نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485259
اجرای طرح جمع آوری قلیان در تهران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۹
رئیس اداره بهداشت و محیط وزارت بهداشت گفت: در پی اجرای طرح جمع آوری قلیان از قهوه خانه ها و مراکز عمومی، با سرو کنندگان قلیان های میوه ای برخورد و از فعالیت آنها جلوگیری می شود.

به گزارش میزان، خسرو صادق نیت گفت: براساس طرح جمع آوری قلیان از قهوه خانه ها و مراکز عمومی،  ارائه قلیان در  قهوه خانه ها و چایخانه ها ممنوع است و درصورت سرویس دهی با متخلفان برخورد قانونی می شود.

وی افزود:نظارت بر روند اداره قهوه خانه ها و چایخانه های سطح کشور از یکسال گذشته با همکاری قوه قضائیه، نیروی انتظامی و وزارت بهداشت آغاز شده است و تاکنون در شهرهایی نظیر اصفهان، اهواز و مشهد، چایخانه های و کافه ها به طور کامل از قلیان پاکسازی شده است.

رئیس اداره بهداشت و محیط  وزارت بهداشت خاطر نشان کرد: در طی این نظارت های نجام شده تاکنون مواردی از استفاده مواد روانگردان در تنباکو های میوه ای مشاهده شده است که پرونده تخلفات تشکیل وجهت رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع داده شده است.

وی عنوان کرد: اجرای طرح جمع آوری قلیان از قهوه خانه ها و مراکز عمومی در شهر تهران چندان موفقیت آمیز نبوده و پیگیری و همکاری نیروی انتظامی بر جرایم مربوط به آن نتیجه بخش نبوده است. طرح جمع آوری قلیان از قهوه خانه ها در تهران در حال اجرا است و این موضوع بار دیگر در تهران به صورت جدی تر پیگیری می شود.
 
 
کلمات کلیدی : قلیان + مواد روانگردان + طرح جمع آوری قلیان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۱۳:۵۰:۵۵
مرد میخواد پای این طرح وایسه!

مردش رو نمیبینم تو این دولت! (4436260) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۱۵:۱۹:۳۰
کسی که بخواد از قلیان استفاده کنه خودش میخره درست میکنه میکشه فقط با اجرای این طرح هزاران نفر بیکار میشن (4436387) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۱۸:۰۳:۰۱
تنها دستاورد (4436590) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۲۲:۲۷:۵۸
...لطفا تشريف بياوريد خ شهيد رجايى از ايستگاه پل پيچ تا ميدان بهشت ببينيد چند ده قهوخانه با صدها قليان سرو ميشه (4436896) (alef-11)
 
amir68
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۲۰:۳۷:۱۳
با سلام
احترامن خدمت خوانندگان این مطلب خواستار یک مقدار تعمل در خصوص دارندگان این نوع مشاغل هستم ایا با جمع اوری قلیان سراها وکافه ها از سطح استان که استان ما جزو کلان شهر های میهن باک اسلامی ما است فکری به حال جایگوزین کردن یک شغل قانونی برای ای عزیزان هستیم شعار رهبر معظم انقلاب حضرت ایت االله خامنه ای که جانم فدایش باشد حماسه سیاسی تولید واشغال بوده وهست فکری کرده ایم که با جمع اوری ای صنف چه بر سر خانواده این دوستان خواهد امد یکترفه به قضی نرویم دروست فکر کنیم با تشکر که وقت خودرو برای خواندن مطلب این حیر گذاشتید (4537651) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.