توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489192
جزئیات بیشتر از حکم متهمان فساد مالی شورای شهر تبریز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۱
دادستان عمومی و انقلاب تبریز، حبس، انفصال از خدمت، جزای نقدی و رد مال ناشی از اختلاس یا ارتشا را مجازات صادره برای متهمان پرونده فساد مالی شورای شهر و شهردار تبریز عنوان کرد.

موسی خلیل‌اللهی در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به سئوالی در خصوص اعلام جزئیات حکم  فساد مالی متهمان پرونده فساد مالی شورای شهر و شهرداری تبریز اظهار کرد: چون هنوز حکم پرونده قطعی نشده نمی‌توانیم جزئیات را بگوییم اما دادگاه بدوی متهمان را به حبس، جزای نقدی، انفصال از خدمت و رد مال اختلاس یا ارتشا محکوم کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب تبریز تعداد متهمان این پرونده را 44 نفر اعلام کرد و گفت که بخشی از متهمان مربوط به شورای شهر، کارکنان شهرداری و بخشی نیز مربوط به افراد بیرون از شهرداری تبریز است.

خلیل‌اللهی همچنین با اشاره به صدور کیفرخواست پرونده پزشک تبریزی که به قتل عمد همسر و مادر بزرگش متهم است، افزود: این پرونده به دادگاه کیفری یک استان ارسال شده اما هنوز محاکمه نشده است.

دادستان تبریز با بیان اینکه تاریخ محاکمه هنوز مشخص نشده است ادامه داد: در ارتباط با این پرونده یک استعلامی صورت گرفته که هنوز پاسخ آن نیامده است. بعد از وصول پاسخ استعلام، تاریخ محاکمه مشخص می‌شود.

به گزارش تسنیم، هفته های پایانی سال 94 بود که خبر بازداشت دو عضو شورای شهر تبریز به دلیل فساد مالی و اختلاس از سوی رسانه‌ها منتشر شد و چندی نگذشت که دامنه دستگیری‌های این پرونده گسترش یافت و علاوه بر چند تن از اعضای شورای شهر، برخی از کارکنان شهرداری هم دستگیر شدند.
 
کلمات کلیدی : شورای شهر تبریز+فساد مالی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.