توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455694
توصیه‌های نوروزی نماینده تهران به سیاسیون و مسوولان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۷
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی فرا رسیدن نوروز را تبریک گفت.

در متن پیام نوروزی محمود صادقی آمده است:
«به نام خدا
حلول سال نو آکنده از عطر ولادت دخت نبی اکرم (صلی الله علیه و آله) حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) را به هم‌میهنان عزیز تبریک می‌گویم.

امیدوارم در سال نو، پس از ترمیم نابسامانی‌های ناشی از سوء مدیریت‌های گذشته و رفع تنگناهای ناشی از تحریم‌های ظالمانه، شاهد شتاب گرفتن آهنگ رشد و توسعه کشور در عرصه های مختلف و کاهش مشکلات معیشتی مردم باشیم.

بی‌تردید رشد و توسعه کشور  مستلزم تقویت همبستگی و تفاهم ملی و فرهنگ کار گروهی، مدیریت و تخصیص بهینه‌ی منابع، نظم و قانون‌مداری و پرهیز از تداخل وظایف، انضباط، سلامت و شفافیت مالی، مسؤولیت‌پذیری و پاسخگویی همه‌ی مسؤولان نظام جمهوری اسلامی  از یک سو و مشارکت فعال آحاد مردم در امور کشور از سوی دیگر است.

در اردیبهشت ماه امسال، به لطف خدای بزرگ و همت مسؤلان کشور باردیگر عرصه رقابت برای نامزدهای انتخاباتی جهت کسب کرسی‌های شوراهای شهر و روستا و سکانداری قوه مجریه فراهم خواهد شد؛  از احزاب و گروه‌های سیاسی و اجتماعی انتظار می‌رود  در معرفی و حمایت از نامزدها به شاخص‌هایی چون سلامت اخلاقی و مالی و تخصص‌های مرتبط توجه بیشتری بنمایند و برای تحول و پویایی در مدیریت شهری به جوانان و برای تلطیف و سلامت فضا و منظر شهر و روستا به زنان کارآمد و شایسته اولویت دهند.

از متولیان محترم امور  اجرایی و نظارتی انتخابات و قوای مختلف کشوری و لشگری و نیز رسانه های همگانی، بویژه صداوسیما، انتظار می‌رود با رعایت قوانین و مقررات موضوعه و نصب‌العین قراردادن سیاست‌های کلی انتخاباتی ابلاغی مقام معظم رهبری و پرهیز از هرگونه مداخله و جانب‌داری له یا علیه نامزدها زمینه را برای برگزاری انتخاباتی سالم، عادلانه و رقابتی فراهم سازند.
 

به امید آنکه از رهگذر این دو انتخابات مسیر تکامل و رشد مادی و معنوی کشور در چهارسال پیش رو هموارتر گردد.

محمود صادقی
نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی»
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۱۲:۴۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۰:۱۹
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۱۸:۰۱
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۲ ۲۰:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۳ ۲۱:۱۵
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۰ ۱۱:۵۳
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۷ ۱۲:۰۳
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۳ ۱۰:۱۵
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۰ ۱۵:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۸ ۲۰:۰۴
 
 
کلمات کلیدی : عید نوروز، محمود صادقی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته