نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484962
تقدير از نقش بانك صادرات ايران براي رفع مشكل موسسه ميزان و پديده شانديز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۳
​معاون وزیر کشور و  ستاد ساماندهی مؤسسات و تشکل‌های مالی و پولی استان خراسان رضوی از نقش ارزشمند بانک صادرات ایران در  ساماندهی موسسه منحله میزان و بستر سازي براي تكميل پروژه پديده شانديز تقدیر کردند. 

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در جلسه اي که با حضور دین پرست معاون وزیر کشور، رشيديان استاندار خراسان رضوی، زراعتی مدیرعامل این بانک، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماينده بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران و مدیران عالی برخی از بانک‌ها با هدف رسیدگی به امور مربوط به مجتمع پدیده شاندیز برگزار شد از نقش بانک صادرات در زمینه رفع مشکلات موسسه میزان و مجتمع پدیده شاندیز قدردانی شد.

معاون وزیر کشور با اشاره به اقدامات ارزشمند بانک صادرات ایران در زمینه سامان دهی مؤسسه منحله میزان از مدیرعامل بانک صادرات ایران برای حل مشکل پدیده شاندیز و ایجاد زمینه از سرگیری فعالیت پروژه شرکت مذکور تشکر کرد. 

در بخش ديگري از جلسه استاندار خراسان رضوی ضمن برجسته خواندن نقش بانک صادرات ایران در سامان‌دهی مؤسسه اعتباری منحله میزان و پرداخت بخش عمده ای از وجوه مربوط به سپرده‌گذاران مؤسسه ياد شده از تلاش‌های مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک تشکر و اظهار داشت: اهتمام بانك صادرات ايران در اين خصوص كه توانست مشكل و معضل استان و كشور را حل كند، شايسته تقدير است. 

وی افزود: نقش اين بانك در بستر سازي براي از سرگیری عمليات اجراي پديده شانديز تحسين برانگيز است. 

بحرینی، نماینده مردم شریف شهر مشهد مقدس در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از خدمت بزرگ بانک صادرات ایران برای حل مشکل مربوط به مؤسسه میزان از زراعتی به دليل تلاش، پیگیری مجدانه و سعه صدر در مدیریت موضوع، تقدیر به عمل آورد. 

لازم به ذکر است با تدبیر مدیریت عالی بانک صادرات ایران مشکل سپرده‌گذاران مؤسسه منحله میزان به طور کامل مرتفع و با همت این بانک عملیات اجرایی پروژه پدیده شاندیز شروع شد تا بالغ بر ١٦٠ هزار سهامدار شرکت مذکور با امیدواری، امور مربوط به سرمایه‌گذاری خود در پروژه ياد شده را پيگيري کنند.
 
کلمات کلیدی : موسسه مالی پدیده + فساد مالی + سپرده گذاران مالی
 
خسرو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۲۳:۳۳:۳۶
این همان بانکیه که سه هزار میلیارد درش هپولی شد؟ (4435651) (alef-11)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۰۴:۵۷:۳۵
خیلی از پرداختهای کارمندان بانک صادارت کم شد برای پوشش ای دو موظوع (4435756) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.