نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501322
«خندوانه» باز هم کیهان را عصبانی کرد
بخش فرهنگی الف، 22 مرداد 96
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲
روزنامه کیهان نوشت: برنامه هفته پیش «خندوانه»، باز هم حاشیه‌ساز شد.


مسابقه دهنده این برنامه، این بار جو زده‌تر از پیش، پا را فراتر گذاشت و به تمسخر و اهانت به یکی از شخصیتهای علمی کشور پرداخت و عجیب اینکه این تمسخر و اهانت از سیمای جمهوری اسلامی به نمایش در‌آمد.

شوخی‌های زننده این مسابقه دهنده و برنامه سخیف تا جایی بود که فیلم این شوخی ها با عنوان «باور کنید این شوخی ها از صدا وسیما پخش شده است» درشبکه مجازی منتشر شد.

متاسفانه هدیه کردن عرصه و آنتن به افراد بدون صلاحیت اخلاقی و حرفه‌ای، کم اطلاع بودن برخی ناظرین سیما نسبت به امور و اخبار سیاسی، وجود برخی مدیران غیر مسلط به هنر و ناآگاه از فضای به اصطلاح هنری، سبب تولید برنامه‌های نامناسبی می‌شود.

پیش‌تر یکی از شرکت‌کنندگان خندوانه هم خانمی بود که در نهایت تعجب مخاطبان، شوخی های زننده‌ای را در سیما ارائه داد و پس از واکنشهای منفی مردم، از روی عصبانیت مردم ایران را بی‌فرهنگ لقب داد.

دادن عرصه عمل به افراد فاقد صلاحیت به شبکه نسیم خلاصه نمی شود. در روزخبرنگار در برنامه «فرمول یک» شبکه اول سیما نیز، یک خبرنگار روزنامه های زنجیره ای به حمایت از یک متهم تحت محاکمه پرداخت و علیه وزیر کار به دلیل ندادن مجوز به تشکلی غیر همسو با مبانی انقلاب تاخت!

حضور خبرنگار روزنامه ای زرد و زنجیره ای در برنامه ای رسمی در شبکه اول سیما گویای نبود دغدغه مندی نسبت به انقلاب، بی سوادی سیاسی و رسانه ای مجری و تهیه کننده برنامه است.

مضحک اینکه این اتفاقات به بهانه چند صدایی رخ می دهد و معلوم نیست چرا یگانه تریبون دیداری و شنیداری نظام جمهوری اسلامی، باید جولانگاه چند صدایی قرار بگیرد و دیگر رسانه های معاند که شعار چند صدایی می دهند اساسا اعتنایی به حضور چند صدا در برنامه های خود ندارند؟!
 
کلمات کلیدی : روزنامه کیهان+خندوانه
 
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۱:۱۰:۵۹
اگه كيهان ميگه بده پس بايد برنامه جالب و خوبي باشه (4517211) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۲۳:۲۹:۲۷
مگه شما اصلا تا حالا کیهان خوانده ای که اینجور قضاوت می کنی؟ (4518492) (alef-3)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۳:۵۲:۲۳
این شخصیت علمی کیه؟ (4517537) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۵:۰۹:۲۶
ما كه اصلاً صداوسيما نگاه نميكنيم اصلاً نميدانيم كيهان راجع به چى حرف ميزنه. الف، بهتره توضيح بدهى كه اين مسابقه دهنده و آن مصاحبه شونده چه كسانى بوده اند و چى گفته اند (4517681) (alef-3)
 
mostafa
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۷:۲۱:۳۰
انتن اگر ملیست پس ما هم سهمی داریم از این انتن... این روزنامه کیهان و مسولینش فقط دوست دارن قران و برنامه های مذهبی از سی چهل تا شبکه داخلی پخش بشه ... بابا همه شبکهها واسه شما ولی این شبکه نسیمو دیگه انقدر گیر ندین بهش بزارین کار خودشو بکنه و انقدر دنبال تعطیل کردن برنامهای خوبش نباشید . (4517931) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۹:۰۵:۲۳
معلوم نیست که جریانی پشت پرده است که این برنامه سرتاسر لوده بازی و هجو هنوز هم روی آنتن است!!! (4518153) (alef-3)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۲۳:۴۲:۲۱
هر چی کیهان میگه بده خوبه و بلعکس (4518504) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته