توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452651
قتل پایان اختلاف دو مرد در برازجان/ قاتل: جسد را در باغ دفن کردم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۰
میزان نوشت: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:فردی که بر اثر اختلاف مالی مرد جوانی را در «برازجان» به قتل رسانده و جسدش را دفن کرده بود، 48ساعت پس از حادثه شناسایی و دستگیر شد.

سردار حیدر عباس زاده گفت:شب 16اسفند فردی به هویت معلوم یکی از دوستان خود به هویت «م، ق» را که با هم اختلاف مالی داشتند به خانه باغ خود در جاده "شاهزاده ابراهیم" دعوت می کند.

وی افزود: طرفین پس از حضور در خانه باغ بر سر مسایل مالی دچار اختلاف و مشاجره می کنند که میزبان با اسلحه کلت کمری به سر مقتول شلیک کرده و سپس جسد را در خانه باغ دفن می کند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دشتستان پس از اعلام مفقودی خانواده مقتول با استفاده از اقدامات پلیسی از مرگ مقتول مطلع و صاحب باغ را بعنوان مظنون دستگیر کردند.

سردار عباس زاده افزود: با انجام تحقیقات تکمیلی در پلیس آگاهی و مواجهه متهم با مدارک و مستندات پلیس بعداز ظهر دیروز ضمن اعتراف به قتل مقتول به علت اختلاف مالی ، اسلحه کلت کمری بکار رفته در قتل نیز از وی کشف شد.
 
کلمات کلیدی : قتل + قاتل + جنایت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.