نظر منتشر شده
۱۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 297555
آخرین وضعیت صدور حکم نهایی در پرونده تعاونی مسکن اداره برق
تاریخ انتشار : شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰
رئیس شعبه ۶ دادگاه کیفری یک استان تهران گفت: همچنان منتظر نظر کارشناسی برای صدور حکم نهایی در پرونده تعاونی مسکن اداره برق هستیم.

سیامک مدیرخراسانی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: همانطور که پیش از این گفته بودم، زمان دقیقی برای اعلام‌نظر نهایی درباره رای این پرونده مطرح نیست و در حال حاضر باید کار کارشناسی بر روی پرونده صورت گیرد و کارشناسان نظرات خود را اعلام کنند.

وی تاکید کرد: همچنان برای صدور حکم نهایی منتظر نظر کارشناسی هستیم.

رییس شعبه ۶ دادگاه کیفری یک استان تهران افزود: تعاونی مسکن اداره برق اطلاعیه‌ای را منتشر کرده که طبق آن اعضا می‌توانند در گروه‌های ۳ تا ۴ نفره ثبت‌نام کرده تا پلاک ۱۴۴۷ که ۲۲۶ هکتار است با توافقی که بین شان صورت می‌گیرد، تقسیم شود.

به گزارش ایسنا، بخش اول پرونده تعاونی مسکن اداره برق حدود ۵۰۰۰ شاکی، بخش دوم این پرونده دارای بیش از ۴۰۰۰ شاکی و بخش سوم پرونده تعاونی مسکن برق دارای ۹۰۰ شاکی بود.

اوایل مهرماه سال ۹۲ رسیدگی به پرونده متهمان شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران در دادگاه کیفری به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی آغاز و حدود ۲۵ جلسه رسیدگی برگزار شد. همچنین جلسات رسیدگی به بخش دوم پرونده تعاونی مسکن اداره برق با برگزاری ۸ جلسه به پایان رسید. بخش سوم این پرونده با برگزاری چهار جلسه رسیدگی پایان یافت.

بنا به گفته قاضی پرونده اغلب شکات خواهان مجازات متهمان و تحویل زمین‌های خود هستند.

پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق درباره کلاهبرداری به بهانه واگذاری زمین در هشتگرد است. رسیدگی قضایی به پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران از سال ۸۲ در دادسراهای مختلف آغاز شد و در این زمینه پرونده‌هایی در دادسراهای نواحی ۶ و ۱۲ مطرح شده بود که با توجه به کثرت و حجم شکات و مالباختگان کلیه پرونده‌ها تجمیع و پرونده به دادسرای ناحیه ۶ ارجاع که پس از صدور قرار مجرمیت پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.
کلمات کلیدی : تعاونی مسکن اداره برق
 
محمد
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۲:۰۸:۳۹
عزيزان مال باخته ما همکاران شما در شرکت توزيع برق استان قم نيز همدرد شما هستيم و با يک اعتماد بيجا به تعاوني مسکن اين اداره مقدمات از دست دادن اموال خود را فراهم نموديم . (3213963) (alef-11)
 
امير حسين
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۳:۲۸:۱۴
سالهاست عده كثيري از مردمان اين سرزمين به دليل زياده‌خواهي و كلاهبرداري مديران وقت شركت تعاوني مسكن اداره برق تهران ، مال و عمر خود را تباه كرده‌اند. طي اين سالها بين تعاوني و دستگاه قضا در رفت و آمدند ولي هنوز جواب مناسبي نگرفته‌اند. بسياري از اعضا بدليل طولاني شدن مسير دادخواهي و عدم برخورد قاطعانه دستگاه قضا با مسببان ، از اين دنيا رفته‌اند. از رياست دستگاه قضا تسريع در صدور حكم را خواستاريم. (3214290) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۵:۵۰:۲۵
ما که چندین سال است منتظریم که خبری خوش از این دادگاه که به قول معروف برای گرفتن حق مظلومین تشکیل شده است بشنویم و حقوق از دست رفته خود را پس بگیریم اما ..... آیا میشود. (3214745) (alef-11)
 
رحمان عبدالملكي
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۱۳:۲۲:۳۵
باسلام
بنده درسال82يك قطعه زمين ازتعاوني اداره برق خريداري نمودم ولي شكايت نكردم درحالي كه اسمم در ليست تعاوني كه اعلام كرده مي باشد.خواستم بدانم من كه شكايت نكردم وپروندهاي درشعبه 76ندارم اگرراي دادگا ه صادر بشه شامل حال من هم ميشه يا حتما بايد قبل از صدور راي دادگاه طرح دعوي كنم .لطفا منوراهنمايي كنيد..ضمننا زمينم بصورت وكالت بلا عزل ميباشد. (3440107) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۹-۲۶ ۲۰:۱۷:۲۳
با عرض سلام من هم در سال 82 زمین با سند منگوله دار خریدم ولی بعلت گرفتاری و دوری نتوانستم شکایت کنم لطفا این موضوع تلگرام را جدی بگیرید تا همه بتونیم مطلع بشیم و در مسایل کمک رسان باشیم که انشالله زودتر این معظل حل بشه در ضمن منهم شکایت نکردم راهنمایی بفرمایید که اگر نیازی هست اقدام کنم (4069257) (alef-13)
 
امیدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۱ ۱۰:۱۸:۱۵
دوستان و عزیزان باسلام
خدمت شما عرض میکنم مجددا گول شرکت تعاونی را نخورید و تحت هیچ شرایطی راضی نشوید که در گروه های3 و 4 نفره یه قطعه زمین بگیریم .
تعاونی 220 متر زمین به هریک از اعضا موظف هست که تحویل بدهند.
نگران نباشید زمین مشکل نداره فقط این افرادی که این اواخر زمین خریدن و کارت خارج از سیستم گرفتن و به نوعی تعاونی .... باید پیگیری بیشتری کنن.
ما باید همه اعضا از اول چند وکیل خبره بطور مشترک میگرفتیم و با اتحاد عمل میکردیم.
پیشنهاد میکنم یه گروه در تلگرام تشکیل بدهیم و همه اعضا پیگیر اخبار باشند. (3674968) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۴ ۱۰:۳۹:۵۵
با سلام، نظر شما بسیار عالی و بجاست ، لطفاً هر چه سریعتر این کارو انجام،بدید. چون من و بسیاری از اعضا ساکن تهران نیستیم وخیلی دیر از اخبار مطلع میشیم. (3948335) (alef-11)
 
یدالله محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۱ ۰۰:۱۲:۵۶
سلام.باارزوی توفیقات دوستان عزیز.این اقدام بسیارخوب ونتیجه بخشی است

. (3816340) (alef-11)
 
منوچهر جفره
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۱۵ ۲۳:۴۱:۲۵
با عرض سلام مجدد ،چون کانالی که در تلگرام ساخته بودم،جنبه خصوصی داشت و از طرف دیگر بدلیل تعداد زیاد اعضای مالباخته تعاونی شرکت برق و ضرورت راحتی ایشان آنان در عضو شدن در کانال ، الزامآ کانالی با عنوان :
CEC.Hashtgerd که جنبه عمومی داشته و هر کس میتواند با کلیک روی کلمه join عضو شود ،جایگزین کردم که چنانچه موافقید اطلاع رسانی شود و افرادی که مایلید بعنوان مدیر کانال اضافه شوند معرفی نمایید. با تشکر - دکتر منوچهرجفره (3868735) (alef-11)
 
منصور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۴ ۱۱:۳۰:۳۱
زمان دقیق ..... یک زمان غیر دقیق اعلام فرمایید. (3948421) (alef-11)
 
علی نوربخش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۴ ۱۹:۵۱:۲۹
با سلام .من در سا ل ۷۶ این زمین لعنتی را خریداری کردم و دار وندار زندگیم را به امیدی در هشتگرد سرمایه گذاری کردم.تو را به خدا کمکم کنید که چگونه می توانم عضو گروه در تلگرام شوم .در ضمن انقدر روحیه خود را باخته بودم که حتی حوصله شکایت کردن نداشتم.اقی علیزاده را به خدا واگذار می کنم. (4080605) (alef-13)
 
داود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۷ ۱۱:۵۹:۴۶
]چندین باربه دادگاه تهران مراجعه کردم.هربارگفتند ماهم منتظرپاسخ نهائی هستیم.ازکجانمی دانم. (4136931) (alef-11)
 
داود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۷ ۱۲:۱۷:۰۶
تنهاانتظارمااقدام مسئولین ذیربط است تاحصول نتیجه نهائی.واین توقع زیادی نیست. (4136975) (alef-11)
 
بنده بی پناه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۳:۲۳:۱۴
سلام لطف میکنیدمرا درتلگرام اد کنید
به خیلی جاها متوصل شدیم برای حل مسله آخرین جواب این بوده که این یه گره کور میباشد وهرسر نخ را گرفتیم به جایی نرسیدیم قضیه خیلی پیچیده است وپشت این پروژه کسی یا کسانی هستند که قضیه را پیچیده کرده.
مسول قوه قضاییه تورا به خدا جواب دهیدماکه نسبت به همه چیز بدبین شدیم تورا به خدا برای رضای خدا کاری بکنید (4167306) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۲:۳۹:۲۶
سلام من سال 84ایک قطعه زمین خریدم
هنوز تکلیفی نداره و هر بار مراجعه کردم گفتند اطلاع رسانی میشه
در ضمن کامل تلگرام شما رو نميتونم پبدا کنم (4349214) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.