نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 376854
جزئیات آتش سوزی در سیتی سنتر اصفهان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۲
مسعود صرامی پیرامون آتش سوزی رخ داده در مجموعه سیتی‌سنتر اصفهان اظهار داشت: در بخشی از مجموعه کارگاه ام.دی.اف وجود دارد که نجاری‌های لازم برای انجام ساخت و ساز در این کارگاه صورت می‌گیرد.

به گزارش تسنیم، مدیرعامل مجموعه سیتی‌سنتر اصفهان از مهار آتش‌سوزی در بخش کارگاهی این مجموعه بدون خسارت جانی خبر داد.

به گزارش مشرق، مسعود صرامی پیرامون آتش سوزی رخ داده در مجموعه سیتی‌سنتر اصفهان اظهار داشت: در بخشی از مجموعه کارگاه ام.دی.اف وجود دارد که نجاری‌های لازم برای انجام ساخت و ساز در این کارگاه صورت می‌گیرد.

وی افزود: این کارگاه در طبقه دوم مجموعه در هوای آزاد قرار دارد که بر اثر آتش‌سوزی صورت گرفته و تا زمان مهار کردن آن دود حاصل شده است.

مدیرعامل مجموعه سیتی‌سنتر اصفهان با بیان اینکه در این آتش‌سوزی به مغازه‌ها خسارتی وارد نشده است، تصریح کرد: حادثه رخ داده مربوط به قسمت کارگاهی سیتی‌سنتر بوده ‌و خسارت جانی در پی نداشته است.

وی پیرامون خسارت مالی حاصل شده تصریح کرد: حدود ۱۰ میلیون تومان خسارت ناشی از سوختن چوب‌ها و بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان خسارت وارد شده به ورق‌ها که دیگر قابل استفاده نیستند نهایت خسارت مالی ناشی از این آتش سوزی ۲۵ میلیون تومان است.
 
کلمات کلیدی : آتش سوزی+سیتی سنتر اصفهان
 
وحیدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۷:۵۲:۴۳
اون از سری قبل که لوله های زیرسقف پارکینگ روی خودرو ها سقوط کرد این هم از این سری . سومی رو خدا به خیر بگذرونه (3852808) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.