توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 397293
فعالیت غیرقانونی شجاعی همچنان ادامه دارد
تاریخ انتشار : جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۴
دوره ۴ ساله ریاست شجاعی در فدراسیون تیراندازی با کمان دوم مهرماه به پایان رسید و باید دید وزارت ورزش زمان انتخابات را کی اعلام می‌کند.

به گزارش فارس، دوم مهرماه سال ۱۳۹۱ بود که محمدعلی شجاعی با کسب ۴۴ رأی بر مسند قدرت در فدراسیون تیراندازی با کمان تکیه زد و حالا این دوره ۴ ساله که با حاشیه‌های زیادی همراه بود به پایان رسیده است.

اگرچه بعد از استعفای شجاعی از خزانه‌داری کمیته ملی المپیک، تعداد زیادی از اعضای مجمع با نوشتن نامه‌ای به وزارت ورزش خواستار اصلاح اساسنامه و همین طور برگزاری مجمع فوق‌العاده بودند، اما وزارت ورزش به این درخواست واکنشی نشان نداد تا اینکه در زمان برگزاری بازی‌های المپیک ریو، ثبت‌نام از نامزدهای انتخاباتی این فدراسیون انجام شد.

البته به گفته وزارت ورزش هنوز پاسخ استعلام‌های نامزدهای احراز پست ریاست نیامده و مشخص نیست انتخابات چه زمانی برگزار شود، اما نکته مهم در برگزاری انتخابات این فدراسیون این است که اساسنامه تیراندازی با کمان با سایر فدراسیون‌ها متفاوت است.

در زمان تعلیق این فدراسیون، مسئولان وقت با فدراسیون جهانی با نوشتن یک اساسنامه به توافق رسیدند که براساس آن ریاست مجمع برعهده رئیس فدراسیون (محمدعلی شجاعی) خواهد بود و وزارت ورزش نیز در آن یک حق رأی دارد.

اما موضوع مهمی که نباید فراموش شود اینکه شجاعی به عنوان رئیس مجمع در این انتخابات حق رأی ندارد.

نکته دیگر در مورد این فدراسیون اینکه با وجود اینکه چند روزی از پایان دوره ریاست فدراسیون می‌گذرد، وزارت ورزش همچون فدراسیون‌های دیگر هنوز سرپرستی را معرفی نکرده است.

شجاعی در حالی ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان را برعهده دارد که باید سه سال پیش بعد از انتخابش به عنوان خزانه‌دار از ریاست استعفا می‌کرد که این کار را نکرد و غیرقانونی به فعالیت خود در فدراسیون تیراندازی با کمان ادامه داد.
کلمات کلیدی : فدراسیون تیراندازی با کمان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.