توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473928
مشارکت بیش از 80 درصدی مردم استان سمنان در انتخابات
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹
معاون سیاسی و امنیتی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان سمنان از مشارکت بیش از 80 درصدی مردم این استان در انتخابات رئیس‌جمهوری دوازدهم و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا خبر داد.

محمود قنبری در گفت‌وگو با ایسنا به تجلیل از حضور حماسی مردم ایران و خصوصا استان سمنان در انتخابات دیروز 29 اردیبهشت پرداخت و اظهار کرد: مردم استان با حضور کم‌نظیر خود برگ زرین دیگری بر تاریخ قطور و سراسر افتخار خود افزودند.

وی با بیان اینکه میزان مشارکت مردم این استان 80.3 درصد بوده افزود: بیش از 508 هزار نفر در استان سمنان حائز حق رای بودند که بیش از 80 درصد آنها دیروز به پای صندوق‌های رای رفتند.

رئیس ستاد انتخابات استان سمنان با بیان اینکه انتخابات در این استان در فضایی آرام و امن برگزار شد تصریح کرد: حضور و مشارکت مردم بر امنیت این انتخابات باشکوه افزود.

قنبری این مشارکت بالا را در راستای دلبستگی مردم به نظام اسلامی ارزیابی و خاطرنشان کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند حضور در این انتخابات رای به جمهوری اسلامی بود.

معاون استاندار سمنان ضمن تشکر از عوامل اجرایی و انتظامی انتخابات در این استان تصریح کرد: بیش از پنج هزار نفر در امر تامین امنیت انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه مشارکت داشتند.وی با تقدیر از حضور مردم در انتخابات گفت: مردم در این حدود چهار دهه همواره پشتیبان انقلاب اسلامی بودند.
 
کلمات کلیدی : نتایج انتخابات + نتیجه انتخابات ریاست جمهوری + انتخابات ریاست جمهوری + انتخابات ۹۶ + شمارش آرا + نتیجه نهایی انتخابات + پیروزی روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.