نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443651
برای تامین میوه شب عید مشکلی نداریم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۶
تسنیم نوشت: وزیر جهاد کشاورزی گفت: مشکلی برای تامین میوه شب عید نخواهیم داشت.

محمودحجتی وزیر جهاد‌ کشاورزی در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه 20بهمن) هیئت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: قیمت خرید تضمینی گندم در شورای اقتصاد تصویب شده است.

وی با بیان اینکه قرار شده سازمان برنامه و بودجه پیش‌نویس این مصوبه را  تهیه و مصوبه آن را ابلاغ کند، ادامه داد: آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه گفته در روزهای آتی این کار انجام می‌شود.

وزیر جهاد کشاورزی درباره تامین میوه شب عید امسال نیز اظهار داشت: برای تامین میوه شب عید مشکلی نخواهیم داشت.
 
کلمات کلیدی : میوه و تره‌بار + بازار میوه + میوه شب عید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۱۲:۴۰:۴۸
آقای وزیر مشکلی ندارند! دوستان ساکن شمال شهر هم نگران نباشند، میوه هست و کمبود نیست، می توانند با کیلویی 5 تومان یا 10 تومان میوه بخرند! ولی من و امثال من، که می شوند همه خانواده و رفقا و همسایه ها همچین کمی مشکل داریم! با حقوق 2300، اجاره 1250 آپارتمان 90 متری برای 4 نفر در آذری، دو دختر دانشجو با هزینه دانشگاه ترمی یک میلیون تا 1400 برای هریک، با هزینه کارت مترو، کتاب، نان دانهای 500 تومان و برنج کیلیویی 7 تومان و گوشت کیلویی 30 تومان و بنشن و پیاز و سیب زمینی و دارو و درمان ... از عهده پرتقال 5 تومانی بر نمی آیم، بیکار نیستم ها، حاشیه نشین هم نیستم، تحصیل هم کرده ام، سنت پیامبر را هم اجرا کردم، ولی من برای تامین میوه شب عید مشکل دارم! دروغ چر من در کل سال برای تامین میوه مشکل داشتم! (4156715) (alef-11)
 
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۱۲:۵۹:۳۲
ولي باور كنيم خيلي از اقشار مردم براي خريد ميوه و آجيل و مخارج شب عيدشان واقعا مشكل دارند ... چاره اي كنيد. (4156735) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۱۴:۴۹:۰۵
منظورتان میوه های یخ زده است (4156901) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.