توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 476592
فشارهای ترامپ به ایران به نفع آمریکا نیست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۳
اندیشکده آمریکایی در گزارشی ضمن اعلام اینکه فشارهای دولت آمریکا علیه ایران در راستای منافع واشنگتن نیست نوشت فشار و تهدید، رفتارها و سیاست‌های ایران را تغییر نمی‌دهد.

به گزارش فارس، اندیشکده آمریکایی «رند» در گزارشی تحت عنوان فشارهای ترامپ به ایران به نفع آمریکا نیست، توضیح داد که انتخاب مجدد «حسن روحانی» بعنوان رئیس‌جمهور ایران منادی یک آغاز جدید در سیاست و سیاست خارجی ایران نیست.

طبق این گزارش، دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور ایران، سیاست تازه فشار علیه ایران را در پیش گرفته است اما این سیاست این خطر را به همراه دارد که فشار علیه ایران توان به کار بردن اهرم بزرگترین منابع احتمالی تغییر در ایران را از بین برود.

این اندیشکده آمریکایی ادامه داد، سیاست آمریکا برای اعمال فشار و تهدید، تغییری در ایران و سیاست‌های این کشور به وجود نخواهد آورد.

این گزارش سپس ادامه داد منزوی‌ کردن و اعمال فشار بر ایران به اینجا منتهی نمی‌شود که سیاست‌های ایران در راستای منافع آمریکا پایه‌گذاری شود و هم‌ترازی کامل واشنگتن با عربستان و دیگر کشورهای عربی به قیمت نادیده گرفتن ایران، موجب می‌شود که میانگین مردم ایران در مقابل این کشورهای عربی از دولت و کشور خود حمایت کنند. مردم ایران هنوز عشق و علاقه‌ای به پادشاهی سعودی ندارند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۰۸:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۰۸:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۱۳:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۳ ۱۴:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۳ ۰۷:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۰:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۰۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۱:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۰۸:۲۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ۰۸:۴۹
 
 
کلمات کلیدی : ترامپ + آمریکا + تحریم ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.