نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 308723
صفارهرندی: آمریکا فرمانده عملیات فتنه ۸۸ بود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۴۱
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام آمریکا با بیان اینکه در ‌فتنه ۸۸ امریکا به عنوان فرمانده عملیات فتنه وارد شد، گفت: ‌اگر ‌بصیرت ملت ایران و هدایت‌های مدبرانه مقام عظمای ولایت نبود‌ به هدف شوم خود دست می‌یافت‌.

محمدحسین صفارهرندی عصر امروز در همایش «امتداد مبارزه با استکبار» با بیان اینکه ماهیت نظام مقدس جمهوری اسلامی استکبارستیزی و مبارزه با مستکبران و در رأس آنها آمریکای جنایتکار است، افزود: متاسفانه عده‌ای این روحیه را که باعث عزت و سربلندی ایران اسلامی و استقلال کشورمان شده ‌قبول ندارند و تئوری‌های عجیبی را هم مطرح‌ می‌کنند.

*باید بدانیم که دوران سلطه آمریکا به سرآمده است

به گزارش فارس وی با بیان اینکه ‌افرادی که اعتقادی به مبارزه با استکبار و مستکبران ندارند‌ می‌گویند اگر یک نظامی قدرت پیدا کرد و در جهان قدرتمند شد‌ نباید در مقابل زورگویی و ظلم این نظام ایستاد، چرا که به صلاح ‌نیست اظهار داشت: کسانی که چنین اعتقادی دارند‌ مدعی هستند ‌باید در مقابل قدرت‌های جهانی تسلیم شد.

صفارهرندی با بیان اینکه ‌این افراد می‌گویند چون آمریکا قدرت دارد‌ باید در جهان سروری و آقایی ‌و کسی هم نباید در مقابل این نظام ایستادگی کند، تصریح کرد: ‌باید بدانیم که دوران سلطه آمریکا به سرآمده و حتی جهان پس از سلطه آمریکا هم تعریف شده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ‌این افراد برای اعتقاد خود هم دلیل می‌آورند و مدعی هستند که آمریکا و سران کاخ سفید به دنبال جبران اشتباهات گذشته هستند، اضافه کرد:‌ وقتی به عملکرد و کارنامه سران کاخ سفید دقت می‌کنیم‌ در می‌یابیم که این کشور ‌حتی در دوره کنونی ‌که دم از دفاع ‌حقوق ملت‌ها می‌زند‌ ظلم و ستم بسیاری علیه ملت‌های مستقل و مظلوم مرتکب شده است.

*افرادی که اعتقادی به مبارزه با استکبار د‌ندارند‌‌ نظر خود را خیلی راحت‌ بیان می‌کنند‌

صفارهرندی با بیان اینکه عده‌ای هم نمی‌گویند که آمریکا به دنبال جبران اشتباهات گذشته است و تاکید دارند که این رژیم ظالم و زورگو است، خاطرنشان کرد: آنها می‌گویند به صلاح نیست که ‌با آمریکا مبارزه کنیم و باید آنها را در کنار خود داشته باشیم تا منافع‌مان تامین شود.

وی با بیان اینکه این عده حتی مدعی هستند که می‌توان از آمریکا برای تقویت انقلاب هم استفاده کرد، بیان داشت: این افراد مدعی هستند که آمریکا با هر کشوری ‌ارتبا‌ط‌ داشته، آن کشور قدرتمند شده‌ و ما هم باید از این شرایط استفاده کنیم و این در حالی است که به هیچ عنوان چنین نظراتی صحیح نیست.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه متاسفانه در داخل کشور افرادی داریم که اینگونه به مسائل و مبارزه با آمریکا نگاه می‌کنند و این افراد در سطوح مختلف حضور دارند، گفت: ‌افرادی که اعتقادی به مبارزه با استکبار در داخل کشور ندارند‌‌ نظر خود را خیلی راحت در جامعه بیان کرده و به صورت علنی می‌گویند که مبارزه با آمریکا و تمام کارهایی که‌ از ابتدای انقلاب برای سربلندی اسلام و انقلاب و ملت انجام داده‌ایم، غلط بود.

*اینکه ‌چاره‌ای به غیر از تسلیم در برابر آمریکا نداریم‌ حرف پوچی است‌

وی تاکید کرد: این افراد خیلی راحت می‌گویند که‌ چاره‌ای به غیر از تسلیم شدن و کوتاه آمدن در برابر آمریکا نداریم و امروز این کشور کدخدای جهان است و ‌باید با او همکاری کرده و حتی برای اداره کشور از آمریکایی‌ها کمک بگیریم.

وزیر ‌فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت نهم ‌با بیان اینکه قاطعانه می‌گوییم که چنین حرف‌ها و نظراتی غلط است، تصریح کرد: ‌اینکه ‌چاره‌ای به غیر از تسلیم در برابر آمریکا نداریم‌ حرف پوچی است‌ چرا که همین امروز شاهد هستیم مبارزانی چون مقاومت اسلامی در لبنان چگونه با کمترین امکانات در برابر زورگویی استکبار ایستادگی کرده و در برابر مستکبران روئین‌تن شده‌اند.

*مردم ایران تسلیم در برابر آمریکا و استکبار جهانی را ‌قبول نمی‌کنند

صفارهرندی در ادامه با طرح این سئوال که مگر قرار نبود که ظرف چند ماه دولت سوریه سقوط کند، مگر آمریکایی‌ها نگفته بودند که دولت بشار اسد در زمان کوتاهی ساقط خواهد شد، مگر سران آمریکا با تمام توان برای ضربه‌زدن به مردم سوریه به میدان نیامدند، افزود: ‌پس چرا بعد از گذشت ۴ سال هنوز دولت سوریه ساقط نشده‌، این نمونه‌ها نشان می‌دهد که می‌توان در برابر استکبار جهانی مقاومت کرد و از آنها هراسی به دل راه نداد.

وی با بیان اینکه ‌مردم ایران تسلیم در برابر آمریکا و استکبار جهانی را ‌قبول نمی‌کنند، ادامه داد: ‌به دلیل ایستادگی ملت کشورمان امروز آمریکایی‌ها برای برون‌رفت از مشکلات خودساخته در منطقه از ایران برای رایزنی و مذاکره دعوت می‌کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: دوران سلطه یک‌جانبه کاخ سفید در جهان به سر آمده و سران این کشور دیگر مانند گذشته نمی‌توانند خواسته‌های ناحق خود را به جهانیان تحمیل کنند.

*آمریکا ضعیف‌تر از هر زمان دیگری شده است

صفارهرندی با بیان اینکه امروز آمریکا ضعیف‌تر از هر زمان دیگری شده است، تاکید کرد: ‌انقلاب اسلامی ایران ‌به جهانیان ثابت کرد که می‌توان در برابر زورگویی و سلطه این کشور ایستاد و از سوی دیگر آمریکایی‌ها در داخل کشور خود هم دچار مشکلات بسیاری شده‌اند که این مشکلات آنها را بیش از پیش ضعیف‌تر کرده است.

وی اظهار داشت: کشوری که بدهی‌های خارجی آن به اوج خود رسیده ‌دیگر نمی‌تواند با صرف هزینه‌های میلیارد دلاری علیه دیگر کشورها توطئه کند چرا که توان تکرار اشتباهات گذشته ‌از نظر مالی را ندارد.

صفارهرندی افزود: انقلاب اسلامی و ایستادگی ملت ایران به جهانیان ثابت کرد که نزدیکی به آمریکا برای آنها امنیت و قدرت نمی‌آورد و کشورهای مستقل می‌توانند با حفظ استقلال و آزادگی خود، در برابر استکبار ایستادگی کرده و اقتدار آنها بیشتر شود.

*آمریکا در ‌فتنه ۸۸ به عنوان فرمانده عملیات ‌وارد شد

وی با تاکید بر اینکه ذات آمریکا، دخالت در کشورهای مختلف، زورگویی و جنایت است، گفت: آمریکا در زمان فتنه ۸۸ به عنوان فرمانده عملیات فتنه وارد شد و توطئه بسیاری علیه ملت ایران تدارک دید که اگر ‌بصیرت ملت ایران و هدایت‌های مدبرانه مقام عظمای ولایت نبود‌ به هدف شوم خود دست می‌یافت‌.

صفارهرندی در پایان تاکید کرد: آمریکایی‌ها با اصل انقلاب و اعتقادات ملت ایران مشکل دارند و اینکه بگوییم آنها به دنبال جبران اشتباهات گذشته خود هستند‌ تصوری غلط و باطل است و تا زمانی که دست از زورگویی و جنایت برندارند‌ ملت ایران در مقابل سران کاخ سفید ایستادگی خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : صفارهرندی+فتنه
 
کامران
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۰۸:۳۹:۰۷
آخر نفهمیدیم ...امریکا بود؟؟ ...انگلیس بود ؟؟...خاتمی بود؟؟ ...هاشمی بود ؟؟ندا آقا سلطان ؟؟کروبی بود ؟؟ جورج سورس بود ؟؟اسراییل بود ؟؟میر حسین بود ؟؟عفت مرعشی بود ؟؟دختران هاشمی بودند ؟؟

کدامیک ؟؟؟؟؟؟!!!!! (3312925) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.