توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494998
درخواست لیبرمن برای اعدام مجری عملیات "حلمیش"
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خواهان صدور حکم اعدام برای فلسطینی مجری عملیات حلمیش در کرانه باختری شد که به کشته شدن سه اسرائیلی منجر گشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در پیامی در صفحه فیس‌بوکش   خواهان صدور حکم اعدام برای فلسطینی شد که جمعه گذشته با اجرای عملیات شهادت طلبانه در شهرک "حلمیش" در کرانه باختری باعث کشته شدن سه اسرائیلی شد.

لیبرمن در این پیام نوشت: در چنین شرایطی به هیچ‌گونه طرح‌های پارلمانی نیاز نداریم، زیرا دادگاه نظامی یهودا و سامره مسئولیت صدور حکم اعدام را به موجب بندها و اصول قانون برعهده دارند.

جوانی فلسطینی به نام "عمر عبد الجلیل العبد" این عملیات را در داخل شهرک حلمیش واقع در شمال شهر رام‌الله انجام داد که طی آن سه شهرک‌نشین کشته و یک تن دیگر زخمی شد.

آویگدور لیبرمن در پی این عملیات ضمن بازدید از شهرک "حلمیش" و محل اجرای عملیات مقاومتی روز جمعه از محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان خواست به صراحت این عملیات را محکوم کند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۲:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۵:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۲۳:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۱۴:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۱۲:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۲۳:۵۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۲۲:۰۹
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۰ ۱۰:۱۴
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۶ ۱۱:۵۵
 
 
کلمات کلیدی : رژیم صهیونیستی + اسرائیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.