نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461624
ایرانی ها در یک سال چقدر سیگار می کشند؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲
با توجه به آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی، دولت از طریق مالیات بر فروش سیگار، در مجموع یازده ماه نخست سال 95، بالغ بر 320 میلیارد تومان درآمد داشته است.

به گزارش میزان، آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی حاکی از آن است که دولت در یازده ماهه نخست سال ،95 از محل مالیات بر فروش سیگار بالغ بر 320 میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

لازم به ذکر است که درآمد کسب شده از مالیات برفروش سیگار در حالی محقق شد که دولت مصوب کرده بود در یازده ماهه نخست سال 95، از این طریق 410 میلیارد تومان درآمد کسب شود که 90 میلیارد تومان آن هنوز محقق نشده است.

براساس آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی، مالیات بر فروش سیگار 0.4 درصد از مجموع مالیات های غیرمستقیم دولت را تشکیل داده و دولت مصوب کرده است در سال 1395 از محل مالیات بر فروش سیگار 450 میلیارد تومان، درآمد برای کشور و دولت کسب شود.

گفتنی است مجموع درآمدهای کسب شده دولت از محل مالیات‌های غیرمستقیم 43 هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل  0.4 درصد رشد همراه بوده است.
 
 
کلمات کلیدی : مصرف سیگار + استعمال دخانیات + دخانیات کشور
 
Sweden
۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۱۴:۴۸:۳۱
ایرانی ها در یک سال چقدر سیگار می کشند؟ (4249560) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.