نظر منتشر شده
۶۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 372993
درباره انتخاب مدیرعامل جدید بانک رفاه؛
آقای ربیعی پاسخگو باشید
بخش اقتصادی الف، 27 تیر 95
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۹
پس از انتشار فیش نجومی حقوقی مدیرعامل سابق بانک رفاه کارگران، ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه همایش سراسری هفته قوه قضاییه اعلام کرد که علی صدقی با وجود پرونده در مرجع قضایی، منصوب شده بود.

وی در تشریح این موضوع گفته بود که گزارش تخلف کلان وی در زمان تصدی‌گری در بانک ملی را در اختیار داشتیم ولی با فشار آقای حسین فریدون و لابی‌گری وی این فرد در سمت مدیرعامل بانک رفاه قرار گرفت.

پس از این اظهارات و حاشیه ساز شدن آن برای دولت، سرانجام، صدقی با تشکیل جلسه هیئت امنای بانک رفاه به ریاست ربیعی وزیر کار از کار برکنار شد.

پس از آن بود که محمد علی سهمانی به عنوان مدیر عامل جدید بانک رفاه کارگران معرفی شد؛ معارفه ای که حالا با اظهارات جدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور، به نظر می رسد نیازمند توضیحات ربیعی در خصوص این انتصاب می باشد.

اظهاراتی که اگرچه به دلیل اعلام حجم ۱۷۰ میلیارد تومانی خانواده علی صدقی مدیرعامل برکنار شده بانک رفاه کمتر مورد توجه قرار گرفت، اما اطلاعات اشاره شده در آن می تواند زنگ خطری دوباره برای رسوخ مدیرانی با حقوق های میلیاردی برای دولت روحانی باشد.

قاضی سراج هفته گذشته با حضور در برنامه تیتر امشب شبکه خبر (اینجا) در پاسخ به این سوال که چرا با توجه به هشدارهای سازمان بازرسی این گزارشات تخلف، مورد توجه و تمکین قرار نگرفته است، گفت: «این از بزرگترین مشکل ما می باشد. همکاران ما برای یک گزارش ۶ ماه کار می‌کنند و به مدیران مربوطه اعلام می‌کنند اما آنها تمکین نمی‌کنند به‌طور مثال مدیرعامل جدید بانک رفاه کارگران که الآن پس از مدیرعامل معزول منصوب شده است ۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان میانگین حقوق یک ماهه است، ۳۵۰ میلیون باقی مانده وامش با سود یک درصد است. بانک امید ایران، ۳۴ میلیون تومان میانگین و دریافت وام نزدیک ۲۵۰ میلیون تومان باقی مانده با سود یک درصد، پس با این وجود قوه قضاییه چه کار می‌تواند انجام دهد.»


تماشا و دانلود اظهارات سراج درباره مدیرعامل جدید بانک رفاه


همانطور که عزل سریع مدیر متخلف سابق و به دنبال آن اعلام ایجاد سامانه ای برای شفاف سازی حقوق مدیران و معاونانش و همچنین اعضای هیات‌مدیره تأمین اجتماعی و شرکت شستا نیازمند تقدیر از مجموعه وزارت کار و شخص ربیعی بود که انجام هم شد (اینجا)، هم اکنون نیز باید توضیح داده شود که چرا فردی با این سابقه گسترده در دریافت حقوق های نجومی و وام هایی با سود بانکی تقریبا صفر که سازمان بازرسی طبق گفته های رئیس آن بارها آن را تذکر داده، جایگزین فردی می شود که قرار بود با عزل وی حساسیت ها به دریافتی ها فیش های حقوقی کمی التیام بخشیده شود.
 
کلمات کلیدی : مدیرعامل جدید بانک رفاه+علی صدقی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۶:۲۷:۳۱
بهتر است گفته شود که این چرخه مدیریتی تا کی می خواهد ادامه داشته باشد؟ تا کی مهره ها حذف نشده بلکه جایشان عوض می شود؟ (3828281) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۱:۵۳:۳۵
روحانی باید تمام مدیران باقی مانده از دولت احمدی نژاد را برکنار کند . (3828929) (alef-13)
 
بهنام
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۱:۵۴:۴۳
خداي من يعني دو نفر استعفا دادند و دولت يواشكي كار خودش رو ادامه ميده و به روي مبارك نمياره. مشخص هست كه دولت سياسي كاري كرده و اون دو نفر كه تو چشم بودن رو كنار گذاشته و فكر كرده حالا ميتونه به كارش ادامه بده. حقيقتا فريدونهاي عزيز مردم رو چي فرض كردند؟ آقاي توكلي عزيز حتما پيگيري كنيد من فكر ميكنم اگر دولت واقعا بخواد برخورد كنه بايد همه از جمله وزرا و معاونين رو هم عوض كنه. فريدون رو هم فراموش نكنيد آقاي توكلي. (3828931) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۳:۰۳:۰۸
تا ابد همینگونه است
به دلیل قحط الرجال دولتها چاره دیگری ندارند
برای مدیریت عامل بانکها که آگهی استخدام نمیزنند
نگاهی به اطرافیان می اندازند و قرعه به نام هر کس افتاد رئیس میشود
و ممکن است مدیر عامل شیلات یک شبه مدیر عامل بانک شود چند ماه بعد ریس باشگاه فوتبال و چند ماه بعد رئیس اداره دخانیات بشود و در پایان دولت به مدت 8 سال غیب میشوند همین که پس اندازهایشان تمام شد در 8 سال بعدی به عنوان گزینه های مطرح پست های مهم وارد گود میشوند
واین سیکل تا فوت انها که فوت از موارد بسیار نادر در بین مدیران است ادامه دارد
رفاه 100 درصدی و امکانات فوق العاده 20 سال به عمر انسان می افزاید (3829279) (alef-13)
 
معلم فوق لیسانس با دریافتی 1500
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۸:۲۰:۰۰
هر کسی را مدیر عامل بذاره قطعا بدهکاره و مبلغ دریافتیش و وامهاش میلیاردیه
پس مشکل از جای دیگست (3829392) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۶:۳۲:۴۵
مثل بقيه موارد قطعا وزير پاسخگو خواهد بود !! (3828295) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۶:۳۹:۲۲
یا خدا!!! 170 میلیارد تومن؟ شاید 1700 میلیون تومن بوده یا 17 میلیارد چون 170 میلیارد خودش خیلی زیاده مطمئن هستید درسته؟ (3828318) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۱:۵۶:۰۶
آقاي صدقي كه ١٧٠ مليارد بدهي داشته با آقاي فريدون شراكت دارند (3828936) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۶:۴۱:۱۹
آقاي وزير لطفا دست از لجبازي برداشته و يك مدير حداقل با سابقه بدون حقوق و وام كلان منصوب كنيد
اين روش شما عين دهن كجي به شعور مردم است (3828325) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۰:۳۸:۰۱
عزیزم جناب وزیر هیچ کاره هستند (3829157) (alef-13)
 
مشکین نقاب
United States
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۶:۴۵:۱۰
دولت فکرش رو هم نمیکرد به همون اتهاماتی که به دولت قبل زده متهم بشه... (3828341) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۸:۳۶:۰۵
اتهام ؟؟ دولت قبل ؟؟ (3828581) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۸:۵۹:۱۶
جدی ؟!!! مگه به دولت قبل اتهامی هم زده شد ؟! وحالا به فرض هم اگر زده شد جنابعالی به یاد داری کسی جرات پیگیری ورسیدگی داشته باشد ؟!!! بسیاری از همین مدیر عاملهایی که الان أخه شده اند در زمان دولت قبل هم بودند وحتی بدتر از اینهاهم بودند کسانی که بیت المال را بردند وبه بابک زنجانی ها وامهای کلان دادند و هم اکنون در کانادا به عیش ونوش مشغولند نمی دانم چرا افرادی که این روزها شاخکهایشان سیخ شده آنموقع علیل بودند ! البته جای شکرش باقیست که شاخکهایشان علاج شده وظاهرا خوب هم کار می کند اما کمی انصاف هم بد نیست ! (3828635) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۹:۰۰:۵۷
اول ببینید اصلا مدیر عاملی با حقوق کم پیدا میشه که وزیر جایگزین کنه بعد نق بزنید ! (3828637) (alef-13)
 
یکنفر از مردم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۱۴:۵۹:۴۳
آقای مشکین نقاب! تا کی میخواهی جرایم مسلم دولت قبل را اتهام جلوه دهی؟
آیا رشد اقتصادی منفی اتهام است؟
آیا کاهش ارزش پول ملی اتهام است؟
آیا کاهش واریز پول بیت المال به حساب دانشگاه خود ساخته اتهام است؟
آیا کاهش بی ادبی های مکرر رئیس دولت قبل اتهام است؟
آیا ... (3830066) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۶:۵۷:۳۰
این وزیر باید توسط مجلس استیضاح بشه . (3828360) (alef-13)
 
jasem
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۸:۳۵:۴۴
هم وطن، وقتی نماینده مجلس هم می آید و از حقوق نجومی پدرش در صحن مجلس حمایت می کند، دیگر متوجه باش که در مجلس هم چه خبر است!!! (3828580) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۰۰:۴۵:۵۵
عزيز جان شما برو اصل بيانيه رو بخوان متوجه بشي ايشان از پدرش دفاعي نكرد و تهمت نشر ندهي. سايت ايلنا با عنوان " اين رسم مسلماني نيست" من ديدم متن كامل بيانيه را. (3841477) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۸:۱۲:۰۳
همون قدر که وزیر بهداشت واسه حاتم بخشی و کارانه های چند صد میلیونی پزشکان استیضاح شد.ایشون هم استیضاح میشن. وقتی نماینده مجلس اونم مثلا لیست امید که ما می گفتیم پاک دستن.بیاد بگه پدرم تخلفی نکرده و فقط حقش رو از سفره انقلاب برداشته.دیگه هیچ امیدی نمیشه داشت.به قول ضرب المثل معروف که می گه: هر چه بگندد نمکش می زنند وای ز وقتی که بگندد نمک.... (3829374) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۶:۵۹:۱۳
آقا حقوق همه را 7 میلیونی کنید؛ شاید نوبت به ما هم برسه! اگر این حقوقها را نمیگرفتند که سر این پستها دعوا نبود. (3828365) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۸:۱۹:۰۰
اشتباه نکن عزیزم اینا همه تشنه خدمتند و اگه احساس وظیفه نبود همشون داشتن بیل میزدن! از دهها سال قبل یه عده مثل اختاپوس افتادن روی پستها و بخور بخوریه که نگو همش هم بعلت احساس وظیفه س. (3829386) (alef-13)
 
رضا راد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۷:۰۱:۲۲
سابقه آقای ربیعی از دولت اصلاحات کاملاً مشخصه اگر فشار افکار عمومی نبود قطعاً مدیرعامل قبلی رو عزل نمی کردند. الان هم با این انتصاب نشان دادند که خواست مردم برایشان هیچ ارزش و اهمیتی ندارد. (3828369) (alef-1)
 
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۹:۵۲:۴۴
رضا جان مدیر که از مریخ نمیشه اورد هر کسی رو که بیارن جای مدیر قبلی داشته یه جایی حقوق و مزایای نجومی میگرفته اما ما اطلاع نداشتیم ظاهرا این جور پرداختی ها یه رویه معمول و عادی بوده.... (3828724) (alef-13)
 
نادر
Netherlands
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۷:۱۶:۳۳
خدا بخیر کنه اینجوری که این بندگان خدا گله می کنند معلومه بیشتر از من و شما زورشون به جایی نمیرسه ولی باز هم دمشون گرم که حداقل همین قدر شرافت دارند که همین حرفها رو بزنند کم نیستند مسئولینی که راجع به همه چی اظهار نطر می کنند الا فساد اتفاقا همه قدرت هم دست هموناست. (3828406) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۷:۲۱:۱۴
دلیل آن روشن است برای اینکه یک مدیر شعبه رده سوم در هر بانکی که دست بگذارید حداقل 400 میلیون وام یک درصدی گرفته در واقع مردم با افتتاح حساب قرض الحسنه به مدیران و کارمندان بانک ها قرض الحصنه می دهند و جوانان ما برای وام 3 میلیونی ازدواج نه تنها بایستی ماهها در نوبت بمانند بلکه 2ضامن با کسر اقساط سفته و هزار دردسر دیگر مواجه می شوند.
خانه از پای بست ویران است. بایستی حساب قرالحسنه از بانک ها جمع آوری شود و نهایتا بصورت کارگزاری عمل کنند و تنها بانک مرکزی تعیین کند وام با بهره پایین به چه کسی تعلق می گیرد. (3828415) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۷:۲۳:۲۳
آقای روحانی ؛ متأسفیم .
از اعتمادی که به دولت شما شده متأسفیم . (3828423) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۷:۳۴:۱۱
بنظر می رسد یک آدم سالم وجود ندارد پس بهتر همان آقای قبلی بر کنار نمی کردید (3828444) (alef-13)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۷:۳۷:۲۳
آنچه البته بجايي نرسد فرياد (ملت) است (3828452) (alef-13)
 
نیما
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۷:۴۳:۳۹
آقای ربیعی "صبر ایوب" رو خواستن، رو چشمم (3828468) (alef-13)
 
رهنما
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۸:۰۲:۵۹
باسلام
ربیعی و امثال ایشان درس خود را خوب بلدند قبلا وزارت و صاحب منصبی ارزش تلقی میشد اما الان نه حیف از آ نهمه زحمتی که برای انقلاب کشیده شد استعفا ربیعی اولین واکنش می بایست به موضوع صدقی باشد (3828514) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۸:۳۲:۰۵
مديريت بانكها را به مناقصه بين المللي بگذاريد تا نرخ دستمزد مشخص شود (3828572) (alef-13)
 
شاهین
United States
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۸:۳۷:۰۰
باید یک فردی جانشین صدقی میگردید که نتواند اتفاقهای افتاده در بانک رفاه را افشا نماید اگر فقط سوابق وامهای پرداختی به افراد پرداخت شده در بانک افشا بشود انوقت متوجه خواهید شد که چرا چنین فردی انتخاب شده (3828583) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۹:۲۱:۵۲
این داستان سیاسی رو تمام کنید ! حالمون بهم خورد ! (3828668) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۹:۳۸:۲۰
خواست مردم ؟ مردم چکاره اند (3828696) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۰:۳۶:۰۴
فوراازبانک برکناروپولهای اضافی مستردشودیک فردصالح پیدا نمیشود؟ (3828785) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۰:۵۴:۰۰
سراج: ... با این وجود قوه قضاییه چه کار می‌تواند انجام دهد.
آقای سراج! شما با این جمله قوه قضائیه را از اوج به حضیض آوردی! قوه قضائیه میتواند محاکمه کند. البته اگر کم کاری یا دقیقتر قصور امثال شما بگذارد. چرا به جای اینهمه حرف عمل نکردی؟ و خاطیان را به مرجع مربوطه معرفی ننمودی؟ و تنها به گزارش آنهم به ادعای خود بسنده کردی؟
الف جان چرا به جای ریشه به شاخه ها میپردازی؟ (3828814) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۰:۵۶:۰۳
آقای ربیعی قراربود این هفته فیش حقوق خودت ومعاونین را منتشر نمایید.منتظریم! (3828817) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۱:۰۰:۴۲
نکته اینکه تقریبا همه مدیران بانکی رده بالا همین طوری هستند. این ها سال ها داشتند برای خودشان از پول های مردم وام می تراشیدند و حقوق های آنچنانی می گرفتند. این همه بانک چطور ساختند پس؟ این همه ربا پس چطوری خرج شد؟
اگر نظام بانکی درست بود آیا اوضاع اقتصادی ما و صنعت ما می بایست این طور می بود؟

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر// کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست
گفت یافت می نشود گشته ایم ما... (3828826) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۱:۴۳:۰۸
من که این روزها به جای روحانی مچکریم هی تکرار میکنم روحانی متاسفیم. (3828905) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۱:۴۶:۴۹
درست نمیشه (3828915) (alef-13)
 
بیکار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۱:۵۰:۰۱
در انتخابات سال۹۶ روحانی _ربیعی هر دو را بازنشسته خواهیم کرد. (3828923) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۱:۵۹:۲۸
متاسفم از دولت روحانی (3828942) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۲:۴۶:۵۱
آقای ربیعی دربازدیداز یکی ازمراکز معلولین چنان بغض کرد که بنده هم متاثرشدم .حالا واقعا برام سواله که آیا ایشان نمی دانستندکه حقوقی نجومی که می پردازندحق وحقوق آن عزیزان است؟ (3829000) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۲:۴۸:۴۶
دولت راستگویان. (3829002) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۳:۰۳:۴۳
نیش عقرب نه از ره گین است _ خاصیت وجودیش این است . ربیعی هم ناجاره است خیانت کند . مجبور است کشور را به پرتگاه سقوط بکشاند . حتی ممکن است مانند کشمیری هم عمل کند (3829019) (alef-13)
 
غفار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۳:۲۹:۲۶
سلام اقای توکلی وهمکاران گرامیشان موردی دررابطه باپرداخت حقوق مستمری بگیران مدتی است که ذهن مرامشغول کرده که امیدوارم باتوجه به شخصیت بارزشمادراین موردتحقیقی به عمل ایدجریان ازاین قراراست که مادربنده ازمستمری بگیران تامین اجتماعی میباشد که طی سالهای گذشته مستمریشان اخرهرماه واریزمیشداماباتوجه به اینکه تعدادافرادمراجعه کننده به بانگهاوباجه های دریافت پول بانگهادراخرماه شلوغ میشدمسولان محترم تامین اجتماعی تصمیم گفتندکه براساس حروف فامیلی مستمری بگیران نوبت بندی شود بالفرض مادربنده قرارشددرنهم هرماه دریافتی داشته باشدمدتی به همین منوال گذشت تااینکه پاییز پارسال قرارشدهرماه سه روزبه روزهای دریافتی مستمری بگیران اضافه شود خلاصه اینکه دریافتی مادرم که چندسال پیش اول هرماه بودومدتی بعدنهم هرماه شده بودبه بیست ویکم ماه موکول شدبگذریم که اخرین پرداختی بیست وپنجم این ماه واریزگردیدحال باتوجه به مواردذکرشده بنظرمیرسددرپرداخت مستمری مستمری بگیران نزدیک یک ماه کسری ایجادشده چون مستمری که دراوایل دراخرهرماه پرداخت میشدمربوط به ماهی بوده که تمام شده یادرحال اتمام میباشدحال که مستمری مادربنده طی مرورزمان وباتاخیرهای مکرردراواخرماه پرداخت میشودچنین به نظرمیرسدکه مشگلی دراین موردوجودداردکه اماست دراین زمینه تحقیق شوددرضمن این اشکال دررابطه باکلیه مستمری بگیران میباشد باتشکرفراوان (3829066) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۰:۲۲:۳۵
گر حکم شود که دزد گیرند در شهر هر آنچه مدیر است گیرند.
این همان چیزی است که مردم سالها است که می گویند. شما را به خدا وضع بد اقتصادی کشور را به گردن آمریکا و انگلیس و فرانسه و غیره نیندازیم. بخدا %90 بدبختی مردم از درون کشور نشأت میگیرد. تقریبا تمام دزدان و غارتگران بیت المال در کشور خودمان رشد کرده اند و مشغول فساد هستند. ببینید این شخصی که الان رئیس بانک رفاه شده است چند وام نجومی یک درصدی از بانکها گرفته است. همان بانکهایی که برای یک وام پنج میلیونی برای مردم عادی آنها را به صلابه میکشند و برای غارتگران حاتم طایی هستند. اگر این وامهای کم یهره و یا بی بهره به مفسدان بزرگ یقه سفید دزدی از جیب ما مردم و کشور و بیت المال نیست پس آقایان بفرمایند دزدی چیست؟؟؟؟؟ والله این افراد مایه ننگ جامعه اسلامی هستند و باید محاکمه و به اشد مجازات محکوم شوند. لطفا از این آقا و بقیه دزدان بپرسید با چند هزار وام کوچک که بعضی از اوقات برای نجات جان عزیزی تقاضا شده بودند مخالفت کرده اند تا آن عزیز جان به جان آفرین تسلیم کند و همان وامها را بدون بهره به خود و یا یکی از آشنایانشان هدیه کرده اند. (3829138) (alef-13)
 
ماهان
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۰:۲۵:۴۶
آقاي ربيعي شما بسيار مشكل زا هستين براي دولت چرا كنار نميريد؟ حتما بايد عزل بشيد يا مجلس شما رو از وزارت بياندازد؟ مگر منصب وزارت چقدر ارزش دارد؟ شما خطا پشت خطا كرديد و از همه مقصرتريد. استعفا اسعفتا. (3829142) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۱:۱۹:۴۱
ان شا الله سال 96 خواست مردم مثل پتک بر سرشان فرود خواهد آمد (3829206) (alef-13)
 
ش.ش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۱:۴۰:۳۶
مردم فكر مي كردند كه فقط احمدي نژاد هست كه لجبازه و حتي حرف رهبر را در عزل و نصب غير موجه و نامشروع وزرا و معاونان ومديران وامور ديگر گوش بكنه
ولي گويا در دولت روحاني پر از احمدي نژاده هايي هست كه هر كدام ساز خودش را مي زنند.
بعدنگيد به دولت محترم و وزرا و اصلاح طلبان توهين و تهمت زده ايم چون خودتان مي توانيد راحت روي حرفم قضاوت كنيد و ببنيد درسته
سوال اينه
(البته قبلا هم چنين سوالاتي پرسيده شده ولي جوابي براش نبود) ؟:
كه چرا و با چه دليل و مجوز و استدلال و منطقي آقاي وزير، معاون يك رئيسي را كه آنطور بوده و آنهمه دزدي و رانت و ويژه خواري كلان و عظيم داشته و اين معاونه در كنارش آنها را ديده و با آن مسائل كنار آمده و حتي خودش هم در حد خود از آن امتيازات نا مشروع بهره گرفته به عنوان رئيس بعد ازآن رئيس مجرم و دزد توسط وزير يا شوراي بلا وارثي و كوفتي زير نظر دولت فخيمه اصلاح طلب انتخاب و نصب گرديده ؟

بنظر من هر اصلاح طلب خوب و متدين و سالم بايد از كل اين سيستم وتيم اقتصادي و كارشناسان و مشاوران و شوراي تصميم گيرنده دولت فعلي ابراز برائت و انزجار بنمايد و اگر رئيس جمهورآقاي روحاني، مثل احمدي نژاد نيست و خط قرمز كذا ي بي مصرف نداره، يكباره همه اينچنين عناصري را از دولت و جريان اصلاح طلبان بيرون بيندازند تا مورد تشويق و اقبال و قدر شناسي مردم قراربگيرند وفقط در سخنراني هاي خود شعار خالي ندهند و افراد موهوم و ناشناس را مورد خطاب قرار ندهند و بگويند (خلافكاران اقتصادي را بايد ريشه كن كرد) .
بيايند عملا اين كار را بكنند تا مردم باورشان كنند
توصيه ديگر: حقوق همه سه طبقه اي كه مجلس و تصميم گيرندگان ديروز حرفشان را زده اند تقزيبا دقيق و با درصد و آمار و ارقام و محاسه منطقي به مردم اعلام كنند و نه مثل آن چيزي كه در مورد ميران شركتهاي بسيار بزرگ مطرح كردند و هميطور بطور كلي گفته اند ميتواندحقوشان بيشتر باشد (بلكه بايد ميزان مقدار و حدود حقوق آنا ن را هم را اعلام كنند تا هم جلوي سوء استفاده ها گرفته شود و هم مردم بدانند چي به چيه و هم اينكه كار اصولي انجام پذيرفته باشد )
اين نوع حركات واقدامات را مي گويند اصلاحات ، نه فقط يك مشت شعار و وعده هاي ناديدني را (3829239) (alef-13)
 
توکلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۷:۰۸:۲۵
چهل میلیون حقوق برای مدیران ارشد بانکی که عمدتاً از افراد طراز اول اقتصادی هستند عجیب نیست .البته وام کارکنان هم در تمام ادوار بانکی ایران وجود داشته تا مدیران اقتصادی پاک دست بمانند ... البته در زمان دلواپسان محترم هم چنین بود ...چرا آن موقع مهم نبود...آقای عظیمی هم مدیر عامل بانک تعاون بود .حاظرم قسم بخورم سهمانی از او کمتر هم گرفته... (3829317) (alef-13)
 
دادمرزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۷:۱۰:۴۰
بابا بس کنید فیلم بازی کردن رو بنده سال هاست در سیستم بانکی هستم این میزان از حمله به بانکی ها بی سابقه و غرض ورزانه است .داستان این نیست که منعکس شده. باز هم نزدیک انتخابات شدیم و شو شروع شد (3829318) (alef-13)
 
رفعتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۷:۱۱:۳۰
مخابرات وضعش از بانک ها بد تره .چرا به بانک ها گیر دادید (3829319) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۷:۱۴:۳۲
ببینید استاندارد بین المللی وضع کارمندان بانک چقدره ...سه ساله استخدام شدم...هنوز آویزان خانواده هستم... وام و چیزی هم در کار نبوده (3829323) (alef-13)
 
کارمند بیمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۸:۰۱:۱۲
مدیران بیمه ایران که بیش از 30 سال خدمت کرده اند در حال دریافت پاداش پایان خدمت هستند پاداش 30 برابر ته حکم می باشد بعضا بین 200 تا 400 میلیون تومان ، پاداش پایان خدمت ، جالب اینه که تا فهمیدن ممکنه پاداش پایان خدمت نصف بشه یعنی فقط 15 روز محاسبه شود مدیران سنتی که به میزها چسبیده بودند در حال اخذ فوری پاداش پایان خدمت بر مبنای 30 روز هستند .لطفا اگر می خواهید قانونی وضع کنید سریعتر اعمال کنید تا به عدالت نزدیکتر باشد . (3829358) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۰۸:۴۲:۲۷
خیر ! مشکل همینجاست که فرد سالم را به جمع مدیران راه نمی دهند وهمه افراد سالم به دلیل اینکه اهل باند بازی و چاپلوسی وزد و بند نیستند به حاشیه رانده اند و با انواع تهمتها آنها را نالایق نشان می دهند و بعد مهره های خودشان را تطهیر کرده و به سیستم قالب میکنند چیزی که من در بیش از بیست سال کار در بانک دیده ام و همیشه یاد خاطره ی هنرمند گرامی جناب آقای پرویز پرستوئی در باره بازدید از کارخانه بیسکوئیت سازی در اردوی دانش آموزی می افتم که در انجا کسی به دانش آموز مودب و با شخصیتی که نمی خواست بدون اجازه دست به بیسکوئیتها بزند جایزه نداد و دانش آموزانی که بدون اجازه بیسکوئیتها برداشتند و خوردند ظاهرا موفق میدان بودند و این داستان همچنان در زندگی اتفاق می افتد و کسی برای انسانهای پاک و بی آلایش تره هم خورد نمی کند حتی مدعیان دین ودیانت! (3829432) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۱۲:۰۶:۵۴
یعنی تا الان کسی از این حقوقها کلان خبر نداشته چونکه الان علنی شده به تکاپو افتادند (3829777) (alef-3)
 
جلالی
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۱۵:۳۱:۵۲
موضوع فیشها را به مدیران و اعضای هیات مدیره شرکتهای فرعی بانکها و بیمه ها بخصوص بیمه ایران که حیاط خلوت مدیران عامل شرکتها و وزرا هستند توسعه بدهید که گاهی حقوقها از شرکتهایاصلی بالا می باشد (3830124) (alef-13)
 
ص
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۱۵:۳۶:۲۸
باسلام.آقاي ربيعي اولامگه رهبرمان نفرمودنداينها لياقت مديريت در نظام اسلامي راندارند.دوما تواين مملكت يك نفرباسوادتروامين پيدانميشه.ا (3830134) (alef-13)
 
شیوا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۹ ۰۹:۳۱:۲۳
من دانشجوی دکتری هستم. سالهاست با مطالعه مقالات و انتشارات دکتر ربیعی روزگار می گذرانم. کاش کسانی که لب به انتقاد از این مرد اندیشمند باز می کنند برای یک بار هم که شده در فضای فکری و عملکردی این مرد شریف قرار می گرفتند و مطالعه می کردند. ای کاش قضاوت زودهنگام نمیکردیم و دل به تدبیر دلسوزترین مرد کابینه دولت تدبیر و امید می بستیم.
آنها که وی را مورد اتهام قرار می دهند یا نا آگاه هستند یا مقاصد خاصی را دنبال می کنند که همسو با حمایت از قشر کارگری نیست. (3831430) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۹ ۰۹:۳۹:۲۷
سلام آقای ربیعی از ابتدای اسفند 94 سبد امنیت غذایی تعداد زیادی از افراد تخت پوشش کمیتۀ امداد را هم حذف کرده یعنی این خانواده ها دو بار تا کنون از دریافت سبد امنیت غذایی محروم شده اندو هرجا هم که مراجعه کرده اند نتیجه ای نداشته و اصلا کسی پاسخ گو نیست به نظر می رسد به جای حذف یارانۀ حقوق بگیرهای نجومی سراغ افراد بی بضاعت کمیتۀ امدادی آمده اگر خواستید موضوع را پیگیری کنید به آدرس ایمیل من تماس بگیرید تا من مشخصات این افراد برای شما بفرستم با تشکر (3831444) (alef-13)
 
نغمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۹ ۰۹:۴۶:۳۰
حقوق های نجومی صرفا مربوط به بانک رفاه نبوده ایتکه چرا حساسیت نسبت به این موضوع فقط به این بانک مربوط میشود جای تامل دارد. تا آنجا که من به عنوان یک فعال کارگری اطلاع دارم عملکرد اقای ربیعی در این زمینه قاطع و قابل قبول بوده و با برکناری اقای صدقی، حسن نیت خود را به نلت ایران نشان دادند. با این روندی که شاهد هستیم ایشان هر فرد دیگری را منصوب می کردند باز جای صحبت برای کسانی که مصرانه کمر به تخریب ایشان بسته اند باقی می ماند.
دکتر ربیعی مرد علم و عمل و اصلاح طلبی شناخته شده است. خدمات این مرد سخت کوش در حیطه کارگری اظهر من الشمس است. جو ناامیدی ایجاد نکنیم و با آنها که دل در گرو خدمت دارند قدرشناسانه برخورد کنیم. (3831468) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۹ ۱۰:۲۴:۱۸
بابا جون مشکل اقای ربیعی و دولتمردان کشور این است که کلا در رده بالای مدیریتی کشور ادم سالم نداریم .هر که را از رده مدیر کلی و معاون مدیر کلی به بالا انتخاب فرمایند همانی هست که قبلی بود .حداکثر با مقداری ارفاق .درختی نیست که اقایان زیرش را خیس نکرده باشند .فرقی هم ندارد که کدام دولت باشد . (3831557) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته