نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 308093
ترکیه؛ تنها برنده سقوط هواپیمای روسی؟!
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۵
در پی تعلیق پروازهای خطوط هوایی روسی به مصر، شرکت‌های گردشگری روس به مشتریان خود پیشنهاد می‌کنند که به جای شرم الشیخ، با آنتالیا بروند!

سازمان مرکزی شرکت‌های گردشگری روسیه در وبسایت خود نوشت: شرکت‌های توریستی به مسافرانی که برای سفر به مراکز تفریحی مصر جا رزرو کرده‌اند، پیشنهاد می‌کنند که به جای آن به ترکیه سفر کنند.

در پی سقوط یک هواپیمای ایرباس ۳۲۱ روسی در جزیره سینای مصر، روسیه تمامی پروازهای سیاحتی به مصر را متوقف کرده است. بنا بر اعلام این سازمان، ۴ شرکت اصلی برگزار کننده تورهای سیاحتی روسیه به مشتریان خود پیشنهاد کرده‌اند که به مراکز تفریحی ترکیه بروند و یک شرکت هم رفتن به قبرس را پیشنهاد کرده است.

یکی از شرکت‌های روسی هم به مسافرانی که از قبل برای رفتن به مصر هزینه پرداخته‌اند، پیشنهاد کرده که اصل مبالغ پرداختی را پس بگیرند.

توقف سفر گردشگران روسی به مصر که حدود یک سوم (نزدیک به ۳۲ درصد) از کل گردشگران خارجی مصر را تشکیل می‌دهند، ضربه بزرگی به اقتصاد مصر به شمار می‌آید.
منبع: العالم
 
کلمات کلیدی : ترکیه، سقوط، هواپیما، روسیه
 
فاطما
۱۳۹۴-۰۸-۱۷ ۱۳:۰۴:۳۹
چرا مسافران را راهی ایران نکرده (3307687) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.