نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 419955
امام جمعه جیرفت: سخنرانی مطهری در کرمان باید لغو شود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۳
امام جمعه جیرفت گفت: سخنرانی علی مطهری در روز دانشجو باید لغو شود و در غیر این‌صورت مردم انقلابی نمی‌گذارند، چنین اتفاقی بیفتد.

به گزارش جماران؛ حجت‌الاسلام رضا کرمی‌پور با اشاره به سفر علی مطهری به کرمان اظهار داشت: اگر این سخنران بیاید و در کرمان سخنرانی کند مردم پی به این مطلب می‌برند که برخی از مسؤولان ما غیرت دینی و اعتقادیشان را از دست داده‌اند.

امام جمعه جیرفت بیان داشت: ان‌شاء‌الله تا 16 آذر ماه جاری برخی مسؤولان ما حواسشان را جمع کنند در غیر این‌صورت با مردم انقلابی و در صحنه ما طرف خواهند شد و نمی‌گذارند، چنین اتفاقی رقم بخورد.

وی با اشاره به اظهارنظر علی مطهری در زمینه برگزاری کنسرت در مشهد و این مطلب که اگر امام رضا(ع) هم بود در کنسرت شرکت می‌کرد، بیان داشت: این سخنان بی‌احترامی به مقدسات است.
کرمی‌پور خاطرنشان کرد: کنسرت‌هایی اجرا می‌شود که وقتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم فیلم یکی از آن‌ها را دید از شدت خجالت و به خاطر مجوزی که داده بود، استعفا کرد و رفت.

امام جمعه جیرفت تصریح کرد: جمله‌ای اعلام کردند که جامعه روحانیت مبارز جیرفت موافقت خودشان را با سخنرانی این فرد اعلام کرده‌اند که این موضوع خلاف واقع است و چنین چیزی نیست و جامعه روحانیت مبارز جیرفت هیچ موضع مثبتی در رابطه با آمدن این آقا به کرمان ندارد.

وی افزود: غیرت دینی مردم و مسؤولان مشهد موجب شد تا نگذارند، این فرد سخنرانی کند، حالا باید دید غیرت دینی مسؤولان استان ما چقدر است.
 
کلمات کلیدی : امام جمعه جیرفت+علی مطهری+لغو سخنرانی+کرمان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۳ ۲۲:۰۹:۰۱
دعوت به نافرمانی مدنی توسط امام جمعه!!! (4048637) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۳ ۲۲:۲۴:۳۴
ترا به خدا بگذارید سخنرانی کنه کل دولت دنبال ماله برای فراموشی مصوبه امریکا هستند (4048658) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۱۳ ۲۲:۲۵:۲۹
این بابا علنا دارد ضد قانون اقدام می کنه و با تمسک به دین و غیرت دینی مردم را هم ترغیب به بی قانونی می کند و جالب اینکه از مردم هم مایه می گذارد و توجه هم نمی کند که مردم زیادی با رای خود ، آقای مطهری را انتخاب کرده اند. راستی نباید به این ضدیت با قانون و تحریک جهت اخلال در نظم و امنیت جامعه برخورد شود و قوه قضائیه و مدعی العموم وارد عمل شود؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! (4048659) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۳ ۲۲:۲۵:۴۲
آدم نمی دونه بخنده یا گریه کنه! (4048660) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.