توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459357
حاشیه‌های ادکلن سردار باقری در جلسه امروز مجلس/ فقط به سه نماینده داده شد!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰
نماینده مردم ورامین به سخنان روز گذشته نماینده مردم شاهینشهر در مجلس درباره ادکلنی که ستاد کل نیروهای مسلح به نمایندگان داده،‌ واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین،روز گذشته حسینعلی حاجی دلیگانی که از نماینده های اصولگرای مجلس است، از هدیه گرانقیمت سردار باقری به نمایندگان انتقاد کرد.

حسین نقوی حسینی، امروز به سخنان روز گذشته حاجی دلیگانی واکنش نشان داد و گفت‌:‌ نکته ای را بردار ارزشی و انقلابی خودم جناب آقای حاجی دلیگانی،‌ از تریبون درباره هدیه به نمایندگان مطرح کردند، اولا جناب آقای مطهر نماینده محترم ستاد کل نیروهای مسلح به تعداد انگشت شماری از نمایندگانی که از طرح های ستادکل پشتیبانی کردند ادکلن بی ارزش مادی داده بودو خودش هم تهیه کرده و هیچ ارتباطی به ستاد کل نیرویهای مسلح ندارد و فقط به سه نفر داده است.

این نماینده مجلس ادامه داد:‌ دوم اینکه سردار باقری ف برادر شهید دفاع مقدس، افتخار همه مردم ایران و انقلاب اسلامی است و رسانه های بیگانه و بنگاه های سخن پراکنی بیگانه سوء استفاده نکنند و بدانند دولت و ملت و مجلس پشتیبان نیروهای مسلح هستند و حوزه دفاع کشور قاطعانه هستند و خواهند بود.
 
کلمات کلیدی : سرلشگر باقری ، نمایندگان مجلس، هدیه، ادوکلن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.