نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487329
نشنال اینترست: نیروهای مسلح ایران تا دندان مجهز به موشک هستند/موشک‌های سپاه مرگبارند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۲
نشریه آمریکایی نوشت: موشک‌های بالستیک یکی از صریح ترین بخش‌های بازدارندگی ایران هستند که باید به آن نبردهای نیابتی و جنگ‌های نامتقارن دریایی را افزود.

به گزارش فارس، نشریه آمریکایی «نشنال اینترست» در تحلیلی پیرامون توان موشکی ایران نوشت: دفع حملات دشمنان منطقه‌ای، نخستین دلیل ایران در شکل دادن بزرگترین نیروی موشکی در خاورمیانه است.

بر این اساس، برنامه موشکی ایران در زمان جنگ این کشور با دولت وقت عراق شتاب گرفت و از آن موقع تا کنون ایران با کشورهای لیبی ، کره شمالی و چین برای توسعه توان زرادخانه بزرگ و  متنوع از موشک‌های بالستیک و کروز که بخشی از سه مرحله بازدارندگی است، همکاری کرده است.

این نشریه با اشاره به انواع موشک‌های ایران و ذکر مشخصات فنی آن‌ها نوشت: در حالی که فهرست ارائه شده از موشک‌های ایران در این گزارش کامل نمی‌باشند اما امکان مرور کلی را درباره یکی از مهلک‌ ترین قابلیت‌های سپاه ایران فراهم می‌آورد. موشک‌های بالستیک یکی از صریح ترین بخش‌های بازدارندگی ایران هستند که باید به آن نبردهای نیابتی و جنگ‌های نامتقارن دریایی را افزود.

در خاتمه این مطلب آمده است: در حالی‌که ایران و آمریکا در سوریه در جدال با هم نزدیک می‌شوند، توان موشکی ایران باید به یقین مورد توجه مقر «مرکز فرماندهی آمریکا» باشد.
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۴:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۰۹:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۶ ۰۸:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۵:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۰۵:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۸:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۳:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۳:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۳:۱۲
 
 
کلمات کلیدی : دیرالزور+حمله موشکی سپاه به داعش+حمله موشکی سپاه+انتقام سپاه، حمله داعش،حملات تهران+حمله به مجلس+حمله به حرم امام خمینی+تیر اندازی در مجلس
 
بچه ی شوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۸ ۱۰:۱۴:۱۷
روحیه ی شهادت طلبی پاسداران عزیز و بازوی قدرتمند موشکی سپاه پاسداران ضامن امنیت ایران اسلامی بوده است. دست پاسداران عزیز در هر جای دنیا برای دفاع از شرافت اسلامی و دفاع از مرزهای نورانی کشور را‌می بوسم. (4450971) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۰۸ ۱۴:۳۰:۳۳
فقط موشک های ایران مرگبار هستند یا موشکها و بمب های طرفهای مقابل هم همینطور هستند؟؟؟ (4451310) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.