توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420395
انتقاد دوباره رئیس هیات مدیره پرسپولیس از طارمی و دوستان!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۲
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکن پرسپولیس در بازی با ماشین‌سازی، بلند شده تا ضربه سر بزند اما دروازه را نمی‌بیند چون مغزش خسته است.

به گزارش میزان، جعفر کاشانی در مورد موقعیت‌های فراوان گلزنی که بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار مقابل ماشین‌سازی، از دست دادند، گفت: پرسپولیس چند گل باید می‌زد؟ بازیکنان پرسپولیس هنوز درک نکرده‌اند پیراهن چه تیمی را بر تن دارند و متأسفانه یک سری از بازیکنان از جایگاه خود در ترکیب اصلی مطمئن هستند. مردم از بازیکنان تیم محبوب خود توقع دارند. باید با بازیکنان کار فرهنگی صورت بگیرد.

او در پاسخ به این سؤال که انجام کار فرهنگی با بازیکنان، وظیفه چه کسی است، ادامه داد: بدبختی این است که کار فرهنگی با بازیکنان انجام نمی‌شود. وظیفه کادر فنی و باشگاه این است که چنین اقداماتی را انجام دهد. باید بررسی کرد چرا مغز بازیکن یک دفعه می‌خوابد؟ مشخص است که بازیکن بی‌خوابی کشیده و بدنش خسته است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: نمی‌شود همه مسائل را باز کرد و تنها می‌توان گفت که باید با بازیکنان کار فرهنگی انجام داد. بازیکنان باید بدانند که موظف به رعایت شئونات هستند. بازیکن پرسپولیس بلند شده تا ضربه سر بزند اما دروازه را نمی‌بیند چون مغزش خسته است. بازیکن باید بداند نباید شب دیر بخوابد، باید غذای سالم بخورد و با هر کسی معاشرت نکند.

کاشانی گفت: همیشه گفته‌ام و باز هم می‌گویم که بازیکن پرسپولیس باید بداند پیراهن چه مردان بزرگی را بر تن کرده است؛ کسانی که با یک‌هزارم امکانات بازیکنان فعلی، در گذشته افتخارات زیادی کسب کردند.

او در پایان با اشاره به صحبت‌های مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن مبنی بر عدم همکاری مسئولان باشگاه پرسپولیس برای حل مشکل ممنوع‌الخروجی جری بنسون گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم. کمیته حقوقی باشگاه به این مسائل رسیدگی می‌کند و معتقدم عملکرد خوبی هم داشته است.
 
کلمات کلیدی : مهدی طارمی + باشگاه پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.