نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 336920
روحانی/ ۶/: ممنوع التصویری خاتمی به شوخی شبیه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۷
 رییس جمهور در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا درست است مجلس از دولت درخواست ارائه لایحه یک دوازدهم کرده است اظهار کرد: این مساله ای است که شما مطرح کردید. نظر ما این است که بودجه سال ۹۵ در همین سال ۹۴ به تصویب نهایی برسد. شما دیدید که به محض آنکه برجام اجرایی و عملیاتی شد روز بعدش یعنی ۲۷ دی ماه لایحه‌ بودجه ۹۵ را به مجلس ارائه دادیم.

وی ادامه داد:‌ روشن بود که زودتر از آن هم نمی توانستیم این کار را انجام دهیم از روز ارائه لایحه تا آخر سال ۶۰ روز برای بررسی آن باقی بود. مجلسی ها هم گرفتار انتخابات خود بودند و نشد آن‌طور که باید به بررسی لایحه بپردازند. تکلیف دولت برای سال آینده روشن می‌شود. حالا که به هر دلیلی مجلس نتوانسته مصوبه نهایی را به ما بدهد باید به ساز و کاری که وجود دارد عمل کنیم. اگر مجلس نتواند این اقدام را عملی کند دولت لایحه یک دوازدهم خواهد داد.

روحانی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری با غیرقانونی خواندن مصوبه ای مبنی بر ممنوع التصویر بودن رییس جمهور دولت هفتم و هشتم تصریح کرد: من قبلا هم در مورد این موضوع صحبت کردم. هیچ مصوبه‌ای نسبت به ممنوع‌التصویری حضرت آقای خاتمی رییس جمهور دولت‌های هفتم و هشتم وجود ندارد. هیچ زمانی در هیچ دوره‌ای همچنین مساله ای مطرح نبوده است. این نکته را با توجه به آنکه خودم در شورای عالی امنیت بوده‌ام می گویم. من از دبیرخانه شورای عالی امنیت پرسیده ام و آن‌ها گفته‌اند که چنین مصوبه‌ای نداشتند، اما هم اگر مصوبه‌ای بر این پایه داشته باشند غیرقانونی است دبیرخانه حق چنین کاری را ندارد.

وی در ادامه ممنوع التصویری رییس دولت اصلاحات را به شوخی تشبیه کرد.
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ ۱۹:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ ۱۹:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ ۱۸:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ ۱۸:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ ۱۸:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ ۱۸:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ ۱۷:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ ۱۷:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ ۱۱:۰۵
 
۱۳۹۴/۱۲/۱۶ ۱۷:۵۸
 
 
کلمات کلیدی : نشست خبری روحانی
 
امیر حسین سلطان/تهران
۱۳۹۴-۱۲-۱۶ ۱۹:۲۲:۰۸
آفرین به این پاسخ صریح و روشن جناب آقای دکتر روحانی درباره غیرقانونی بودن وجود مصوبه ای برای ممنوع التصویری جناب آقای خاتمی رئیس دولت اصلاحات(دولتهای هفتم و هشتم) (3590390) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۶ ۲۰:۳۲:۴۵
روحانی مچکریم (3590529) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۶ ۲۱:۳۷:۵۸
حضرت !!! آقای خاتمی!!!!! (3590679) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۶ ۲۱:۵۱:۲۵
واقعا شوخی بدی است. (3590699) (alef-13)
 
پارسا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۷ ۲۱:۴۵:۵۸
مردم ایران خاتمی را خیانت کار به انقلاب وخون شهیدان میدانند باید تا اخر عمر بی بر کتش صم بکم باشد (3647807) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.