توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473757
مشارکت ۷۰ درصدی کرمانشاهیان در انتخابات
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲
دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه، از مشارکت حدود ۷۰ درصدی کرمانشاهیان در انتخابات کنونی خبر داد و گفت: پیش بینی می‌شود بیش از ۸۰ درصد مردم استان در انتخابات مشارکت کنند.

به گزارش مهر، کرم محمدی شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران و در محل ستاد انتخابات استان کرمانشاه، با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد از آرا مردم در صندوق رای ریخته شده است، گفت: بیش از یک میلیون نفر از مردم استان در انتخابات شرکت کرده اند به جز روستاهایی که زیر ساخت نداشته اند و  امکان ارسال صندوق میسر نبوده است.

محمدی ابراز داشت: ۴ تا ۵ درصد آرا دربخشی از روستاها  به صورت دستی انجام می گرفته است.

وی از پیش بینی مشارکت بیش از ۸۰ درصدی مردم استان کرمانشاه در انتخابات خبر داد و گفت: علی رغم اینکه کمتر از یک ساعت به پایان انتخابات باقی است، مردم در صفوف و در شعبات حضور دارند تا آرا خود را در زمان باقی مانده به صندوق بیاندازند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: این مردم شایسته بهترین تقدیرها هستند و امام خمینی(ر] در وصیت نامه سیاسی الهی خود اشاره کرده اند : من شهادت می دهم مردم ایران از مردم عهد پیامبر (ص) و امام علی (ع) برتر هستند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه  خاطرنشان کرد: در استان کرمانشاه یک میلیون و ۴۶۱ هزار و ۷۲۷ نفر واجد شرایط رای دادن  بوده که از این تعداد ۸۳ هزار و ۳۷۴ نفر رای اولی هستند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات۹۶، رای دادن، صف رای دادن، مشارکت مردم،روحانی،جهانگیری، قالیباف، هاشمی‌طبا، میرسلیم، رئیسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته