن نیست و عزل میکنیم
خبر نداره که آقای مدیر عامل ؛ چون کوه استوار در اطاقشه (3783019) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۲۳:۵۵:۴۱
بله بانک رفاه خصوصیه آنچه روحانی گفت در ارتباط با بانکهای دولتیست . (3783985) (alef-11)
 
منتظر گزارش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۱۴:۵۱
جناب آقای فضای مجازی !
سلام علیکم
ضمن تقدیر از زحمات بی دریغ حضرتعالی در خصوص افشای حفوق های نجومی مدیران ؛ خواهشمند است عنایت فرمائید در خصوص مدارک تحصیلی این عزیزان و اصالت آن مدارک ، گزارشی متقن در آن فضا ، تقدیم ملت عزیز گردد .
با احترام (3783051) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۳:۴۰:۲۵
آقای رئیس بانک رفاه بنده از شما عذر میخواهم که حقوقم خیلی چند برابر از شما کمتر است. شما بکارت ادامه بده ما بریم استعفا بدیم! (3784192) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۱۹:۴۲
بانک رفاه همون بانکی که متولی حقوق بازنشستگان است.

هنوز ما به التفاوت حقوق فروردین و اردیبهشت بازنشسته ها پرداخت نشده.

خیلی جالبه بدونید که پارسال همین بانک به اسم مسخره ی یکسان سازی پرداخت علنا موعد پرداخت حقوق بازنشستگان را 2 هفته عقب انداخت.
در واقع نصف حقوق از انها کسر شد و هیچ صدایی هم بلند نشد (3783072) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۲۶:۲۲
آقای رییس جمهور!

آقای رییس قضا!

آقای رییس سازمان بازرسی!

به قانون عمل کنید و اینقدر روی برگرداندن اضافه حقوقها مانور ندهید!

طبق قانون ، فرد خاطی حتی اگر اضافه برداشت از بیت المال را برگرداند فقط در مجازات جرمش کمی تخفیف داه میشود نه تبرئه!

مردم خسته از رکود اقتصادی منتظر برخورد قضایی با مدیران و پزشکان دست انداز به بیت المال هستند چه برگردانند و چه برنگردانند!

و الا در 96 با رایشان انتقام سختی خواهند گرفت!

تمام! (3783091) (alef-11)
 
بیگی29
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۳۸:۳۳
بانکها از بودجه دولت استفاده نمیکنند....... آنها از سرمایه مردم استفاده میکنند و با حیف و میل باعث بی ارزشی پول میشوند و در نهایت کاغذ کم ارزشی بجای پول با ارزش قبل تحویل مردم میدهند.این رسم امانت دارری نیست (3783116) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۴۳:۴۱
والا
بگید چقد دیگه بهش بدیم چکشو صادر کنم 400ملیون کافیه
فقد باید قسطی بدم چون حقوق من812هزار تومنه (3783135) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۵۱:۴۳
آقا ی سوال؟ شما که در این مدت حقوق دریافت نکرده اید مخارج خانواده را چه کسی تقبل می کرده اند؟ (3783162) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۱۵:۳۷:۲۲
بصورت علي الحساب و مساعده دريافت كرده (3785305) (alef-3)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۷:۲۰:۰۳
کلا تو این کشور همه خصوصیند
فقط این مردم بدبخت هستند که دولتیند (3783255) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۸:۰۵:۵۷
سال 90 با اون قیمت دلار صرافی و زدند و پول به جیب زدند بعد می گویند تعطیل شده...کاسبان تحریم و دلار 3500 تومانی......... (3783414) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۸:۱۹:۱۰
تعجب نداره!

وقتی رییس سازمان بازرسی میگه اگر پولو برگردونن در امانند این هم پر رو میشه!

مردم منتظر برخورد قضایی با دست اندازان بیت المالند چه برگردونن چه برنگردونن!

تمام! (3783441) (alef-13)
 
خسین س
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۲۳:۲۴:۴۸
دوست عزیز فساد که نهادینه شد مجازاتش میشه برگردوندن و برنگردوندن . (3794691) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۸:۲۸:۱۱
دولت باید تمام مدیران باقی مانده از دولت احمدی نژاد را بدن هیچ مماشاتی برکنار کند . (3783463) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۵۹:۳۶
الف عزیز در انتشار نظرات بای منضفانه عمل کرد. آیا چون به دولت احمدی نژاد برخی انتقادات وارد است ؛ می شود هر چیزی را به وی نسب داد ؟
این آقا در دولت قبلی بازنشسته شده است و به همراه آقای ..... شرکت صرافی راه اندازی کرده و در بحران ارزی سال 90 با خرید و فروش کلان ارز درآمد فراوانی را نصیب شرکت خود کرده اند. و در دولت حاضر علیرغم بازنشسته بودن به یمن ..... به مدیر عاملی بانک رفاه رسیده است . خوب این چه ربطی به احمدی نژاد دارد؟
امیدوارم الف برای اطلاع رسانی منصفانه مطلب را منتشر کند. (3783665) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۰:۰۲:۵۵
راست می گی زیر ملیارد ربطی به احمدی نژاد نداره !بابک زنجانی وخاوری ورحیمی وبقایی و ... اینا مربوط به دولت احمدی نژاده ! (3783997) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۷ ۱۳:۴۷:۲۰
انصافا راست گفتی اونا هستند که پته اینا رو ریختن روی آب. شک نکن

صورت مساله رو پاک کن. باهات کاملا موافقم (3786571) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۸:۳۰:۵۶
وزیر هم زورش به اینا نمیرسه
همونطور که خود روحانی هم نمیتونه استاندار رو برکنار کنه (3783476) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۸:۳۷:۲۳
سلام مسئول مومن و راستگو، بنده فوق لیسانس دارم و همسرم هم دانشجوی فوق لیسانس هستن، به گفته مسولین راستگوی مملکتمون ازدواج رو ساده گرفتیم و ازدواج کردیم(مدیونی اگه یک لحظه فکر کنی حماقت کردم به حرف اینها گوش کردم!!!)، یک وام 3 میلیونی ازدواج هم از بانک مبارک حضرتعالی و مجمع مدیران گرانقدر شما اخذ کردم و بعد به مدد حمایت مسولان راستگو و درستکار دیگر که به فکر جوانان هستند قانونی تصویب شد که هرکسی غیبت داشته میتونه سربازی رو بخره(شما بخوانید جریمه که خدایی ناکرده دروغ نگفته باشیم) مجبور شدم برم خدمت مقدس سربازی و سه تا قسط 86 هزار تومنی رو نتونستم با حقوق 196هزار تومنی سربازی(100 هزار هم از صدقه سر همسر وگرنه به خودم با ستوان دویی فقط 96 هزار تومن میدن) پرداخت کنم، بانک مبارک شما حیثیتم رو برد، کل حساب هامو مسدود کرد، حساب پدر بازنشسته ام رو مسدود کرد، حساب ضامن دوم رو هم مسدود کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا شما و فرزندانتون و مدیران راستگو و پاکدست چه میکنید؟
اگر میبینید مردم صداشون در میاد بابت فیش حقوقی ناچیز حضرتعالی به دلیل دیدن این تناقضات هست.
خداوند همه رو به راه راست هدایت نماید ان شاالله. (3783486) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۱۶:۳۶:۴۵
کار خوبی کردی ازدواج کردی
روزی دست خداست
خدا دستت رو میگیره (3793802) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۱۲:۵۵
آقای صدقی ملت رو چی فرض کردن ؟ ما فرق فیش حقوقی با پرینت حساب رو نمیدونیم !!!! (3783589) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۵۰:۰۰
آقای صدیقی میشه لطفا" بفرمایید ملت ایران چقدر به شما و امثالتون و فریدون بدهکارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3783641) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۵۱:۱۹
خادمین ملت !!!!!!!!!!!!!!!!!!واقعا" شرم آور است . (3783644) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۷ ۱۳:۴۸:۲۵
باید گفت

این مساله به نظر شما
جزو تدبیره
یا جزو امید (3786572) (alef-11)
 
همشهری
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۱۳:۲۹
چقدر اینها برای ماندن در پست و قدرت خود پافشاری میکنن , رفتار اینگونه افراد دهن کجی به قاونو و دستورات رهبر انقلاب است
آقای روحای نشسته و اینگونه افراد با پررویی تمام روبروی مردم ایستاده اند حتی همون کارمندان بانک رفا چقدر میتونن حقوق بگیرن که شما اینگونه دریافتی داشته اید....
جالبه آدم با دین اینها شگفت زده میشه در کشوری که همه فریاد بیکاری و نداری سر می دهند و ده ها دها بنگاه اقتصادی تعطیل شده و کارگران و کارمندان زحمت کش بیکار شده اند اینگونه افراد با فرافکنی در حال توجیه کار ناشایست خود هستند
آقای جهانگیری ! شما که اینقدر ادعای برخورد داشتین کو پس !!! (3782743) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۱۵:۴۴
شما جرمی مرتکب نشدی
اونایی جرم مرتکب شدن که این پست رو به تو دادن (3782747) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۱۸:۵۵
با توجه به بي عدالتي كه در حقوق مديران وجود داره وباعث دلسردي مردم از نظام خواهد شد با اينحال چرا ما به حقوق فوتباليستها اعتراض نداريم ؟ خودمونيم مدير عامل يه بانك با همه مسئوليتش مهمتره يا سر مربي يه تيم باشگاهي ؟ چرا ما به حقوق يه مربي بيسواد اعتراض نمي كنيم؟ ديشب نوشته بود براي فلان بازيكن دو ميليارد كمه !!! (3782921) (alef-13)
 
پریز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۲۱:۲۸
اون کس الان یه مدته پیداش نیست
دیگه دور و بر آقای کلید نمیچرخه (3782927) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۴۰:۳۱
دقيقا همينه ، وقتي براي دادن پست به افراد ملاك و شاخصهايي به غير از صداقت ، درستي ، توان مديريت ، توان علمي و ... لحاظ ميشه بايد همچنين مسائلي پيش بياد (3782973) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۱۷:۰۳
اولا یعنی چی که ما از بودجه عمومی دولت حقوق نمی دهیم از محل درآمد خودمونه!
مگه درآمد شما از سرمایه عمومی نیست؟
مگه سرمایه بانک شما بیت المال نیست؟
واقعا فکر می کنی با کی طرفی؟
ثانیا حالا که همه چیز اینقدر مرتبطه، پس ریز همه دریافتی های مدیران و کارکنانتان را منتشر کنید. اگر ... (3782751) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۱۹:۲۹
بالاخره متوسط حقوق و انواع مزاياو پاداش شما چقدر بوده و هست ؟ بهتر نيست شفاف حرف بزنيد ؟ روش بيان شما شبهه را بيشتر ميكند . حالا مجمع هر غلطي كرده مهم نيست . آنها اينگونه تصميم ميگيرند تا از اين نمد كلاهي هم به خودشان تحت عناوين مختلف برسد . (3782753) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۲۳:۰۱
آقای روحانی
آقای جهانگیری
تحویل بگیرید ! (3782759) (alef-3)
 
شهرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۲۶:۲۱
مدیر عامل بانک ملی ، کانادا
مدیر عامل بانک رفاه ؟ (3782938) (alef-13)
 
جسمانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۴۵:۲۸
آقای روحانی این چی میگه ؟ (3782989) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۳۱:۲۵
دمش گرم
استعفا نباید بده تا ببینیم آخرش چی میشه
ببینیم آیا آخرش رئیس جمهور میتونه برکنارش کنه با نه (3783102) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۳۶:۱۱
روحانی دیگه کنفرانس خبری هم برگزار نمیکنه ! خیلی وقته (3783112) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۲۴:۵۲
با یادآوری اینکه حدود یک سال است مسئولیت این بانک را برعهده دارد، گفت: امور مالی بانک همان روند مدیران پیشین را در مورد مدیرعامل و هیات مدیره جدید بانک اعمال کرده است که همه اسناد آن در مجمع عمومی بانک که در اسفند ۹۴ تشکیل شد، مورد بررسی قرار گرفت.

یعنی ربطی به دولت قبل نداره
بابا بخدا 4 سال گذشت ما راب ندادی ک فقط بشنویم دولت قبل بود و خورد و رفت (3782761) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۲۵:۱۴
به نظرم حق داره اونی که باید اخراج بشه مدیرعامل تامین اجتماعیه که همچنین زیر مجموعه هایی داره و کاری نمی کرده و الا از این جور ادما زیادن که دلشون بخواد بیت المال رو ببلعن (3782764) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۲۶:۴۱
صدقی رو بی خیال شید
فریدون کجاست ؟ (3782768) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۲۹:۲۸
دادستان کو ؟ (3782948) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۴۲:۰۸
پرواز امروز تهران - ونکوور رو لغو کنید (3782979) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۲۹:۱۳
زنده باد حسن روحانی رییس جمهور تدبیر و اعتدال پرور ایران که مدیرانی شایسته و کارامدی همچون علی صدقی، امین و صفدر حسینی را با پرداخت حقوقهای نجومی استخدام نموده است...با تدبیر این مدیران شایسته، بزودی از دروازه های تمدن بزرگ عبور خواهیم نمود (3782776) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۴۴:۲۸
هرکسی تخلف کرده باید رسیدگی و به اشد مجازات محکوم شود در هر دولتی باشد و هر کسی باشد صدقی و ...حتی بابک زنجانی و خاوری و دکل گم شده و ... متاسفانه همه چیز را سیاسی می کنند و آخرش هم لحاف نلا نصرالدین می دزدند تمام میشه (3782985) (alef-13)
 
علوي
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۴۶:۵۹
درود بر روحاني به دليل اين كه گفت هيچ كس براي من خط قرمز نيست هر كس خلاف كرده بايد عزل شود مقايسه كنيد با رييس پاك دستمان كه يك حلقه دور دوستانش كشيد ودر يك جلسه ي بي سرو صدا به سي نفر از اطرافيانش بين ٧٥ تا صد سكه داد (3782990) (alef-13)
 
خرزو خان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۴۹:۴۸
با همین مدیرا بود که رسیدیم به هر روز یک گشایش ! (3782997) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۳۰:۴۸
اگر فیش حقوقی نبوده و صورت حساب بوده چرا دولت و شخص وزیر اینقدر برای عزل شما دستپاچه شدند؟ (3782780) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۳۱:۱۸
رئس جمهور یه چیز میگه !
معاون اول یه چیزه دیگه !
وزیر !
رئیس بانک
هر کدوم یه چیز میگن (3782781) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۳۱:۳۳
خوشم میاد همگی پرو (3782782) (alef-13)
 
یزدان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۳۲:۳۳
باشه؛ ما هم باور کردیم حسین فریدون تو انتصاب شما نقش نداشته! (3782786) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۱۴:۵۵
شاید 60 - 40 بوده
باید تحقیق کرد . فوری (3782917) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۳۲:۴۰
باشه با همه ملت برخورد میکنن به خاطر افشاگری حقوق شما
شما هم با اولین پرواز برای خودت برو کانادا
خوبه ؟ (3782787) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۳۴:۲۰
من میدونم !
آخرش هم باید عرصه و اعیان 15 تا شعبه بانک رو بفروشن و غرامت بدن به این بابا (3782790) (alef-13)
 
هرندی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۳۶:۵۳
حالا شکایت نکنه از رئیس جمهور و معاون اول ؛ خوبه !
یه چیز بهش بدید راضی شه (3782797) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۳۷:۳۸
چرافراركنم!!؟بانك واس ماس!!!! (3782803) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۲۰:۲۳:۳۹
مملکت واس ماست (3785709) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۳۹:۰۴
خوشبحالش هنوز توی دفتر کارش نشسته !
روحانی جان
حرف شما رو قبول کنیم یا جناب صدقی رو ؟ (3782808) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۴۷:۳۳
صدفی درست میگه حقوق گیرنده هیچ کجای دنیا مقصر نیست حقوق دهنده مقصر است (3783148) (alef-11)
 
K
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۳۹:۴۸
ای وای وطن وای.... (3782810) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۰:۲۴
هممون سر کاریم
آقا هم هنوز سر کارشه
مطلوبست پرتغال فروش (3782812) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۲:۰۲
اینگونه جواب دادن نشان میدهد که مبارزه و برخوردها, الکی و برای فریب مردم بوده است (3782815) (alef-13)
 
سیاستمدار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۰۳:۱۸
این حرفا اصولا مصرف انتخاباتی داره (3783026) (alef-11)
 
گل مراد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۲:۱۸
هر جا رفتی برو به غیر از کانادا
یه جا برو که دستمون بهت برسه
انگلیس خوبه
الان شیر تو شیرم شده پلیس باهات کاری نداره (3782816) (alef-13)
 
کشتی گیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۳:۳۳
این بابا هممون رو حریفه (3782819) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۵۹:۴۸
فرار که نه, گفتیم خدای نکرده رفته اید در کانادا مدیریت کنید و ایران و مردم ایران را از مدیریت خود محروم کرده اید
خدا را شکر تشریف نبردید, لطفا به مدیریت خود ادامه دهید (3782870) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۰۰:۳۴
خوب مگه مجبورید شایعات دروغ را پخش نمایید. (3782875) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۰۳:۲۸
پشتم گرمه!!!!!!!
گرم به شریک محترمم در شرکت صرافی (3782886) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۰۶:۵۱
شما به بزرگی خودتان ببخشید, کمی جو گیر شده بودیم, فکر کردیم مانند اروپا و ژاپن میتوان مدیر خطاکار را برکنار کرد, لطفا همچنان بخورید (3782898) (alef-3)
 
من صفر یک ماهه که پاکِ پاکم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۰۹:۱۳
آخرش این بابا هممون رو میندازه زندان (3782904) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۰۹:۳۴
طلبکار هم شده, قصد دارد شکایت کند!مملکت شیر تو شیر به اینجا میگویند, خورده, بردهووو یک قورت و نیمشم باقیه
خدا رحم کند (3782906) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۳:۵۲
دمت گرم, ثابت کردی حرف بعضیها در باره مبارزه با حقوقهای نجومی کشک است (3782820) (alef-13)
 
l
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۴:۴۷
رو رو برم (3782821) (alef-13)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۵:۳۴
صدقی جان !!!!
ولش کن این حرفا رو
فقط بگو یارانه میگرفتی یا نه ؟
خداوکیلی راستشو بگو
باهات کاری نداریم (3782822) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۶:۲۰
مردم هم می دانستند که , کسی نمیتواند به شما چیزی بگویید, بیشتر بچاپید, بیشتر...... (3782824) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۶:۵۳
روحانی پاسخگو باشد (3782825) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۷:۴۳
از وزیر بزرگترش هم نمیتواند شما را برکنار کند, انقدر که پشت شما محکم است (3782829) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۸:۱۵
سلام اگر رو نداشت الان از خجالت استعفا داده بود (3782830) (alef-13)
 
جی پی اس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۹:۲۱
جناب فریدون
جناب فریدون
الان کجائید ؟ دقیقا کجائید ! (3782831) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۴۹:۴۹
به جای اینکه استعفا کنند و محاکمه شوند، طلبکار هم میشوند. این چه وضعیست. با اینها برخورد شدید باید کرد. (3782833) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۵۰:۱۸
از این صحبتهای این اقا معلوم شد که هیچ اراده جدی در جهت مقابله با حقوقهای نجومی وجود ندارد (3782836) (alef-3)
 
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۵۳:۳۳
سلام به امید ظهور امام زمان(عج) (3782845) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۵۵:۱۲
جالبه اقا اضافه حقوق میگیره اونوقت پنج شنبه تلفن همراهش خاموشه راستی در مورد حق فراغت اولاد و وام چندصد میلیونی با بهره کم و ... توضیحی دادند؟ (3782852) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۵۵:۱۵
این اقا که میگویید کسی نمیتواند من را برکنار کند
وزیر بهداشت میگویید افشاگری فیش ها گناه و ضربه به نظام است
معاون وزیر میگویید, زیر میزی پزشکان از شیر مادر حلال تر است
وووو
چرا مسوولان طلبکارانه با مردم برخورد میکنند?
ایا. مطمین بودن از عدم برخورد مسوولان را انقدر جسور کرده است? (3782853) (alef-13)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۵۵:۲۵
لاحول و لاقوه الا بالله، اقدام فوری در باره حقوق های نجومی یعنی این!!!!!!! نفر بعدی در صف اقدام فوری : آقای صفدر حسینی ، برای ارایه شکایت خود بفرمایند پشت تریبون!!!!!!!!.
جناب آقای روحانی ، جناب آقای جهانگیری، جناب آقای نوبخت، رهبری و مردم یک چیز از شما خواستند برخورد فوری با این مهاجمان به ارزش ها، و غارتگران به بیت المال، برخورد فوری یعنی برخورد اورژانسی، برخورد اورژانسی باید در زمان حال صورت گیرد، سخنرانی و وعده های مستقبل ،نه برخورد است نه اورژانسی است، این وبا و طاعون حرام خوری و غارت المال را اگر امان بدهید، این طور خود را بازسازی می کند که مدیر غارتگر و مهاجم به ارزش ها می شود شاکی و دم از تقوی هم میزند و مدعی و طلبکار هم می شود. (3782855) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۵۸:۵۱
همین که فرار نکرده جای شکرش باقیست !
امیدوارم این جریان تا آخر پی گیری بشه چون مردم به شدت بدبین شدن (3782868) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۴:۵۹:۵۳
صورتحساب چه چیزی جز حقوق شما بوده است؟ (3782872) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۰۲:۲۷
برای رسیدن به حقمون باید از وکلای خبره خارجی استفاده کنیم (3782882) (alef-3)
 
بانو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۷:۴۹:۲۹
ما که حقمون رو خیلی وقته گرفتیم. (3783347) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۰۵:۲۱
نوش جانت عزیز... خودتو ناراحت نکن پوستت خراب میشه..... (3782891) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۰۶:۲۱
ببخشید مثل اینکه مردم به این آقا بدهکار هم شدند !!! (3782896) (alef-3)
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۰۹:۳۲
کجا استعفا بده مملکت بی مدیر می مونه (3782905) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۴۰:۴۸
-- اس ... تع ... فا ؟ !! ... بفرما ! ... ميگه استعفا !! ... برادر كي استعفا ميده ؟ ... حالا اگر
جاده ها بشه قتلگاه و هر سال هزاران نفر در سوانح رانندگي جان خود را از دست بدهند ! و يا
اينكه زبونم لال هواپيمايي سقوط ... و يا اين كه " ريز گرد ها " چنان دماري از مردم بعضي از
بلاد در بياورند كه هيچ چيزي به گردشان نرسه !! و ديگه به حضور انورت اگر كسي كرور كرور
از اموال بيت المال به عنوان حقوق و پاداش و مزايا به حساب شخصي ... و غيره ! ميگم از
شما پنهون نباشه ،وقتي كه شنيدم يك مدير عامل در رابطه با حقوق و پاداش نجومي استعفا
داده ، خيلي تعجب كردم و يك " بسم الله " گفتم !!... حالا چرا بسم الله ؟ !! ... براي اين كه با
خودم گفتم : " مثل اين كه خدا بخواد شروع شد " ؟ !! ... چي شروع شد ؟! ... همين سنت حسنه
استعفا را ميگم كه در بعضي از بلاد به خوبي جا افتاده !! اما امروز ديدم كه نه ! آن مدير عامل
مثل سد سكندر سر جايش نشسته و با زبان بي زباني به همه اعلام مي كند كه : آن را كه از
حساب پاك است از محاسبه چه باك " !! اين است كه باز هم نا اميد شدم ! ...
-- ميگم جعفر آقا ! مثل اين كه جتاب مدير عامل استعفا داده بود ، اما انگار تكذيب ...
--- استعفا ؟ !! ... استعفا ديگه چيه قربونتم ؟ !! ... ببينم برادر ! ... اين استعفا كه مي فرمايي
خوردنيه ... پوشيدنيه ؟ ... ؟ ... آهنيه ، چوبيه ... چه چيزيه ؟ ها ؟ !! بگو تا ماهم بفهميم !! (3782976) (alef-13)
 
shobeyr
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۱۱:۴۱
یه چیزی هم ملت و اونایی که منتشر کردند،بدهکار شدند.عجب (3782911) (alef-13)
 
علی اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۲۰:۰۰
باسلام -شما گفتید ومردم شریف وباهوش وفهیم ایران اسلامی باور کردند دیگر وقت این حرفها نیست تامین اجتماعی خصوصی -بانک رفاه کارگران خصوصی ... پس اصل 44 بدرستی دراین دولت ودولت گذشته اجرا گردیده با پول حق بیمه کارگران ضعیف این مملکت جه کاره نمیکنند کاش امام خمینی (ره ) زنده بودنند شما اینگونه توجیح میکردید (3782922) (alef-13)
 
Malaysia
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۲۴:۴۹
بابا اگه این مدیران منحصر بفرد و پررو که همه موسسات مالی دنیا میخوان بقاپنش تو ایران نبودن ما چه خاکی باید تو سرمون می کردیم. (3782933) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۲۵:۰۷
این است دولت راستگویان .بشتابید برای رای دادن در 96 (3782935) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۲۹:۲۵
در فرهنگ عامه به چنین فردی میگویند پر رو ! (3782947) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۳۲:۱۳
اگه چهارتا امثال این محکوم به حبس ابد با اعمال شاقه میشدند اینطوری رجز نمیخوند. (3782954) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۳۲:۵۱
مگر شما را مجمع گذاشته که عزلت هم بکنه! (3782956) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۳۴:۴۹
اظهار نظر دوستان که منتشر شده به نظر من دور از انصافه اگه ایشون واقعا اون مبالغ رو در یافت کرده باید از راه قانونی باهاش برخورد بشه احتیاجی نیست که ما بهش توهین کنیم اگه هم طبق گفته خودش چیزی خارج از عرف دریافت نکرده باشه فردای قیامت دوستانی که اینطوری در مورد ایشون قضاوت کردن در برابر خدای متعال چه جوابی خواهند داشت؟ (3782959) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۳۹:۵۸
ای وای بر این مملکت خجالت بکشید میگفتید نمی توانید یارانه فقرا را بدهید خجالت بکشید (3782971) (alef-13)
 
mostafa
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۴۳:۳۱
عجب..هیشکی نمیتونه منوبرکنارکنه..پول میخوروم ای پول میخوروم.. (3782981) (alef-13)
 
احمذ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۴۴:۰۱
این آقا چنان میگه بانک دولتی نیست که انگار ملک شخصی چند نفر هست. عزیزم این بانک متعلق به میلیونها نفر کارگربیمه شده و بازنشسته تامین اجتماعی هست . واقعا حق کارگران رو ضایع کردن و اینچنین صحبت کردن خیلی رو میخواد. (3782984) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۴۴:۳۳
چند میگیری اعتراف کنی ؟ (3782987) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۴۴:۳۵
جالب است بدانید که این اقا تا قبل از مدیر عاملی بانک ملی در زمان اقای احمدی نژاد .از سران انجمن اسلامی بانک ملی بوده است . (3782988) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۴۸:۵۵
اقای صدقی شما ببخشید ! ما نفهمیدیم که شما مجانی برای بانک کار میکنید!!
تشکر هم می کنیم از شما که تابحال فیش هم برای خو د نزدید و از این که صرفه جویی میکنید و به فکر پول های مردم هستید متشکریم!!!ا (3782993) (alef-13)
 
عباس نژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۴۹:۳۷
خدا کنه برکنارش نکنند وگرنه میره ی جای دیگه که نمی دونیم کجاست و بخور بخور جدیدی را شروع می کنه حالا خوب حداقل میدونیم کجاست و بیشتر از 60-70میلیون تو ماه نوش جان نمی کنه !!!!!!!!!!در ضمن این فقط یک در هزار مختلصین گرامی است ،این نهضت ادامه دارد (3782994) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۵۳:۳۳
اقا ایشون به لحاظ قانونی درست میگه گرفتن حقوق جرم نیست و دادن حقوق خلاف قانون(در بخش دولتی فقط) جرم است فرض کنید بنده به شما 1 میلیارد حقوق میدهم ایا اینکه شما 1 میلیارد را دریافت کنید جرم است؟ هیچ کجای دنیا جرم نیست اینکه چرا ایشون اینقدر دریافتی داشته رو باید هیات مدیره و سهامدار و..توضیج بدهد و برکناری هم قطعا توسط هیات مدیره است. در این مورد خاص هم هیات مدیره نمیتواند به صرف اینکه فلان ادم حقوق بالا میگرفته طرف رو برکنار کنه چون حقوق این ادم رو هیات مدیره خودش تعیین کرده.
اینکه حقوق این ادم بالا بوده و لیاقت این پست را نداره یک بجث دیگری است که باید هیات مدیره جواب دهد و سهامداران باید پیگیری کنند.
در بخش خصوصی هم دادن حقوق بالا اصلا جرم نیست طرف میخاد اتش بزنه به مالش و حقوق بالا بدهد
به نظر من اینکه معلوم نیست این بانک خصوصی است یا دولتی و اینکه این بانک ظاهرا خصوصی است و در عمل دولتی است باعث شده که دوستان اتش بزنن به مالشون که این مال احتمالا همون بیت الماله! فلذا مشکل از اونجایی اعاز شده که دوستان بنگاه های خصولتی راه انداختن و ظاهر قضیه خصوصی است باطن دولتی است وگرنه کدوم ادم عاقلی میاد حقوق بالای اینطوری اونم در ایران به کارمندش از جیب خودش پرداخت کنه؟ (3783005) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۳:۵۰:۳۴
دقیقا همین طوره. وقتی خصوصی سازی سوری بود اینم عواقبشه. (3784198) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۵۵:۰۵
بله بانک رفاه یک بانک خصوصی است. بانکی که سرمایه اش از عرق جوین چند ملیون کارگر زحمتکش که به صورت اجباری به سازمان تامین اجتماعی حق بیمه پرداخت میکنند به وجود امده است. کارگرانی که خود هیچ نقش و سودی از این بانک نصیب انها نمی شود. (3783009) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۵:۵۸:۴۴
اینم یه سرگرمی برای ملت که همه رو بهم دیگه مشکوک کنن! (3783016) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۱۲:۰۶
دریافت کنندگان فیشهای حقوقی را به ماه عسل دعوت کنید. (3783046) (alef-11)
 
حسینعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۱۳:۱۴
من پیشنهاد میکنم یه مبلغ حسابی جمع کنیم به این آقا بدیم بابت طلبی که از مردم دارن شاید عفو کنن مارو (3783049) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۱۵:۰۰
مردم با کار شما نسبت به نظام بدبین نمیشوند ، انشااله که شما پاک هستید اما اگر غیر از این باشد شما را با اشد باید مجازات کنند تا درس عبرت برای دیگران باشد که از موقعیت شغلی سواستفاده نکنند ، ضمنا تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزکی پس چرا از میان ۲۰ بانک رسانه ها دست روی بانک رفاه گذاشتند حتما موردی دارد (3783053) (alef-11)
 
بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۱۷:۲۰
به نظر اين ذهنیت که همه باید اندازه هم حقوق بگیرند همون ذهنیت کمونسیتی هست که نتیجه اش در شوروی نشون داد. ملاک حقوق باید بر توانایی و اثر بخش بودن آن فرد برای سیاست های اون نهاد باشه. اگه قرار باشه حقوق یه نفر که برای یه نهاد میلیاردهای تومان سودآوری دارد با یک کارمند ساده یکی باشه انگیزه ای برای کار و پیشرفت وجود نخواهد داشت و در ضمن عادلانه نیست. بنابراین به نظرم این هیاهوها برای هیچ است اگه کسی لیاقت داره و برای موسسه درامد زایی دارد چرا که نه حقوق صد میلیمونی بگیره؟؟؟ این برخوردها باعث فراری دادن متخصصان خواهد شد. (3783062) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۲۰:۰۵:۲۴
کاملا این حرف رو قبول دارم ولی در صورتی که یه شرکت کاملا خصوصی پرداخت بکنه نه شرکتها و بانکهای دولتی و خصولتی که هیچ کارمثبتی که نمی کنن هیچ هر مدتی هم یکی از کارخونه ها و صنایع این چنینی با مخ زمین میخوره. خداییش اگه این همه مدیر لایق درآمد بالا در کشور داشتیم الان وضع مملکت این بود؟؟؟ (3783678) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۳:۴۸:۲۲
باز مغالطه و انگ کمونیست مارکسیست. عموجان اون مدرسه ای که تو توش درس خوندی ما مدیرش بودیم. این مغالطات رو ببر واسه همون هم صنفی هات بکن با هم بگین قبول کنین! وقاحت هم اندازه داره. هیچ کس نگفته حقوق برابر باشه. همه دارن میگن نسبت باید صحیح باشه نه مثل شما ماهی 80 تومن نه مثل ما ماهی 800 تومن. نسبت صحیح. البته تو می فهمیا ولی سعی می کنی با سفسطه این پولی که حالش رو تا حالا بردین رو همچنان حالش رو ببری ولی دیگه از این خبرا چی داداش؟ نیست داداش. (3784196) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۱۷:۳۶
منابع تامین اجتماعی دانشگاهای علوم پزشکی بیمارستانها و وزارت رفاه به الاجبار به سمت بانک رعاه هدایت شده بعد میگید بانک خصوصی . بانک های دولتی که به شبه دولتی واگذار شده اند واسمش را گذاشته اند خصوصی . قسمت حقوق مزایا خصوصی است ؟؟؟؟ (3783063) (alef-11)
 
امیر
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۱۸:۳۲
راست میگه، این بابا که نباید استعفا بدهد. کسانی که امثال این آقای پر مدعا را مسئول می کنند باید استعفا دهند. (3783068) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۲۶:۳۷
وقتی ملاک انتصاب مواردی بغیر از سابقه و تحصیلات حقیقی و شایستگی باشه همینه نتیجه. (3783093) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۳۰:۴۶
آقا این راست میگه من ماهی 240 میلیون حقوق گرفتم این بنده خدارو اشتباهی گرفتین (3783098) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۴۶:۵۹
طلبکار هم شدند !!!!!!!!!!!!!! دقیقا" همین مواضع تدبیر شده ، توسط آقایان دیگر رخ خواهد داد !!!!!!!!!! مگر عنوان خصوصی و غیر انتفاعی و غیر دولتی و ..... مجوزی برای دزدی است ؟؟؟؟؟ ای نمایندگان مردم ؛؛ خدا شاهد است اگر این موضوع برداشت ها و دزدی های نجومی از بیت المال را که با عناوینی مثل حقوق و پاداش و ........... از بیت المال محرومین خارج و به جیب نا مبارک اشخاص و گروه ها و جناح های مختلف وارد میشود را پیگیری نکنید و در اسرع وقت حرامخواران را رسوا و محاکمه نکنید ، در آتش دوزخ گرفتار خواهید شد . بنده و امثال بنده بیکاریم و روز به روز بر شرمندگی ما نزد خانواده افزوده میشود . علی لعنت الله علی القوم الظالمین . (3783145) (alef-13)
 
یک ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۵۳:۱۳
بگذار چند کلمه هم من بگویم صدفی جان مردم را هالو گیر آوردی چندین روز است فیش حقوقی شما در رسانه ها درج میشد تمام مردم وکارشناسان دولت قوه قضائیه مجلسی ها فیش شمارا مشاهده کردند نتوانستند صورت حساب را با فیش تشخیص بدهند آن موقع تو مدعی هستی که فیش حقوق نبوده صورت حساب بوده است. معلوم است که پشتیبان قوی داری مثل ان آقا میلیارد ها تومان پول را حیف ومیل کرد و قضیه اش چند قسمت سریال تلوزیونی شد مردم هم با حرص ولع تماشا میکردند که این آقا صددرصد محکوم است ولی با کمال ناباوری با آن پوز خندهای مسخره گونه اش تبرئه شد . صدفی جان توهم ناراحت نباش اینجا کشور ایران است چین که نیست تو هم پاک پاکی (3783166) (alef-13)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۶:۵۶:۵۵
مجید جان به دروغ متوسل شده اند نه متوسط شده اند. تو که ابرومون رو بردی بابا!!!!! (3783179) (alef-11)
 
ن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۷:۰۱:۲۸
اینجانب از طرف مردم همیشه بدهکار از شما و دیگر مدیران عذر خواهی می کنم بخورید نوش جان ! (3783187) (alef-11)
 
vahid
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۷:۰۸:۳۵
عین ظلمه، مردم باید روزی ۱۵ ۱۶ ساعت کار کنن تا بتونن نون شبشون رو دربیارن. اونوقت یکی مثل این آدم طلبکارم هست.... این عین ظلمه (3783211) (alef-11)
 
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۷:۱۳:۳۷
لطفا تنها و تنها برای یکبار هم که شده فرد یا گروه صاحب صلاحیتی برای مردم روشن نماید که « حق کدام و ناحق کدام است » چون از این بازی با شعور ملت دیگر حالت تهوع پیدا می کنم . (3783226) (alef-13)
 
ابراهیم
United States
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۷:۲۷:۰۵
اقای توکلی از این اقا ووزیر سوال کنید این بانگ دولتی است یا خصوصی اگر خصوصی است وزیر به عنوان ریس هیعت مدیره چکاراند اگر خصو صی است متعلق به چه کسانی است من یک بازنشسته هستم چرا با مردم بازی می کنند چه کسی باید جواب کو باشد اقای توکلی شما وامثال شما که به عنوان کارگزار نظام هستید وبودید چه جوابی دارید خدا به داد برسد ایام شب قدر است اگر احادیثی که از امام علی نقل شده در مورد بیت المال و حق اناس وای به کارکزارانی که می دانندو حرف نزدنند خدا می داند رهبرمعظم انقلاب چه می کشنند اقای توکلی دستتان به اقای محجوب می رسد به ایشان به گوید در عمرت یک کار اگر خواستی انجام دهی بدون خط وخط بازی همین بانگ را که به عنوان کارگران است درست کند (3783283) (alef-11)
 
شاهین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۷:۳۱:۵۹
من معذرت میخوام:/ ! (3783299) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۷:۴۸:۴۷
کجای دنیا میشود پول مفت و بی حساب و کتاب به جیب مبارک واریز نمود. (3783346) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۷:۵۹:۴۵
برداشت های بزرگ از بانک های خصوصی هم جرم است زیرا از سهامداران جزء سوء استفاده می شود.
به نظرم باید همه سهامداران شرکتهای بورسی که به پاداش ها و پرداخت های هیات مدیره معترض هستند بلافاصله سهام خود را بفروشند تا توسط این مدیران چپاول گر مورد سوء استفاده قرار نگیرند.
باید کمپین فروش سهام بانک ها و شرکتهای خودرو سازی و سایر شرکت هایی که پاداش و حقوق نا متعارف به مدیران پرداخت می کنند راه بیفتد تا کسی بهانه نکند که از خزانه دولت برداشت نکرده است. (3783382) (alef-11)
 
Mohsen
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۸:۱۷:۵۸
مگه این بانک صندوق دار سازمان تامین اجتماعی نیست.....مگه اسم این بانک رفاه کارگران نیستتتت.... مگه خدای نکرده این بانک ورشکست بشه نباید از جیب مردم بیت المال ترمیم بیشه ....... پس با این چند دلیل محترمانه استعفا بده لطفا.... (3783437) (alef-11)
 
احمد
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۸:۱۸:۳۶
من که بدهکار این مدیر عامل شدم (3783438) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۸:۳۶:۳۵
من از طرف کارگران شلاق خورده از مدیر عامل بانک رفاه کارگران عذرخواهی میکنم. ببخش ای بزرگ مرد! ببخش ای بزرگ حقوق! (3783484) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۸:۳۸:۲۱
حرفهای منطقی هستند چرا توهین می کنید ؟ (3783488) (alef-11)
 
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۸:۴۶:۳۱
من یه قرون پول تو بانک رفاه نمیزارم دیگه‌،یه قرون!!!!! (3783498) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۸:۴۹:۴۹
بانک کجاش خصوصیه اگرمنظوربانک رفاه کارگران باشدکه ازآغازباسرمایه کارگران تاسیس شده مساله حقوقی میشه اگراین بانگ همان بانگ رفاه کارگران باشد مگراینکه این بانک جدیدالتاسیس باشه وما اطلاع نداریم. (3783505) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۴۴:۴۰
فعلا که بانک رفاه مدیران است. مردم باید پولهاشون رو از بانگهایی که این همه به مدیراشون میدن بکشن بیرون حتی یه هزار تومنی ته حساب رو هم باید رفت و بست. (3783632) (alef-13)
 
شریفی
United States
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۸:۵۸:۵۵
طلبکار هم شده !!!!!!! (3783531) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۱۲:۴۹
اگر فیش حقوقی نبوده پس احتمالا مقام معظم رهبری بر اساس اطلاعات اشتباه فرمودند فیش های حقوقی هجوم به ارزش هاست. یا شما داری دروغ می گی یا اطلاعات رهبری اشتباه هست که باعث این تذکر به دولت شدند.!!!! که مطمئنم اطلاعات ایشان دقیق و حساب شده است.
در هر صورت چه دولتی چه خصوصی این حقوق زیاده برات حاجی (3783588) (alef-13)
 
عمران
United States
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۱۹:۳۷
حاج آقا صدقی میفرمایند که تامین اجتماعی سهامدار بانک رفاه است ولی این بانک خصوصی است. ایشان در عین حال میگویند بانک رفاه از دولت و بودجه عمومی پولی دریافت نمیکند.
خوب عزیز دل برادر, سهامدار یعنی چه ؟ شرکت با سرمایه ی سهامداران کار میکند. وقتی سازمان تامین اجتماعی سهامدار بانک است, یعنی بانک رفاه دارد با سرمایه ی سازمان تامین اجتماعی پول در می آورد. یعنی درآمد شما و بانک شما حداقل تا بخشی از بودجه عمومی تامین شده است و این درآمد مایملک خصوصی نیست. (3783604) (alef-11)
 
1
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۲۹:۱۵
مسولین محترم انقلاب مردم ایران به رهبری امام خمینی برای از بین رفتن تبعیض و فاصله طبقاتی و اجرایی شدن احکام اسلامی در جامعه بود نه اینکه هر کس در لباس اسلام به پیکر جامعه اسلامی ضربه بزند و بعد محکم بایستد و بگوید من قانونی عمل کردم -ای کاش با این افراد برخورد انقلابی شود تا حساب کار دست همه بیاید................ (3783612) (alef-13)
 
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۴۳:۱۸
واقعا که رووت رو برم آقا جوون . ی چیزی هم مردم بدهکار شدن به شما ؟! (3783627) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۴۴:۵۵
چقدر هم صداقت داره جناب صدیقی. بانک رفاه مال بیمه شدگان تأمین اجتماعی جناب صدیقی خصوصی نیست. همون هایی که در معدن با ماهی 800 هزارتومان کار می کنند حق بیمه میدن تا شما ماهی چند ده میلیون تومان حقوق بگیری و ...تازه مردم را هم به بی اخلاقی متهم کنی (3783633) (alef-13)
 
یک ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۴۶:۴۹
بگذار چند کلمه هم من بگویم صدفی جان مردم را ه......آوردی چندین روز است فیش حقوقی شما در رسانه ها درج میشد تمام مردم وکارشناسان دولت قوه قضائیه مجلسی ها فیش شمارا مشاهده کردند نتوانستند صورت حساب را با فیش تشخیص بدهند آن موقع تو مدعی هستی که فیش حقوق نبوده صورت حساب بوده است. معلوم است که....... (3783637) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۴۷:۴۹
ببخشید اشتباه شده !!!!!!!!! ملت ایران باید استعفا بدهند !!!!!!!!!!!!! شما و فریدون نه !!!!!!!!!!!!!!!!! (3783638) (alef-13)
 
بنده خدا اصل
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۵۱:۵۷
نام جدید بانک :
بانک رفاه مدیران! (3783647) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۱۹:۵۶:۵۰
آی بدو بدو رو دارم رو نیست که سنگ پا قزوینه،بدو بدو خونه دار و بچه دار مسئول دارم مسئول طلبکار ... (3783659) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۲۰:۰۲:۵۰
اینها بیت المال رو اینطور تعریف میکنن
بیت +مال یعنی همش مال خونه .... (3783670) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۲۳:۲۴:۳۷
اکثر فسادها از تأمین اجتماعی سرچشمه میگیرد که با پول بیمه بازنشستگی بجای سرمایه گذاری در شرکت های سود ده به بنگاهداری پرداخته است و با انتصاب هزاران مدیرعامل و هیأت مدیره شرکتها فرصت را برای سوء استفاده آماده کرده است.
فرض بفرمایید کشورهای عربی بجای سرمایه گذاری و خرید سهام شرکت های بورسی بین المللی بخواهند در اداره شرکتها دخالت کنند آیا راندمان آن شرکتها افت پیدا نمیکنند.
دولت کویت با یک استراتژی بیش از 5 درصد سهام شرکت های بین المللی را خریداری نمی کنند تا برایشان ریسک نداشته باشد. (3783945) (alef-11)
 
کردستان
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۲۳:۵۳:۴۵
نه عزیزم چرا استعفا بدی هنوز زوده کمی دیگه ببر بعدا برو (3783976) (alef-11)
 
سیدعلی حجازی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۱:۰۷:۰۲
با سلام به آقای توکلی عزیز اگر که هنوز هم در رابطه با این سایت فعالیت دارند
قبلانا می نوشتم مطالبی جهت هم فکری
نه تقابل
نه تهاجم به این وآن
که در قاموس ماهایی که دل در گرو دین داریم ودغدغه اسلام و انقلاب( البته اگر خدا توفیق بدهد) چرا که بودن در راه و ره هزینه می خواد هزینه اش حداقل هم دردی با دیگران ,دیگرانی که در اطراف و اکناف تو زندگی می کنند و با مشگل ومعضلات مختلف در گیرهستند
اینکه بخواهیم خودمان را توجیه کنیم و یا با کمک قانون وقوانینی من درآوری و غیر مسئولانه نسبت به فعل وانفعالات وروند اجتماعی واقتصادی جامعه ...خود رااز پل بگذرانیم و در مواردی اگر جنس خلق وخوی مان جور نیست یعنی شیشه خرده داریم از آب گل آلوده ماهی حقوق های نجومی بگیریم این حرف دیگری است !!
اینکه دیگر نقد ونظری ننوشتم علتش این بود که سایت الف بگی نگی محافظه کار شده و اگر نگاه ونظری به نشر نظراتش بیندازید فسمت پایانی یعنی غیر قابل انتشار نظرات همیشه سهمش پراست و قسمت میانی هم اوضاعش پر بدک نیست ومی ماند این اولی که برسر دیوار ایستاده تا اگر فطیر شد چه بهتر واگر نشد خوب یه کاری اش کرد و هلش داد پایین !!
در هر حال نوشتم که گله کرده باشم و اینکه اگر می نویسیم وقت می گذاریم پس یه کم با دید و دیده مثبت تر به آن نگاه ونظر داشته باشید
واما جریان فوق یعنی موضوع حقوق
می دانید ؟آقای توکلی عزیز از چی می ترسیم؟
از اینکه این مهم هم مثل موضوع اختلاس قبح اش از بین برود و بشود یک موضوع غیر حساس و این داد و بی داد با تدبیر و برخورد نادرست بشود حاشیه امنی که دیگر نشود به کسی گفت عمو حقوقت چنده یا خرت به چند !!!
ویا اینکه که بدهکار هم بشوی و متهم ات بکنند به عمله واکراد این جناح یا آن جناح بودن البته تا اینکه فرد دارای حقوق نجومی از کدام قوم وقبله وتبار باشد
آقای توکلی خظ و نشان کشیدن مفت خوران نسبت به مردمی که اصلا و ابدا ذینفع نیستند الا اینکه در برابر سئوال جوانان کنجکارو معترض باید غصه بخورند و ساکت بمانند درد آور است
البته اگر دل درگرو اهداف و ارمانهای انقلاب داشته باشیم که بحمدالله خیلی هامان داریم
آقایی که مورد سئوال قرار گرفته بیش از اینکه غصه انقلاب را بخورد درفکر خویش است اینکه به حکم قانون وقوانینی که می داند پشتش ظاهرا گرم است واس وقرص نشسته و برکنارکردنش را در قد وقامت وزیر هم نمی بیند
آقای توکلی در محضر شما دم از اقتصاد زدن درست نیست چرا که ما حتی شاگرد شماها هم نمی توانیم باشم اما بعنوان یک کسی که از سالهای دور دل در گرو این انقلاب وکسانی که در این راه وره آن رنج برده و صدمه دیده وایثار کرده اند نمی توان ساکت شد وفریاد نکشید
آفای توکلی حقیقت این است که با این نظام ونظم اقتصادی سرمایه داری که جان گرفته بر اصل واساس قدیم یعنی همان نظام اقتصاد دوره طاغوت است ره بجایی نمی بریم اینگونه اقتصاد ونگاه اقتصادی مریض است
اینگونه اقتصاد خود بخود مبدع و مولد اختلاف طبقاتی وموجب فسادفکری واخلاقی است نمی شود کاری اش کرد
اگر براین نظام اقتصادی بی نظمی و هرج ومرج ناشی از تحریم دشمنان و زیرآبی رفتن بعضی از این خدانشناسان را اضافه کنیم قطعا اوضاع بد وبدتر می شود
آقای توکلی ما نیاز به تبین و تعریف و معرفی اقتصاد مطلوب محبوب انقلاب مان داریم
اینکه بالا وپایین حق وحقوق مردم چه باشد
حداکثر بهره برداری مجاز و حداقل داشتن بعلت تابیت در کشور
که این دومی باید برای همه دارای یک حداق حاشیه امن باشد اگر نیست باید نوع نگاه و رویکرد را عوض کرد
اقای توکلی عدالت یک اصل است یک واجب و یک حالال
ونفی عدالت می شود یک ضد ارزش یک سد راه یک حرام
آقای توکلی سیتم های اقتصادی ابزار واسباب هستند ولا غیر
نباید گول بخوریم
نباید چشممان رابرحقایق ببندیم
تاکی باید با معلول جنگید
تاکی باید به افشاگری دررابظه با معلول پرداخت
چندتا توکلی وتوکلی ها داریم که اهل اند ومدافع حق
آقای توکلی باید تعین تکلیف کرد
بجای ترسیدن از مارک باید از عذاب وخشم خداترسید
باید به کلام خدا گوش داد که در سرتاسر قران حرف .نقل مردم محروم است
باید درخصوص قسط و تعریف و تکلیف های مترتب از آن کارکرد
چندتا کنفرانس در خصوص قسط اشته ایم
. إِنَّ الَّذِينَ يَكْفُرُونَ بِآيَاتِ اللَّـهِ وَيَقْتُلُونَ النَّبِيِّينَ بِغَيْرِ حَقٍّ وَيَقْتُلُونَ الَّذِينَ يَأْمُرُونَ بِالْقِسْطِ مِنَ النَّاسِ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ﴿آل عمران: ٢١﴾

اینکه هرکس تا چه حد می تواند در جامعه از نظر اقتصادی فعال باشد واز قعالیتهای اقتصادی بهره ببرد باید مشخص بشود
اینکه فرق اقتصاد ما با اقتصاد سرمایه داری مرسوم در جهان چیست و همپوشانی هم جهتی و نقاط اشتراک وافتراق مان کجاست چقدراست وایضا دید ودیدگاه اقتصادی ما در رابطه با نگاه رادیکال به اقتصاد یعنی اقتصاد دولتی واقتصاد سوسیالیستی چیست وچه وجوع اشتراک وافتراق بین ماست باید باشد
این دومی را که خیلی ها می ترسن حتی اجه به آن فکر کنند چه برسد به اینکه نظر بدهند پس می پردازیم به همان فسمت اول و سعی می کنم جواب این آقایانی که به حق یا بناحق مورد سئوال است بدهم که:
آقا جان اگر قانون وصوابطی بود باید و بایستی آنچنان مالیاتی بر درآمد وحقوق شما می بستند که شما عطای مال مفت خوری را به لقایش ببخشید و اگردل درگرو خدمت بخدا خدا و مردم داشتید نه برای حقوق که برای صلاح وثواب جامعه وارد میدان نشوید
بخدا حرف زدن در رابطه با این قصه خجالت دارد (3784087) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۱:۱۰:۰۵
واقعا اين انسان خيلي رو داره (3784092) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۱:۱۸:۲۵
اینها رو باید اموالشونو مصادر کرد و به حبسهای طویل المدت محکوم کرد. به عنوان یک قاضی باتجربه این رو میگویم. (3784104) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۲:۱۴:۲۵
بانک خصوصیه ؟؟؟!!! هاهاها شمامردم رااخمخ فرض کرده اید یعنی ملت آلزایمرگرفتندویادشون نمیاداین بانک دولتیه گیرم خصوصی بودصاحبان بانک بی خیالش میشدند؟ (3784139) (alef-13)
 
محمد رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۸:۰۳:۵۱
مشکل پرداختها در نبودن قانون مدون و شفاف است وگرنه هیچ کسی از پول بدش نمی اید اکثر مدیران چند شغله هستند و معمولا درامد جانبی شغلهای فرعی به مراتب بیشتر از شغل اصلی میباشد در نظام بانکی کشور مدیران باز نشسته مشغول خدمت در شرکتهای اقماری و هلدینگها حقوق و مزایایی دریافت می کنند که در طول یکسال چندین برابر طول مدت خدمت سی ساله میباشد .مسئولین خود را به کوچه غلام چپ نزنندو دیگر بیش از این از نجابت مردم سو استفاده ننمایند .کار کنان بانکها جزو شریفترین اقشار جامعه هستند حساب مدیران منتخب با کارکنان جداست . (3784294) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۲۱:۰۶:۵۹
میشه بگویید اول انقلاب کجا بودید و حالا کجا (3785734) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۷ ۰۰:۲۰:۱۵
بله جای شبهه نیست . چون اگه ذره ای انصاف داشتی خودتو از صحنه روزگار محو میکردی (3785917) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۰۱:۰۴:۲۰
بانك اگر خصوصي هم باشد از جيب سهامدار هزينه ميشود بل اخره يك حد وحدودي باتوجه به عرف جامعه بايد حقوق پرداخت شود نه ابنكه چون از جيب سهامداران است مشكلي نداشته باشد (3787526) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۱ ۱۱:۵۵:۵۶
این شروع ماست مالی کردن است . ایشان میگوید این یک بانک خصوصی است . یکی نیست به ایشان بگوید . آیا این بانک را تو بوجود آوردی و یا از بیت المال ایجاد شده و تو با توصیه به چنین دریافتی هائی دست پیدا کرده اید . در هر حال وای بر ما مردم ایران با این همه بد بختی و این همه بی اعتمادی در کشور . وای بر ما که اگر خدای نکرده ، یک تهاجم دیگر بر ما سایه افکند . آنوقت مسئولین برای حرکت دادن مردم چه میخواهند بگویند و یا انجام بدهند و مردم دیگر قسم حضرت عباس را باور کنند یا دم خروس را . آنوقت مردم چگونه باید مطمئن باشند که دست آورد خونشان ، ایجاد فضائی برای سوء استفاده و دست بردن بعضی ها به اموال عمومی نباشد . (3795421) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.