نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453227
قتل عجیب جوان ۲۷ ساله به دست کودک ۵ ساله
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۳
جوان 27 ساله در صندلی عقب تاکسی مسیر رودبار به کرمان نشسته بود، ناگهان تیری از اسلحه شکاری جلوی خودرو به سمت وی شلیک و قفسه سینه اش را شکافت.

راننده تاکسی جوان را فوری به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت رسانده اما وی در دم جان باخت.

متهم به قتل که در صندلی جلوی تاکسی مشغول بازی با سلاح شکاری بود سهوا ماشه اسلحه را چکاند و تیر خلاص شده از آن به مسافر عقب خودرو اصابت کرد و موجب مرگ وی شد.

متهم به قتل که پسر راننده تاکسی است پنج ساله بیشتر ندارد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار جیرفت دراین باره گفت: جوان 27 ساله بر اثر بازی کودک پنج ساله با سلاح شکاری مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان باخت.

نادر ملایی روز شنبه افزود: براساس اعلام ماموران انتظامی شهرستان جیرفت به نقل از پدر این کودک که راننده تاکسی رودبار به کرمان است، کودک وی در صندلی جلوی تاکسی در حال بازی با این سلاح شکاری بوده که ناگهان تیری از آن خلاص می شود و به سمت راست قفسه سینه مسافر عقب خودرو برخورد می کند.

وی گفت: مجروح بعد از انتقال به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت فوت می شود. این تیراندازی به صورت سهوی گزارش شده است. علت این حادثه از سوی ماموران انتظامی در دست بررسی است.
کلمات کلیدی : قاتل پنج ساله+قتل به دست کودک+قتل در جیرفت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۱ ۲۰:۰۰:۴۳
سهوی چیه ؟!!!چرا باید این راننده اسلحه پر را در اختیار یک کودک قرار دهد ؟!!! (4198093) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۱ ۲۰:۵۱:۱۷
مشکوک و عجیبه. (4198170) (alef-11)
 
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۱ ۲۲:۳۲:۱۱
اگر داستان واقعیت باشد قتل خطای محض است، زیرا بر حسب اتفاق صورت گرفته و صرفا پرداخت دیه بعهده پدر کودک است، (4198375) (alef-11)
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۰۸:۲۳:۱۱
سهوا چیه؟ اولا" حمل سلاح شکاری غیرمجاز است. دوما" عمدا به کودک داده شده تا بازی کند. آخه کجای دنیا اسباب بازی بچه اسلحه شکاری است؟؟؟؟؟
جرم این مرد مضاعف است. (4198696) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۱۵:۱۰:۱۲
سهوی کدامه ؟جرمی به غایت حماقت بار اتفاق افتاده و ظاهرا طور ازن مطلب را نوشته اند که انگار هیچکس در این بین مسئول و مقصر نیست
هم دیه هم زندانی کردن ناشی از اقدام شبه مجرمانه عامل حمل سلاح (البته اگر این سلاح مجوز داشته باشد وگرنه اقدامش مجرمانه است ) (4199524) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۱۵:۱۲:۴۱
یک تنبیه دیگر برای این راننده خاطی و مجرم این است که طفل معصومی را در شرایطی قرار داده که تاثیر سوء زیاد و سرنوشت وارونه ای در زندگی اش باقی خواهد گذاشت (4199532) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.