توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 238721
«دو برادر» (ناگفته هایی از زندگی و زمانه جلال و شمس آل احمد)؛ محمد حسین دانایی؛ نشر اطلاعات
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۹
دو برادر
( ناگفته هایی از زندگی و زمانه جلال و شمس آل احمد)
نویسنده: محمد حسین دانایی
نشر اطلاعات، چاپ اول ۱۳۹۳
۹۱۲ صفحه، ۳۵۰۰۰ تومان

فروشگاه اینترنتی شهر کتاب، این کتاب را تا یک هفته پس از معرفی، با ۱۰% تخفیف ویژه عرضه می‌کند، در صورت تمایل اینجا کلیک کنید.

****

البته به نظر می‌رسد که خود شمس هم، چنین چیزی می‌خواسته؛ زیرا او نمی‌خواست در تاریخ ادبیات ایران دو آل‌احمد حضور داشته باشد؛ و یا حضور او بخواهد باعث کمرنگ شدن جلال و آثارش شود. جدای از صحت و سقم این ماجرا و احترام به نظر او، حالا پس از گذشت سال‌ها که جلال و شمس آل‌احمد و سیمین دانشور از میان ما رفته‌اند کتابی به بازار آمده که می‌تواند صحت و سقم این مدعا را رد یا تائید کند. کتاب مرجعی در خصوص زندگی «جلال» و «شمس آل احمد» که پرده از ناگفته‌های بسیاری از زندگی خصوصی جلال و سیمین و همچنین شمس آل احمد برمی‌دارد.

«دو برادر، ناگفته‌هایی از زندگی و زمانه جلال و شمس آل‌احمد»؛ خاطرات محمدحسین دانایی خواهرزاده جلال و شمس است که به اهتمام محمدرضا کایینی به نگارش درآمده است. این کتاب قطور در ۹۱۲ صفحه به طبع رسیده که البته خاطرات، شش‌صد صفحه از کتاب را به خود اختصاص داده و بقیه کتاب، حاوی ضمیمه‌هایی است خواندنی و دیدنی؛ ازجمله اسناد شخصی جلال و شمس و سیمین و نامه‌ها و دست‌نوشته‌های آن‌ها و همچنین عکس‌هایی ماندگار و دیدنی از زندگی خصوصی جلال و شمس.

درباره کتاب بیشتر بخوانید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
«دو برادر» (ناگفته هایی از زندگی و زمانه جلال و شمس آل احمد)؛ محمد حسین دانایی؛ نشر اطلاعات