نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 434192
عامل توزیع شیر مدارس در هواپیما!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۷
در حالی که برخی سایت‌ها از توزیع شیر مدارس که با یارانه‌ دولتی خریداری می‌شود، در یکی از پروازهای یک شرکت‌های هواپیمایی خبر داده‌اند، مدیرعامل کارخانه لبنی مربوطه اعلام کرد که اشتباه انسانی پخش‌کنندگان این محصول، عامل توزیع شیر مدارس در هواپیما بوده است، اما دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی تاکید کرد که حتی اشتباه و اتفاق نیز نمی‌تواند توجیه‌کننده این مسئله باشد.

به گزارش ایسنا، در یکی از پروازهای یک شرکت‌ هواپیمایی شیر تولیدشده یکی از برندهای مطرح لبنیات که روی آن شیر مدارس حک شده بود، توزیع شد.  حال آنکه این طرح (توزیع شیر مدارس) با یارانه دولتی اجرا می‌شود و در برخی سایت‌ها آمده بود که آموزش و پرورش به دلیل نداشتن بودجه، شیر مدارس را فروخته است!

این در حالی است که مدیرعامل این شرکت لبنیضمن رد خبرهای منتشر شده، اعلام کرد که دو کارگر پخش‌کننده شیر در این کارخانه مرتکب اشتباه شده‌اند و یک پالت از شیر مدارس را برای این شرکت هواپیمایی بارگیری کرده‌اند که بلافاصله پس از اطلاع از این مسئله ضمن باز گرداندن محموله ارسالی، دو کارگر را که این خطا از آنها سر زده بود، اخراج کردیم.

وی افزود: پالت ارسالی اشتباه شده حاوی ۳۲۴۰ عدد پاکت شیر یک نفره ویژه طرح شیر مدارس بود که حدود ۹۰۰ عدد آن توزیع شد اما مابقی این محموله با مکاتبات صورت گرفته بازگردانده شد. البته تاریخ تولید این شیر پس از تاریخ توزیع‌ شده حک شده بود، چرا که این محصول باید حدود ۱۰ روز در قرنطینه باقی بماند و پس از آزمایشات تست‌های صورت گرفته توزیع شود که البته از این نظر محموله‌های مورد نظر توزیع شده هیچ مشکلی نداشتند اما نباید پیش از تاریخ حک شده، توزیع می‌شدند.

البته رضا باکری - دبیر انجمن صنفی لبنی - در پاسخ به ایسنا در این زمینه اظهار کرد که این تخلف حتی در صورت اتفاقی بودن نیز نمی‌تواند پذیرفتنی باشد و به هیچ وجه نباید از سوی هیچ برندی که تحت قرارداد با آموزش و پرورش است، اتفاق بیفتد.
 
کلمات کلیدی : توزیع شیر در هواپیما+شیر مدارس
 
شهروند دردمند
United Kingdom
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۲۱:۵۷:۱۹
خوب است که تمامی اتفاقات بد را فقط کارگران انجام می دهند!!!

تصادف قطار مسیر مشهد را عامل انسانی کارگر موجب شدند!!! شیر را کارگران اشتباهی به شرکت هواپیمایی ارسال کردند!!! همگی هم یا زندانی و یا اخراج شدند. اما این همه اشتباه پزشکی صورت می گیرد و جان آدمها که بالاترین دارایی شان است از بین می رود و خانواده هایشان عزادار می شوند اما هیچ اتفاقی نمی افتد چرا که قبل از همه اینها، یک رضایت نامه از بیمار و خانواده اشت گرفته می شود که حق هیچگونه شکایت و اعتراضی ندارند.

این است عدالت ما... (4111995) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۰:۲۴:۱۸
سریع کارگرای بدبخت رو اخراج کنید . خودتون هیچ اشتباهی ندارید . اشتباهکردن جریمه اشون کنید نه اینکه از نون خوردن بندازینشون زن و بچه اشون چه گناهی دارن (4112199) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۷:۴۲:۰۳
ده روز قرنطینه ؟
چی در شیر بچه ها می زنید که ده روز باقی می مونه (4112372) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۳ ۰۹:۴۲:۲۲
اگه میگین اشتباه کردن دیگه برای چی اخراج بشوند مگه ادم کشتن (4112491) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.