توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402692
مشکل نوت 7 ناشی از شرایط کار غیرانسانی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰
کنفدراسیون بین‌المللی اتحادیه‌های کارگری مشکل اصلی انفجار گوشی گلکسی نوت 7 را شرایط بد کاری دانست.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی پاورپوینتی از شرکت سامسونگ به بیرون درز کرده است که نشان می‌دهد مدیران این شرکت بر سر پیوستن سامسونگ به کنفدراسیون بین‌المللی اتحادیه‌‎های کارگری مانع‌تراشی کرده‌اند. این کنفدراسیون می‌گوید بین شرایط غیرانسانی کارکنان سامسونگ و انفجارهایی که باعث جمع‌آوری گلکسی نوت 7 شد رابطه مستقیمی وجود دارد. طبق گزارش‌ها سامسونگ تولید این گوشی را متوقف کرده و نام Note دیگر برای آن به کار نمی‌رود.

بر اساس گزارش کنفدراسیون بین‌المللی اتحادیه‌‎های کارگری شرایط کار برای کارکنان سامسونگ اصلا مساعد نبوده و مدیران با کارکنان مثل دشمن رفتار می‌کنند. طبق این گزارش کارکنان سامسونگ بیش از حد کار می‌کنند و حقوق کافی دریافت نمی‌کنند. برخی از آنها مجبورند 11 تا 12 ساعت در روز کار کنند و همین باعث لطمات شدید روحی و جسمی به آنها می‌شود. طبیعی است که چنین شرایطی باعث کاهش راندمان کاری از لحاظ کمی و کیفی خواهد شد به طوری که این کنفدراسیون دلیل اصلی انفجار گوشی‌های نوت 7 را همین موضوع می‌داند.
 
کلمات کلیدی : نوت 7+انفجار گوشی سامسونگ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.