توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 276693
شیخ علی سلمان به ۴ سال زندان محکوم شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۸
دادگاهی در بحرین شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق اسلامی بحرین را به ۴ سال زندان محکوم کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه خبری مرآة البحرین، شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق اسلامی بحرین به ۴ سال زندان محکوم شد.

دادگاه شیخ علی سلمان را از اتهام تلاش برای براندازی نظام تبرئه کرده ولی برای سایر اتهامات وی را به چهار سال زندان محکوم کرده است.

توهین به وزارت کشور، دعوت برای سرپیچی از قوانین از جمله اتهاماتی بود که دادگاه بحرین شیخ علی سلمان را به خاطر آن به ۴ سال زندان محکوم کرد. شیخ علی سلمان دسامبر سال گذشته میلادی توسط نیروهای آل خلیفه بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان آل خلیفه به سر می‌برد.

بحرین از ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی (۲۵ بهمن ۸۹) شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

این درخواست‌ها با سرکوبگری رژیم بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبه‌رو شده است. رژیم بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصر پاکستانی را به خدمت گرفته است.
 
کلمات کلیدی : شیخ علی سلمان+ بحرین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.