توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509090
بازداشت ۴۷ نفر به جرم تجمع در برابر برج ترامپ
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۶
پلیس نیویورک از بازداشت ۴۷ شهروند این شهر در خصوص اعتراض به سیاست جدید مهاجرتی ترامپ و تجمع در برابر برج تجاری وی خبر داد.
 
به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، ۴۷ تن از معترضان به سیاست جدید مهاجرتی دونالد ترامپ به نام «داکا» توسط پلیس نیویورک دستگیر شدند.

بر اساس این گزارش، صدها تن از معترضان به سیاست مهاجرت کودکان موسوم به «داکا» که توسط دولت دونالد ترامپ ارائه شده، امروز با تجمع در برابر برج ترامپ واقع در خیابان پنجم شهر نیویورک آمریکا خواستار لغو این سیاست جدید دولت آمریکا شدند.

گفتنی است داکا برنامه حمایتی دولت آمریکا از کودکان ‏مهاجری است که مدارک اقامت قانونی به آنها داده نشده است.‏ این برنامه در سال ۲۰۱۲ به دستور باراک اوباما ‏رئیس جمهور وقت آمریکا اجرا شد‎

«جان گریمپل» رئیس پلیس نیویورک در خصوص جرم دستگیر شدگان گفت: ۴۶ نفر به جرم اخلال در نظم عمومی و یک نفر هم به دلیل خرابکاری دستگیر شده است.

بر اساس این قانون، فرزندان مهاجران غیرقانونی که از کودکی به ‏آمریکا رفته و در این کشور بزرگ شده اند، می توانستند مجوز کار ‏بگیرند. این قانون مانع از اخراج ۸۰۰ هزار نفر شده است‎
 
کلمات کلیدی : اعتراض+برج ترامپ+بازداشت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.