نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400856
پیروز دومين مناظره انتخاباتی ترامپ و کلینتون بر اساس نظرسنجی ها
بخش خبری الف،19 مهر95
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۹
هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات و دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه بامداد دوشنبه به وقت تهران در دومین مناظره رو در روی خود در دانشگاه واشنگتن در شهر سنت لوئیس ایالت میزوری شرکت کردند.

طبق سنت مرسوم آمریکا پس از هر مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، درباره برنده مناظره نظرسنجی انجام می‌شود.

شبکه خبری سی ان ان آمریکا با استناد به نظرسنجی انجام شده از میان تماشاگران تلویزیونی مناظره دوم ریاست جمهوری آمریکا، هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات را پیروز مناظره اعلام کرد. به گزارش شبکه خبری سی ان ان ، 57 درصد از تماشاگران مناظره هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات و 34 درصد دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه را پیروز مناظره دانستند.

همچنین 63 درصد از تماشاگران گفته اند که ترامپ نسبت به انتظار آنان عملکرد بهتری در مناظره داشته است. این درحالی است که 39 درصد از تماشاگران عملکرد کلینتون را بهتر از حد انتظار دانستند.

نظرسنجی سایت محافظه‌کار موسوم به «دراج ریپورت«(Drudge Report) اما نتیجه متفاوتی درباره برنده مناظره دوم نامزدهای اصلی ریاست جمهوری آمریکا نشان می‌دهد. 92 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اعتقاد داشتند که نامزد جمهوریخواه مناظره دوم را برنده شده و تنها 7 درصد نامزد دموکرات‌ها را پیروز خواندند.

این در حالی است که کلینتون در مناظره نخست هم پیروز شده بود.سایت هیل در انعکاس نظرسنجی «یوگاورنمنت» کلینتون را به نسبت ۴۷ بر ۴۲ درصد پیروز معرفی کرد. ضمنا ۵۷ درصد از تماشاگران رفتار و گفتار کلینتون را در این مناظره بیش از ترامپ (۳۱ درصد) برای ریاست جمهوری مناسب ارزیابی کردند.
 
کلمات کلیدی : هیلاری کلینتون، ترامپ
 
حقگو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۴:۰۴:۴۸
يك نظرسنجي 57 درصد براي كلينتون و ديگري فقط 7 درصد براي وي درنظر گرفته است گويا نظر سنجي آنها هم برمبناي نظر علاقه مديران موسسات نظرسنجي قابل تغيير است. (3968769) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.