نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486690
مصدومیت ۱۰۰ کارگر صحت ندارد/ ۸ نفر مصدوم شدند
اجتماعی، ۵ تير ۹۶
بامداد امروز انبار گوگرد پالایشگاه اصفهان دچار حریق گسترده شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۲
 به گزارش ایلنا ، بامداد امروز (۵ خرداد) انبار گوگرد پالایشگاه اصفهان دچار حریق گسترده شد.

بر اساس این گزارش، حریق در ساعت ۱۱ رخ داد که بر اثر آن حدود ۱۰۰ نفر از کارگران شرکت ODCC دچار مصدومیت شدید با گازهای حاصل از سوختن گوگرد شدند.

همچنین گزارش شده، به علت وجود نداشتن امکانات اورژانس در شرکت پیمانکاری ODCC و پالایشگاه اصفهان تعدادی آمبولانس از صنایع همجوار پالایشگاه اصفهان به کمک مصدومان حادثه شتافتند.

از قرار معلوم، به دلیل کمبود امکانات درمانی کافی در این منطقه بزرگ صنعتی که پروژه‌های بزرگی در حال ساخت هستند، شماری از مصدومان به دلیل وخامت به بیمارستان گلدیس شاهین شهر منتقل شدند.

همچنین تاکنون هیچگونه حادثه فوتی گزارش نداشته است.

خبر عصر
مصدومیت ۱۰۰ کارگر صحت ندارد/ ۸ نفر مصدوم شدند

 رئیس آتش نشانی پالایشگاه اصفهان گفت: در اثر آتش سوزی گوگرد در پارکینگ گوگرد پالایشگاه اصفهان ۸ نفر مصدوم شدند و در حال حاضر حال همه آنها خوب است.

محمد مختاری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جزئیات آتش سوزی در انبار گوگرد پالایشگاه اصفهان افزود: پارکینگی در محل پالایشگاه وجود دارد با نام پارکینگ گوگرد، در آنجا گوگردها جمع آوری شده و بعد از آن توسط لودر بارگیری می شود.

وی با اشاره به گرمای هوا، افزود: بر اثر اصطکاک لودر با هوای گرم زمین، میزانی از گوگردها آتش می گیرد که از این موارد زیاد اتفاق می افتد.

مختاری افزود: آتش نشانی حداکثر در مدت ده دقیقه این آتش را خاموش می کند که دود ناشی از گوگرد باعث مصدومیت تعدادی از کارگران در حال ساخت تصفیه آب شاهین شهر که در پالایشگاه مشغول فعالیت هستند، می شود.

رئیس آتش نشانی پالایشگاه اصفهان ادامه داد: تعداد مصدومین ۸ نفر بوده و رقمی که در برخی شبکه های مجازی عنوان شده تکذیب می شود.

مختاری افزود: از این تعداد ۵ نفر به اورژانس پالایشگاه می روند و سه نفر نیز به اروژانس بخش دیگر منتقل می شوند و در حال حاضر حال همه مصدومان خوب است

 
 
کلمات کلیدی : پالایشگاه اصفهان+ آتش سوزی
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۰۵ ۲۰:۱۵:۳۵
تکذیب کردند"طبق معمول!" و فرمودند تنها پنج نفر جراحات سطحی برداشته اند.
امید است که همینگونه باشد. (4445932) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۵ ۲۰:۲۳:۴۰
این خبر دروغ است کل مصدومین گاز سولفور 10 نفر است (4445943) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.