توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483558
نرخ کرایه "سرویس مدارس" افزایش می‌یابد؟
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۲
بعد از اختلاف نظر بین شورای شهر و فرمانداری تهران بر سر افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی، افزایش 10 درصدی نرخ کرایه ها در سه بخش اتوبوس، تاکسی و مترو به هیأت حل اختلاف وزارت کشور رسید و اخیرا هم تصویب شد. هرساله همزمان با این افزایش، نرخ کرایه سرویس مدارس نیز افزایش پیدا می کرد؛ اما امسال هنوز در مورد نرخ کرایه های سرویس مدارس تصمیم گیری نشده است.

احمد دنیامالی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد افزایش نرخ کرایه سرویس مدارس با تاکید بر اینکه تاکنون لایحه نرخ کرایه سرویس مدارس برای سال تحصیلی آینده به شورای شهر تهران ارسال نشده است، افزود: معمولا خرداد ماه لایحه افزایش نرخ کرایه سرویس مدارس در کمیسیون عمران مورد بررسی قرار می گرفت؛ اما در سال جاری هنوز این لایحه به شورا ارسال نشده است.

وی افزود: این لایحه خرداد ماه به شورا ارائه می شد و پس از بررسی و تصویب در کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران در تیرماه در صحن علنی مورد تصویب قرار می گرفت تا زمانی که مدارس آغاز بکار می کنند تکلیف نرخ سرویس مدارس مشخص شده باشد. امیدوارم با پیگیری ارسال این لایحه برای بررسی در زمان لازم، برای سرویس مدارس و دانش آموزان و خانواده های آنها مشکلی ایجاد نشود.

به گزارش ایسنا، هر سال در خردادماه نرخ کرایه سرویس مدارس در دو جدول برای ارائه خدمت در 22 روز در ماه و 26 روز خدمت رسانی در ماه به تصویب می رسید. در حالیکه ساماندهی سرویس مدارس برای سال آینده در حال پیگیری است و در راستای تحقق ساماندهی سرویس مدارس کارگروهی تحت عنوان کارگروه ماده 19 با عضویت پلیس راهور، وزارت کشور و آموزش و پرورش تشکیل شده است شاید تعیین تکلیف شدن نرخ کرایه سرویس مدارس در کمترین زمان روند ساماندهی سرویس مدارس را نیز تسریع کند.
 
کلمات کلیدی : سرویس مدارس+شورای شهر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.