توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 475250
کاخ سفید: جلسات کنگره ثابت کرد تبانی میان تیم ترامپ و روسیه در کار نبوده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۱
یک سخنگوی کاخ سفید با اشاره به جلسات استماع اخیر کنگره با حضور رئیس سابق سیا تأکید کرد که عدم تبانی میان تیم انتخاباتی رئیس‌جمهوری آمریکا و روسیه به اثبات رسیده است.

به گزارش فارس، یک سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد، جلسات استماع مجلس سنا و مجلس نمایندگان آمریکا در روز سه‌شنبه (بامداد چهارشنبه به وقت تهران) نشان داد که هیچ شواهدی در خصوص تبانی ادعایی میان کمپین انتخاباتی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا و روسیه وجود ندارد.

بنا بر گزارش خبرگزاری «رویترز»، این سخنگوی کاخ سفید همچنین تأکید کرد که رئیس‌جمهوری آمریکا هرگز منابع اطلاعاتی این کشور را به خطر نیانداخته است.

این سخنگوی کاخ سفید که به شرط افشا نشدن نامش این اظهارات را مطرح کرد، گفت: «جلسات استماع امروز صبح آنچه را که ما همواره گفته بودیم، تأیید کرد: اینکه باوجود یک سال تحقیقات در این رابطه هیچ شواهدی درباره تبانی ترامپ با روسیه پیدا نشد».

بر اساس این گزارش، «جان برنان» رئیس سابق سیا در جلسه استماع امروز کنگره اعلام کرده بود که نه در این رابطه که تبانی میان تیم ترامپ و روسیه صورت گرفته باشد مطمئن است و نه می‌تواند آن را تأیید کند.
 
کلمات کلیدی : کاخ سفید+کنگره +ترامپ +روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.