نظر منتشر شده
۳۰۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 192768
اعتراض علی مطهری به نصب مخفیانه تجهیزات استراق سمع در دفترش
بخش داخلی الف، 22 تیر 92
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۰
علی مطهری از ورود مخفیانه افرادی از یک نهاد اطلاعاتی به دفتر کارش خبر داد که شبانه دوربین و تجهیزات استراق سمع را در اتاق او جاسازی کرده بودند.

او امروز در سایت شخصی اش نوشت:
«لازم است اتفاق عجیب و ظالمانه ای را که چند روز پیش برای اینجانب رخ داد به اطلاع ملت شریف ایران و رهبر گرامی و رئیس جمهور منتخب برسانم:
صبح روز سه شنبه ۱۸تیر ۹۲ زمانی که مسئول دفتر خارج از مجلس اینجانب وارد دفتر می شود، متوجه تغییراتی در دفتر از جمله در پنجره کولر می گردد. لذا پنجره را باز و با زحمت کشف می کند که پشت کانال کولر دستگاه های مختلف استراق سمع و فیلمبرداری با مهارت نصب شده است و سپس دوربین نصب شده هم روی دیوار در نزدیکی پنجره کانال کولر پیدا می شود به طوری که گچ مسیر عبور سیم آن هنوز خیس بوده است.»

علی مطهری در ادامه نوشته است: «با نظر اینجانب تجهیزات را بیرون آوردند. در تصاویر به دست آمده از این تجهیزات، تصویر فردی که آن را نصب می کند به وضوح دیده می شود و تصویر ۲ نفر دیگر از ۹ نفر متجاوز به حریم این ملک نیز تا حدی واضح است. تصاویر دوربین طبقه ششم ساختمان نشان می دهد که ساعت ورود این متجاوزان ۱۸ دقیقه بامداد و ساعت خروجشان حدود ۴ صبح بوده است و تصاویر به دست آمده از تجهیزات فوق الذکر نشان می دهد که در این مدت در سایر اتاقهای دفتر نیز مشغول کار بوده اند. همچنین تحقیق ما نشان می دهد که سرایدار را با تهدید، همراه خود کرده اند و به گفته او یک بار دیگر در اسفند ماه ۹۱ نیز این گروه وارد ساختمان شده اند.»

در ادامه این ماجرا نوشته شده است: «در ساعت ۱۸ روز بعد یعنی چهارشنبه ۱۹تیر ۹۲ سه نفر که خود را پلیس امنیت معرفی می کردند وارد پوشاک فروشی طبقه هم کف ساختمان شدند و از صاحب مغازه خواستند که DVR دوربین خود را که تردد افراد به ساختمان را نشان می دهد تحویل آنها بدهد. مغازه دار مقاومت کرد چون بنا بود ابتدا یک نسخه از فیلم لحظات ورود و خروج آن متجاوزان را به ما بدهد، اما در نهایت مجبور به تسلیم آن شد. با تماسی که من با معاون پارلمانی نیروی انتظامی گرفتم و طبق گفته فرمانده پلیس امنیت تهران معلوم شد که این افراد از پلیس امنیت نیستند و دروغ گفته اند. لذا با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتیم و دو تن از آنها را به کلانتری محل بردیم و یک تن فرار کرده بود. آنها قبل از ما رسیده بودند و رئیس کلانتری گفت آن دو نفر را تحویل اطلاعات ناجا دادیم تا موضوع روشن شود و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. در واقع به نوعی فراری داده شدند و معلوم بود که رئیس کلانتری از خود اختیاری ندارد. اما وی قبول داشت که اینها از افراد پلیس امنیت نبوده اند بلکه افرادی از یک نهاد اطلاعاتی بوده اند.»

علی مطهری در ادامه با اعتراض شدید به این ماجرا می نویسد: «از نظر اینجانب این سه نفر، همکار یا افرادی از همان ۹ نفر متجاوز بودند که برای پاک کردن آثار جرم خود آمده بودند. بدیهی است که لازم است وزارت اطلاعات که مسئول حفظ امنیت شهروندان است در اسرع وقت توضیح کافی درباره این حادثه اسفناک و این اقدام غیر قانونی و خلاف قانون اساسی و منطبق بر قانون جنگل بدهد و افراد مذکور معرفی و مجازات گردند و معلوم شود دستور این اقدام ضد حقوق بشری توسط چه کسی صادر شده است تا وی نیز معرفی و مجازات گردد.
حفظ نظام از این طریق انجام می شود نه با ورود شبانه و دزدانه به دفتر یا خانه مردم و کار گذاشتن دستگاه شنود و دوربین فیلمبرداری. طبق اصل بیست و پنجم قانون اساسی "استراق سمع و هرگونه تجسس ممنوع است مگر به حکم قانون" و طبق ضوابط مربوط که در حکم قانون است شنود باید با حکم قاضیِ شنود، آن هم برای مسائل حیاتی مانند کشف قاتل و در مدت معین، و درباره نمایندگان مجلس باید با اطلاع رئیس مجلس انجام شود، در حالی که هیچ یک از قاضی شنود و رئیس مجلس از این موضوع اطلاع نداشتند.»

در پایان این بیانیه آمده است: «زمانی که با یک نماینده شناخته شده مجلس این گونه رفتار می کنند، معلوم نیست چه ظلم هایی در حق مردم عادی روا داشته می شود! لذا نباید به سادگی از کنار این گونه حوادث گذشت بلکه باید تا معرفی و مجازات عاملان آن دنبال شود و دامن نظام جمهوری اسلامی از این آلودگی ها پاک گردد. طبیعت کار اطلاعاتی به گونه ای است که اگر مراقبت نشود بسیاری از کارهای غیرقانونی و حرام، قانونی و مباح جلوه می کند، خصوصا با توجه به این تعلیم غلط برخی افراد که برای حفظ نظام دست به هر کاری می توان زد.»
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۱۲:۱۵
جالبه که رسانه میلی از صبح تا شب از دولت آمریکا به خاطر استراق سمع از شهروندان آمریکایی انتقاد می کنه!!! (1505600) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۱۱:۰۷
باید دید که اخیرا چه کسانی سابقه ضبط مکالمات و جلسات را داشته اند.و چه

کسانی در مجلس نوار مکالمات را برای نماینگان پخش می کنند. (1506055) (alef-2)
 
دلی خون
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۰۳:۰۳
وحالا منتظر برخورد قاطع قوه ی قضاییه با عاملین ان باشیدااااااااااااااا (1506440) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۶:۲۷:۴۵
نباید زود و بدون سند قضاوت نمود. لزوما نمی توان گفت که این افراد از اطلاعات یا نیروهای نظامی بوده اند. (1506720) (alef-6)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۸:۰۸:۴۵
آره بابا زود قضاوت نكنيد .اصلا شايد كار فرازمينيها بوده ؟ اصلا بهتره قضاوت نكنيد!!!!! (1507923) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۲۱:۵۶:۲۰
این داستان تخیلی، مسخره، و سفارشی است. بنده شخصا، از اینکه این آقای محترم! به خودش اجازه میدهد که به شعور دیگران ، توهین کند بسیار عصبانی هستم.
رییس دفتر ایشان ، مگر خجسته است که بعد از مشاهده تغییرات، شخصا و با زحمت ،در و پنجره کولر را باز کند؟؟؟
آیا اینقدر توجه نداشته که فکر کند بمب گذاری، اولین احتمال است؟؟؟
کدام آدم زرنگی، با دیدن این وضع مشکوک، شخصا وارد عمل میشود؟؟؟ (1509890) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۸:۱۵:۲۸
مظلوم نمایی خوبی بود ... :)) (1507023) (alef-6)
 
امیرحسین
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۹:۴۰:۵۵
می تونم بپرسم مطهری چه نیازی به مظلوم نمایی داره؟؟!! تحلیل أبکی نکن. اول فکر کن بعدا نظر بده. (1507249) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۲۵ ۱۴:۱۳:۱۷
اقای مطهریهمیشه برای پیش برد کارهاشون مظلوم نمایی می کنه و بهتر این قضیه به طور کامل رسانه ای بشه تا ککلیفش روشن شه (1514032) (alef-13)
 
کامران
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۲۲:۳۵:۲۰
ظلم از این بزرگتر که به حریم ملت و نماینده آن تجاوز کنند و به جای رفع ظلم به مظلوم بگیم مظلوم نمایی می کنی؟؟؟ !!! (1509954) (alef-10)
 
امیر اصفهانی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۰۷:۱۷
آقای علی مطهری اخیرا بازیچه دست عده ای شده بود و از خودش صحبت نمیکرد. وظیفه نهادهای امنیتی است که بفهمن افرادی مثل ایشون از کجا خط میگیرند تا خدای ناخواسته افرادی مثل ایشون که حسن نیت دارن اما به اشتباه افتادن رو به راه و خط انقلاب و ولایت برگردونن. (1506453) (alef-10)
 
ciavash
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۶:۴۳:۳۴
نهادهای امنیتی برای استراق سمع باید حکم قاضی داشته باشند (1506755) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۷:۲۵:۰۳
با توجه به این نظر واضحه که حکم داشتن؛ نهادهای امنیتی بدون حکم وارد نمیشن و بعد از گرفتن حکم هم به دلایل امنیتی نیازی به هماهنگی با صاحب ملک نیست (1509302) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۰۰:۴۱
اقای شما که دم از مر قانون میزنه! این مر قانون فقط برای منتقدینه؟! شما که دم از ولایت میزنین چرا طرفدار اعمال غیر قانونی هستین؟!!
بیخود نیست قتلهای زنجیره ای و ... تو این مملکت اتفاق می افته! (1506798) (alef-6)
 
محمد رضا
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۳:۵۹:۱۷
با عرض سلام این موضوعی را که آقای مطهری مطرح کردند فعلا در حد یک خبر می باشد که باید مورد بررسی و تحقیقات قرار بگیرد و بعدا باید نظر داد و نتیجه گرفت (1510436) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۲۶ ۰۰:۲۲:۲۶
سلام. استراق سمع یک کار خلاف قانون و شرعه. اما بعضیها منتظرند تا اتفاقی بیفته تا آن را وسیله ابروریزی کنند. مسببین ان باید مجزات بشوند. اما اگر این کار اشتباهه اظهار نظرهای بعضی از نظردهندگان هم اشتباهه. چون خیلی زود قضاوت می کنند. امیدوارم پشت این قضایا بهتر روشن بشه. نباید مثل یک عقده ای رفتار نمود.خیلی از این اظهار نظر ناراحت شدم. البته مقداری هم به خاطر کم اطلاعی ایشان است. خدا از سر تقصیرات ما بگذرد. (1515097) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۱۳:۴۲
خدا امثال شما را برای این آقایان اطلاعاتی نگهدارد تا توجیه گر اعمال غیر قانونی ایشان باشید. آقای محترم کار خلاف و غیر قانونی است و با این حرفها (شما بخوانید هدف خوب) وسیله توجیه نمی شود. (1506844) (alef-13)
 
محمد رضا
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۴:۰۲:۱۲
شما از کجا اطلاع دارید که این کار بچه های اطلاعات است ما را هم در جریان آن بگذارید لطف کنید اسامی و ادرس آنها را بیان کنید تا قوه قضائیه آنها را دستگیر کند (1510437) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۱۲:۲۲:۳۳
چرا اين مقامات اطلاعاتي هيچ عكس العمل نشان تداده اند حداقل نيستند نكذيب كنند يا عاملان را معرفي كنند (1511169) (alef-13)
 
عباس
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۸:۵۷:۱۶
پس جدیدا اینطوری هم مردم رو به راه راست هدایت می کنید و ما نمیدونستیم؟؟!!! (1507147) (alef-13)
 
منتقد الف
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۹:۰۴:۵۶
استراق سمع غير قانوني و خلاف نص صريح قانون اساسي است. حالا چه مي خواهد براي آقاي علي مطهري باشد و چه براي هر كس ديگر. لطفا كار خلاف قانون شرع و عرف را تاييد نكنيد. تاييد يك كار غلط به مراتب غلط تر از خود آن كار است. (1507167) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۱:۳۱:۰۴
هر کس مثل شما فکر نکنه و مثل شما حرف نزنه بازیچه شده جناب امیر اصفهانی؟ از کجا معلوم شما بازیچه نشدید؟ کجای کار شما شبیه یک مسلمانه؟ مگر قرار نیست چهارده معصوم الگوی ما باشند کدام یک از چهارده معصوم به این راحتی به دیگران انگ می زدند، اتفاقا اگر از زاویه ی دیگری به قضیه نگاه کنیم این شمایید که بازیچه ی دست گروهی تندرو و مداحانی خاص شده اید نه دیگران. (1507428) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۱:۴۲:۳۳
منظورت از اون کسایی که در خط انقلاب نیستن همون کسانی هست که رای آوردن و پیروز انتخابات بودن؟
اون کسانی که رای نیاوردن هم در خط انقلاب هستن پس؟!!!!
چرا از انقلاب و نظام به نفع اشخاص و گروههای خاصی هزینه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1507443) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۲:۴۸:۰۷
چون مثل شما فکر نمیکنه، بازیچه دیگرانه!؟
درثانی بچه مسلمون بدون محاکمه کسی رو محکوم نمیکنند (1507511) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۲:۵۹:۳۱
هیچ ارتباطی به نهاد های امنیتی نداره...علی مطهری هم برای خودش تفکر و نظر داره...هیچ کسی هم حق نداره بگه که نظرت رو نگو یا این نظر رئ نداشته باش...مگه نهاد امنیتی مسئول نظرات مردم هم هست؟؟؟ (1507529) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۲:۱۸:۳۰
با این توصیفی که شما می فرمایید که میشه قانون جنگل ایشان اگر خلافی هم کرده باشد و قرار به استراق سمع هم باشد روش آن در قانون مشخصه در موارد نادر که لزوم این کار برای یک نماینده مجلس باشد همانطور که خودشون گفتند با حکم قاضی و اطلاع رئیس مجلس این چه حرفیه که جنابعالی می زنید اصلا خود شما که با این کار موافقی حاضری بدون اجازه دادگاه و سر خود بیان شب تو خونه ات و اتاق خوابت استراق سمع کنند آنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند هم وطن عزیز این حرف شما از دید همه که هیچ حتی اگه خودت هم از رو انصاف و منطقی بهش فکر کنی می فهمی که کاملا غیر منطقی غیرمنطقی غیرمنطقیه و اصلا قابل دفاع نیست مثل شبی میمونه که شما بگی روزه (1507815) (alef-6)
 
حق گو
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۲:۳۲:۳۸
اين تفكر كه اگر كسي با نظرات شما مخالفت كرد حتما از جايي خط مي گيرد، بي منطق ترين تفكر و مانع ترقي جامعه است. (1507820) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۵:۳۴:۱۳
اصلا حرفهای ایشون ارزش شنود داره؟ (1507901) (alef-10)
 
omid
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۱:۱۰:۴۰
از نظر بعضی ها هر کس نظر مخالفی داشته باشه اون نظر حتما مال خودش نیست و از خارج بهش میگن. بابا به خدا این ملت ممکنه از خودش هم نظر داشته باشه ما ایرانیها سابقه تمدن و نظریه هم پردازی داریم.
بزرگترین ظلم به یک ملت اینه که متهمش کنن از بیرون خط میگیره. (1508227) (alef-6)
 
صدر
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۷:۰۹:۳۲
من نميدانم يك جايى در قران بود و يا در روايت بود و يا از منبرى شنيدم خيلى سال پيش بود
كه ميگفتن لا تجسسو ،، تجسس حرام است !!! و تجسس كننده فعل حرام انجام ميدهد !!!!!! در قران ميخوانيم بدون اذن صاحب خانه وارد خانه نشويد !!!!!! و تازه با اجازه هم وارد ميشويد بلند سلام كنيد !!!!! خلاصه وضع خراب است صاحب اصلى بيايد و درست كند انشاالله . قانون را بايد همه اجرا كنند بخصوص مقامات بيشتر و بهتر و عيان تر بايد رعايت كنند پليس بايد ، اطلاعات بايد ، قاضى بايد ، رييس جمهور بايد ، وزرا بايد ، نمايندگان مجلس بايد ، روحانيون بايد سپاهيان و ارتشيان بايد از همه احاد جامعه بهتر و شفاف تر و صحيح تر قانون را رعايت كنند ، اگر چنين شد ،. ملت هم قانون را رعايت خواهد كرد ... برادران برويد ببينيد چه اتفاقى افتاده است كه پرونده هاى قضايى در اين كشور بيش از ٥-٦ برابر بلكه بيشتر از قبل انقلاب شده. است در حاليكه جمعيت كشور فقط ٢ برابر شده است انموقع هم حكومت اسلامى نبود !!!! ارى بايد قانون از بالا اجرا گردد . (1509278) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۶:۰۶:۰۷
اول باید ثابت کند. ایشون از خودش حرف در می اورد (1506657) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۹:۰۸:۳۲
من خواهشمندم کمی فکر کنید آیااین افراد آنقدر تابلو بوده اند که اگر حتی یه قسمت از فیلم هوش سیاه را هم می دیدند اینجوری عمل نمی کردند... من که میگم برای تحریک آقای مطهری اینکار را انجام داده اند اونم اینقدر تابلو؟؟؟!!! (1507179) (alef-10)
 
منهاج
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۹:۵۴:۵۱
واقعا اونی که می خواد این کارو بکنه این قدر ناشیانه رفتار می کنه که به محض ورود ایشون به اتاقش متوجه بشه؟
از دو حالت خارج نیست:
یا به قصد تحریک ایشون و تهمت به جریان مقابل این کارو کردند
یا این ماجرا از اساس دروغ بوده (1510789) (alef-10)
 
پیشگو
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۳:۲۸:۴۸
همانطور که فیلم و صدای برادر رئیس مجلس مخفیانه ضبط شده بود و بطور علنی در مجلس برای ضایع کردن رئیس مجلس و قوه قضائیه پخش شد، این کار هم برای گرفتن آتو از آقای مطهری انجام شده که بتوانند از وی نیز حق السکوت بگیرند و مانع اضهار نظرهای عدلانه و برحق آقای مطهری گردند.... (1507576) (alef-6)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۶:۲۵:۳۹
اگر احمدی نژاد ادعایی با سند ولی بدون رسیدگی قضایی بکند بد است واگر علی مطهری ادعایی بدون سند .بدون رسیدگی بکند خوب است!!!!!!!!!!!!!!!!!
در ضمن وزارت اطلاعات با راه انداختن لشگری نه نفره طی پنج ساعت اینگونه کار کرده؟؟ (1509151) (alef-13)
 
سیما
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۲۰:۱۶:۱۶
میشه بفرمایید علی آقای مطهری چه ارزش اطلاعاتی و امنیتی دارن که وزارت اطلاعات براش شنود بذاره؟!!!
در ضمن فکر نمیکنم یک نهاد اطلاعاتی اینهمه ناپخته و خام عمل کنه (1509740) (alef-10)
 
علي
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۰:۳۱:۰۳
چند وقت پيش بعضيا توي مجلس يه فيلم پخش كردند، آقاي مطهري، شايد مي‌خواستند براي شما هم داستان درست كنند (1510192) (alef-10)
 
باران
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۱۶:۰۷:۵۰
18 تیر هم خواستند وزارت اطلاعات رو بدنام کنند ولی "والله خیر الماکرین". تیرت به خطا میره آقای مطهری. اینقدر روح پدر شهیدتو آزرده نکن!!!! (1511912) (alef-13)
 
فرزند ايران
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۱۶:۰۵
مسئلهشنود در امريكا يك مسئله عمومي شده يعني از همه شنود ميكنه ولي در ايران يك نفر مورد شنود قرار گرفته كه خيلي هم ناراحته اونم نميدونم چرا؟ (1506073) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۰۴:۰۴
چه تضمینی هست بقیه مورد شنود نباشند؟! (1506244) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۱۴:۴۶
واقعا نمی شه کسی که خودش رو به نفهمی زده هدایت کرد! حالا هزار مدرک و سند هم رو شود باز کافی نیست! (1506278) (alef-10)
 
omid
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۱:۱۵:۳۸
دوست عزیز مقایسه ما با آمریکا اشتباه محضه. آمریکا کشوری است که آدمهای جورواجور از ملیتهای مختلف اونجا زندگی میکنن و مراقبت از این همه آدم متفاوت به هر حال یه توجیهی برای جاسوسی داره ولی ما که همه ایرانی هستیم به نظر من ظلمه که برای همدیگه دوربین بذاریم.
ضمنا مگه قراره ما مثل آمریکا شیطان بزرگ باشیم. (1508239) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۲:۴۸:۴۴
عزیزم، مسئله این است که شنود بدون مجوز، غیرقانونی و جرم است. حالا اینکه کسی که ازش شنود شده و کسی که می خواسته شنود بکنه، کی هستند، تغییری در اصل موضوع نمی ده. عاملان این شنود، باید مجازات شوند. (1508480) (alef-6)
 
هانی
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۳:۵۴:۰۰
چون دولت آمریکا در حق شهروندانش جنایت میکنه دولت ما هم باید همین کار رو بکنه؟ این چه استدلالیه؟
شما که اینطور چشم بسته از دولت آمریکا پیروی میکنی چطوره که اون رو دشمن خودت میدونی؟ (1508660) (alef-10)
 
دریا
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۴۷:۰۵
آقای روحانی در اسرع وقت باید پیگیر لایحه حریم خصوصی باشد تا شاهد اینگونه تجاوزات نباشیم. (1506175) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۵۱:۳۱
حالا چه لزومی داشت علنی کنی؟ مطهری عاشق جنجال افرینی است یعنی باید همیشه چیزی برای دعوا کردن در این مملکت باشه تا ایشون راحت باشند. (1506191) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۵۵:۴۴
به یاد فیلم معروف دشمن ملت افتادم
اگر این کار در آمریکا رخ میداد آبروریزی بود ولی در ایران باید فراموش شود (1506208) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۴۳:۰۱
ببين چقدر داره خيانت مي كني علي مطهري كه دارن برات شنود اين چيزا مي زارن!!! (1506378) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۷:۴۲:۴۱
توهم ازدارودسته همان خائنانی هستی که به حریم شخصتی مثل مطهری تجاوزکردند (1509335) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۲۵:۲۶
این کار در صورت اثبات جرم است و باید رسیدگی شود. در هر حال چیزی از نکبت آمریکا کم نمی شود. (1506520) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۳۶:۴۳
آقایون باهوش! استراق سمع تلفنی با این که بری توی اتاق یکی دوربین بذاری کلی توفیر داره! (1506558) (alef-10)
 
رهگذر
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۶:۵۸:۱۱
یه عده میان تودفتر..........دوربین کار میزارن.......بعد جوری که معلوم باشه !!!!!و خیلی تابلو اطراف کولرو گچ کاری میکنن!!!!!!!!!!چی بگم والا !!!!؟؟؟؟؟؟یعنی چندتا سریال پلیسی ایرانی ندیدن اینا؟؟؟؟؟؟؟؟ نظر ندم بهتره........... (1506789) (alef-6)
 
ب
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۳:۰۵:۱۰
اگه میومدن توی خونه ی خودت هم دوربین می ذاشتن باز همینو می گفتی؟ (1507844) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۹:۴۱:۴۹
معلومه خیلی ناشی بودن البته قطعا اطلاعاتی نبودن (1508056) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۵ ۱۲:۰۷:۵۲
منم موافقم شایدسرنخش از یکشنبه سیاه باشه (1513604) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۲۲:۰۸:۲۹
گچ چینی بوده خوب عمل نیومده !!!! (1509916) (alef-10)
 
یه بنده خدا !
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۳:۰۶:۴۰
دوست عزیز هول نشو .
خبری نیست .
اگر قرار باشه سیستم امنیتی یه کاری بکنه و وردست آقای مطهری متوجه اون بشه که باید در سیستم امنیتی مملکت رو گل گرفت .

تصور می‌کنم این یه بازیه تا یه موضوع جدی .

هر چند خیلی خیلی خیلی بعید میدانم ولی به خر حال شیطان است و وسوسه‌هاش و آقای مطهری برای BOLD شدن شگردکی به کار بسته و این سناریو نه چندان منسجم را سر هم کرده است و یا شاید خود نفهمیده و نسنجیده دارد در یک ستاریو بازی می‌کند ..

به هر حال زمان مبین اصل موضوع خواهد بود .

والعاقبه اللمتقین (1507540) (alef-6)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۳:۱۹:۲۵
واقعا اگر نهادهای اطلاعاتی ما اینقدر ناشی هستند، من موندم چطور از پس تمام سرویس‌های قدرتمند اطلاعاتی دنیا برمیان!!!

واقعا آقای مطهری حالا انتظار دارند ما این حرف‌ها رو باور کنیم؟

اون قسمت گچ‌کاری خیلی با مزه بود!!!
موجبات خنده و شادی ما فراهم شد!!! (1507559) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۵:۱۲:۱۴
اول باید مشخص شود که این موضوع صحت و سقمش چگونه است بعد دیگران را متهم کرد مگر صدا و سیما دستگاه ها را کار گذاشته است اصلا ممکن این موضوع دست پخت خود مطهری برای مطرح شدن باشد ریاست جمهوری دوره دوازدهم در پیش است (1508945) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۵ ۱۰:۱۴:۳۳
مرگ خوبه فقط برای همسایه (1513334) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۱۸:۱۵
آفرین .. ممنون آقای مطهری که فقط شما و کی دو نفر - توکلی و .. در میان خیل مجلس نشین دارین مبارزه میکنید با جهل و فساد (1505616) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۱۶:۵۶
ایشان میتونستن قانونی این موضوع را بدون رسانه ای کردن پیگیری کنند اگر نتیجه نگرفتند آنوقت رسانه ایش میکردند....این کار به ضرر کشور هست. (1506483) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۵۵:۵۴
شاید آقای مطهری برای بزرگ نشون دادن خودش و استفاده سیاسی این ماجرا رو ساخته باشه. باید کمی فکر کرد (1506617) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۴۹:۱۹
شما اون موقع که داشتن دستگاه شنود نصب میکردن، کجا بودی؟؟؟ زیادی ناراحت میزنی از رو شدن این ماجرا؟؟؟ مرد حسابی مگه مسخره بازیه که بری دفتر یکی دستگاه شنود بزاری؟؟؟ اگه ناراحت نمیشی حداقل بگو از کجا اومدی، بگیم واسه مردمت کف بزنن؟؟؟ (1506961) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۹:۰۲:۳۸
متاسفانه شعار درمملكت مااين است كه هدف وسيله راتوجيه مي كند وهركس دراين مملكت مثل آقاي مطهري حرف حق رابدون ملاحظه كاري بزندمورداتهام قرارمي گيرد تا ازترس حرف نزندبه خدا قسم انقلاب به اين اشكال بدست نيامده تابه اين شكل حفظ شود از خواب بيدار شويد وانقلاب عزيزرااينگونه وبا اين رفتارها بي عزت نكنيدواعتماد مردم راسلب نكنيداين آقايان هر كه بوده اند مي خواستند بگويندازهيچ قانوني ومجازاتي نمي ترسندودرحريم امن هركاري بخواهند مي كنندخدامردم راازشراين افراددروغگوومدعي حفظ كندوهمين طورفردشجاعي چون آقاي مطهري را (1507160) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۱:۴۵:۱۷
بله باید کمی فکر کرد....کمی.....که آیا سیاست مدار با سابقه و آبرو داری مثل مطهری اصولا آدمی هست که چنین کاری بکنه؟؟؟؟؟اون هم این حرفا که با تحقیق و اسناد قابل رد یا اثباته؟ (1507447) (alef-6)
 
1360
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۲۱:۵۲
باید متوجه و هوشیار بود که دوباره غده سرطانی در نهاد امنیتی رشد نکنه نباید انقدر به دستگاهای اطلاعاتی وامنیتی فضا داد که خود به جای اجرای قانون قانون گذاری کنند نماینده ای که خود سانسور بشه وای بر ما

این کج سلیقه گی ها به نام کشور و نظام نوشته میشود (1505628) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۲۴:۲۰
بسیار آدمهای ناشی بودند که به این راحتی لو رفتن باید دید کی از این قضیه سود میبرد (1505642) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۲۹:۰۰
آفرین. همین طور باید دید کی از قضیه استراق سمع در اروپا سود برده پس لابد کار ایرانه. (1505872) (alef-13)
 
طنز تلخ
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۱۳:۵۰
عموجون میخواستی ، پیدا نکنند ؟

اون وقت پیدا نمی شد ، چی نصیب تو می شد ؟ (1506068) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۰۷:۵۹
سربازان گمنام امام زمان ریگی را روی اسمان مانند عقاب شکار کردند حالا تهمت این ناشی گری به انها فقط از یک کینه شخصی میتواند ناشی شود وتوهین به شعور مردم است. (1506824) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۰:۳۷:۵۹
شما از كجا مي دوني ناشي بودن؟
به نظر من كارشون تميز بوده ولي كسي كه مچشون رو گرفته هم حرفه اي بوده.
همونطور كه تشخيص اشتباه پزشكي از يك پزشك حاذق برمياد تشخيص جاسوسي هم از يك متخصص جاسوسي برمياد (1508173) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۲۴:۳۸
درود بر مطهری. باید مسببین آن مجازات شوند تا بدانند حریم خصوصی یعنی چه؟
واقعا وقتی با یک نماینده مجلس شناخته شده اینگونه رفتار می شود با مردم عادی چگونه رفتار خواهد شد؟!!!!!!! (1505643) (alef-6)
 
محمد خلیلی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۴:۱۵
وزیر مجتهد كابینه به عنوان حاكم شرع به آنها مجوز داده و كارشان قانونی بوده .به خاطر این افشاگری باید مطهری از مجلس اخراج شود . اینها مسائل رایج اطلاعاتی است و همانطور كه بقیه این اسرار را افشاء نكرده اند ایشان هم نباید افشا می كردند. اگر بزودی چندین اتهام درست و حسابی به خودش و خانوادش نبستند من سبیلم را می زنم. (1505890) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۳۳:۱۱
شما اول ثابت کن مردی بعد از سبیلت مایه بذار . (1506342) (alef-10)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۱:۴۷:۵۷
این کار خلاف شرع هست نص صریح قرآن است که ولا تجسسو، در قانون اساسی این کار منع شده مگر به حکم و نظارت قاضی، از ظاهر این امر هم بر می آید که برادران سر خود چنین غلطی کرده اند، این حرام است می فهمید؟ حرام!
وزیر مجتهد اگر همچین مجوزی صادر کرده باید برکنار شود. برای اینکه دستگاههای اطلاعاتی کشور مثل ساواک نشوند این ماده در قانون اساسی آمده، وقتی انقلاب شد مردم به امید نجات از آن رفتارها به قانون اساسی و به جمهوری اسلامی رای دادند، حالا جوان مردن در بازداشت کشته می شود و در دفتر نماینده مجلس دوربین نصب می کنند تا جرات اظهار نظر نداشته باشد (1507450) (alef-13)
 
abbas
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۴۴:۵۱
اقای مطهری باید در تمام نطقهایش موضوع را بیان و تا حصول نتیجه مسئله را پیگری کند (1505941) (alef-13)
 
ندا
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۵۵:۳۰
از آقای مطهری خواهشمندیم این قضیه را پیگیری نمایند و تا ریشه این گونه اعمال زشت را نخشکانند از پای ننشینند. (1506206) (alef-6)
 
کاوش
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۲۸:۵۷
آقای مطهری حفظ نظام پوششه، منظور حفظ قدرت همین افراد پشت پرده است که جدیدا پرده شونم نازک شده و مردمم میشناسنشون... (1505661) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۲۹:۱۸
درود بر شجاعتت (1505663) (alef-6)
 
حسینی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۳۰:۰۹
چه شد آنزمان که در زندان به پاک و معصوم ترین جوانان این کشور تجاوز می شد آقایان دم از حقوق بشر و قانون اساسی نمی زدند حالا که یک دوربین در کانال کولر دفترشان پیدا کرده اند اینهمه هیاهو می کنند؟؟؟ گوش ما از این حرفها پر است برادر جان.... (1505665) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۴۷:۴۳
البته ایشون همیشه دم از قانون اساسی می زده، حتی همون موقع (1506590) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۳۱:۴۸
شما که یک شخص شناخته شده مجلس هستید هم نمی تونید شکایت خود ر ا به جایی برسونید چه برسد به مردم عادی. (1505675) (alef-13)
 
فرهاد
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۳۴:۰۸
جناب مطهری خوش آمدی (1505684) (alef-13)
 
جوان
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۳۴:۵۳
سرهنگی در نظام وظیفه درخواست معافیت کفالت بنده رو که به تائید پزشک معتمد نظام وظیفه هم رسیده بود، با این ادعا که معاف شدن بنده ظلم به نظام است رو رد کرد. اونوقت این اتفاق ها و قانون گریزی های دولت نهم و دهم، ظلم به نظام نیست. متاسفم (1505687) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۳۶:۱۹
آقاي علي مطهري عزير


يعني تا حالا متوجه نشده ايد اسناد غيرقابل انكار روزنامه كيهان يعني چه ؟

براي يافتن سرنخ اين ماجرا كافي است سري به روزنامه كيهان بزنيد . . .

البته مي دانم كه سرمميز سايت الف هيچگاه اين يادداشت را منتشر نخواهد كرد به دو دليل :
1 ) يا خودش همسو با كيهان است
2 ) يا از كيهان مي ترسد (1505696) (alef-13)
 
سید صادق
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۳۸:۲۱
چرا جوسازی اونم زمانی که ماجرای شنود اطلاعاتی آمریکا مطرحه-با این حرف شما مطمئنم که بی بی سی و من و تو و امثال این شبکه ها خیلی راحت می چرخن رو خبر شما و با بزرگنمایی خبر شما، ماجرای جاسوسی آمریکایی رو راحت به حاشیه می برند، تشکر میکنم که سوژرو به راحتی برای آنها فراهم میکنی-جناب آقــــای مطهری!!! (1505703) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۱۲:۱۹
آقاي مطهري سوژه فراهم مي كند يا آن 9 نفر و همپيمانان شان اي برادر!!! (1506272) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۳۱:۱۲
پس بیایید در مقابل قانون شکنان بخاطر ترس از سو استفاده دشمن سکوت کنیم مثلا مجرمین را اعدام نکنیم ، کسی را به خاطر دزدی دستگیر نکنیم و قس علیهذا
راستی که بعضی از افراد از دشمن چه کیسه هایی که برای خودشان نمی دوزند به عبارت دیگر وجود دشمن برای این اشخاص مبارک بلکه لازم است (1506338) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۶:۰۲:۳۸
لطفا از کسانی که به این شکل - ناشیانه - حریم خصوصی نماینده‏ی مردم تهران را زیر پا می‏گذارند تشکر کن. این مسخره است؛ لابد می‎خواهید بگویید کسانی که استراق سمع کردند (و فراری داده‎شده‎اند) عوامل آمریکا بوده‎اند به این هدف که حواس‎ها از ماجرای استراق سمعِ آمریکایی‏ها به استراق سمع از علی مطهری پرت بشود!

برادر بزرگوار؛ این افراد هرکس که بوده‏اند به حریم خصوصی تجاوز کرده‏اند و مستحق مجازات شرعی هستند. ایکاش به جای بهانه‏آوردن به فکر حل ریشه‏ای مشکل بودید. (1506641) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۳۵:۰۹
ظلم، ظلم است چه در آمریکا چه در ایران. (1506914) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۹:۴۱:۵۶
اگه خبرگزاری های داخلی در درج اخبار آزاد باشند و اگر مردم حق احقاق حقوق شهروندی و اجتماعی را داشته باشند و اگر قضات و قوه قضائیه در استیفای حقوق شهروندان رعایت مصالح [بعضی افراد و گروها ] نظام را نکند دیگر این حرفها برای هیچ رادیو و تلویزیونی خبر داغی نیست بلکه خبر مهم این میشود که قانون در نظام جمهوری اسلامی برای همه یکسان است. (1507252) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۳۸:۳۱
خب از کجا معلوم که کار خود وزارت اطلاعات نباشه . در واقع شما رفتیم از یک اطلاعاتی پیش یک اطلاعاتی دیگه شکایت کردید و فکر می کنید نتیجه داره؟؟؟ (1505706) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۴۰:۳۳
اقای مطهری سیاه بازی نکن اگه به این راحتی بتوان این وسایل را کشف و پیدا کرد فاتحه اطلاعات کشور خونده س پروزه ی جدیدی شروع کرده ای!!! (1505708) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۵:۴۸
آیا ماست سفید است؟ آیا الان روز است؟ (1505896) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۴۱:۲۲
موندم آدمایی مثل شما کی میخاین از خواب غفلت بیدار شید!!!!! (1505924) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۴۵:۰۳
در این صورت حتما اسنودن هم سیاه بازی میکند، نه؟!
سازمان اطلاعات آمریکا هم که از کل دنیا جاسوسی می کند هم نباید به همین سادگی ریز و درشتش جلوی رسانه ها می آمد!!! (1505942) (alef-13)
 
بنده خدا
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۴۵:۱۶
آقا حمید من طرفدار اصلاح طلبان هستم ولی آقای مطهری را خیلی قبول دارم اکثر افرادی که می شناسم اینگونه اند چرا که ایشان عدالت و انصاف را قربانی مصالح گروهی خود نمی کنند دروغ نمی گویند و اگر ظلمی ببینند حتما تذکر می دهند و اعتراض می کنند . لطفا ماجرای کهریزک و ستار بهشتی را بررسی کنید می بینید که با شجاعت از حقوق مردم دفاع کردند . یا اینکه به موضعگیری ایشان در خصوص اتفاقات سال 88 نگاه کنید .حتما این ادعا در خصوص شنود مکالمات ایشان صحت دارد .لطفا بدون مدرک تهمت دروغگویی نزنید .
البته باید دید موضعگیری های اخیر ایشان به ضرر چه کسی بوده است ؟؟؟؟ (1505943) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۴۹:۴۹
يعني كار اطلاعاته؟ (1505964) (alef-13)
 
كيومرث
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۵۱:۱۷
نديده و نشنيده چي قضاوت مي كني؟!!
نكنه سخنگوي «بچه هاي بالا»!! هستي يا اونهايي كه اومدن دفتر ايشون ابزار جاسوسي نصب كنن باجناقهاي محترمتن؟ (1505970) (alef-13)
 
سهیل
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۵۱:۵۰
سیاه بازی زمانی برداشت میشه که مطهری هیچ سندی نداشته باشه در حالیکه فیلم داره و حتی یک چند نفر دستگیر شدن (1505974) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۰۱:۰۷
امضا: حمید جاسوس× (1506016) (alef-13)
 
وحيد
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۱۲:۳۷
پروزه جديد!!!!!!!!!!!!!!!
آخه کى ميخواييد دست برداريد شما تندرو هاى متعصب كج خلق كج فهم، خوبه همه ايران آقاى مطهرى رو ميشناسن، توى اين مجلس اگه چندتا نماينده مثل مطهرى و توكلى رو حذف كني كه ديگه اين تتمه اعتبارم از دست ميده.
چرا دست بر نميداريد؟! خوبه علنى اعلام كرده، خب هر ارگانى كه وظيفشه بايد جوابگو باشه.
به خدا قسم با اين كارا به نظام اسلامى ضربه ميخوره، با از بين رفتن اعتماد بين مردم و نظام، چرا نميخوايد بفهميد!!!!
الف جان، به اين روزا قسمت ميدم كه اين موضوعو پيگيرى كن. (1506062) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۴۵:۲۰
آقا حمید. دستگاه اطلاعات کشور که یک نفر نیست. در آنجا هم اختلاف رأی وجود داره. اصلاً شاید کار وزارتخانه نباشد و کار مثلاً بسیج باشد (1506171) (alef-13)
 
یه نفر
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۴۷:۳۸
اصلا کی گفت این کار را اطلاعات کرده که اینقدر بهت بر خورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1506179) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۵۷:۲۳
شما مکر خداوند را دست کم گرفته ای
خداوند از تمام توان تمامی دستگاههای جاسوسی جهان بالاتر است (1506217) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۴۱:۱۵
بعد آقایون توصیه امنیتی می کنن که چطوری از زندگی شخصیتون حفاظت کنید!
شما جیب ما رو نزن توصیه ات پیشکش (1505712) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۲۱:۰۸
آقا خیلی جالب گفتی! (1505845) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۴۴:۴۷
افرادی که مامور این کار بودند بسیار ناشی و تازه کار بودند که به راحتی با دیدن یک مسئول دفتر همه چیز لو رفته! بهتر است از افراد خبره تری استفاده کنند و حکم قاضی محترم را هم قبلا به برای سوژه مورد نظر ارسال فرمایند. با تشکر (1505719) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۵:۴۸
البته مسئول دفتر هم شاید واقعا از اون مسئول دفترهای حسابی بوده ..... (1505897) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۵۸:۲۰
این یادداشت شما یعنی تایید آقایان جاسوس!؟ همکارشونید؟ (1506000) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۰۷:۱۷
شاید هم رییس دفتر بسیار حرفه ای بوده. در محل کار من یک منشی وجود داشت که موقع رفتن جای همه چیز را حفظ می کرد و اگر روز بعد تغییر سانتی متری در دفتر افتاده بود می فهمید که کسی دیشب به دفتر آمده. (معمولا رییس مان می آمد) (1506043) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۴۸:۱۹
خداعاقبت همه راختم به خیربگرداند.امنیت وجان ما معلوم نیست دردست چه کسی است؟ (1505731) (alef-6)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۵۱:۵۶
واقعاً متاسفم برای همه ... کاش زمانی که این سیستم ها در نظام طراحی می شد ، سیستم کنترل کننده و محدود کننده و نظارتی و پاسخگویی هم برایش در نظر گرفته می شد که اینچنین موارد عذاب آور پیش نمی آمد ... باز هم متاسفم برای مملکت (1505740) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۵۲:۵۰
درود بر مطهری (1505744) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۸:۲۲:۱۰
آره حقا که فرزندخلف مرتضی مطهری است (1507046) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۵۵:۱۹
مهمترین جمله آقای مطهری:
زمانی که با یک نماینده شناخته شده مجلس این گونه رفتار می کنند، معلوم نیست چه ظلم هایی در حق مردم عادی روا داشته می شود! (1505753) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۵۹:۰۹
این نحو عمل اصلا حرفه ای نیست وبنظرم بنوعی انجام شده که بدرد تبلیغات بخورد کدام سیستم شنود گذاری از خودش فیلم میگیرد ودر حافظه همان دوربین نگه میدارداگر جای /اقای مطهری بودم این موضوع را باقید فوریت زمانی برای افشاگری بصورت محرمانه با وزارت اطلاعات در میان میگذاشتم اینطوری این برنامه را خنثی میکردم وآزمونی هم برای وزارت اطلاعات بود یا پلیس امنیت البته با توجه به کم تجربگی آقای مطهری این درخواست شاید توقع زیادی باشد (1505771) (alef-13)
 
عبداله
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۵۹:۲۷
تا روزی که لباس شخصی ها و افراد بی هویتی که خود را اطلاعاتی می نامند کارهای خلاف قانون می کنند و همه ارکان و مقامات از برخورد با آنها می ترسند یا خود محرکشان باشند، ملت ما روز خوشی نخواهد داشت. (1505772) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۰۰:۳۴
از خانواده ستار بهشتی بپرسید حتما به شما خواهند گفت که چه ظلمی برآنها شده است (1505778) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۰۰:۳۹
زمانی که با یک نماینده شناخته شده مجلس این گونه رفتار می کنند، معلوم نیست چه ظلم هایی در حق مردم عادی روا داشته می شود!

چه ظلمهایی در حق مردم عادی روا داشته می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1505779) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۰۹:۲۲
آقا جان سیاه نمایی نکن!!!!!!!!!!!!!! (1505807) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۰۴:۲۹
ايشون تازه از خواب بيدار شدن؟!!
؟
ايکاش اين اتفاق زودتر براشون مي افتاد. (1505791) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۰۴:۳۷
آقای روحانی باید جلوی این معضلات را بگیرد اینکه پسر آیت الله مطهری ازتجسس در امان نباشد پس با بقیه مردم چگونه برخورد خواهند کرد. (1505792) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۰۵:۱۸
با سلام خدمت شما نماینده شجاع و سایت الف
درخواست ملت این است که این ماجرا تا دستگیری عاملان و امران پیگیری جدی شود و با همگی برخورد گردد تا دیگر این دست اعمال خلاف قانون انجام نگردد. زیرا بنا به گفته آقای مطهری کسانی که با نماینده مردم اینگونه رفتار می کنند پس با خود مردم چه می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! (1505795) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۳:۴۶
دلت خوشه ها تازه وقتی پیدا بشن فکر کنم 50 هزار تومان جریمش بیشتر نباشه (1505889) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۹:۰۸
دلت خوشه شما هم ، تو کهریزک که اون فجایع شد ، آخرش مشکل رو با 200 هزار تومن و بعد 4 سال حل کردند ، حالا میخوای بابت دوربین و میکروفون چیکار یکنند ؟
اینطور پیش بره ، مسئول دفتر آقای مطهری رو به جرم صدمه زدن به اموال دولتی و معیوب کردن اون وسایل و جلوگیری از ماموریت ماموران دولت محکوم میکنند ، حالا ببین ..... (1505908) (alef-13)
 
پیراسته فر
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۰۶:۱۸
شاید مرتضوی گذاشته باشد،چون این آقا متخصص شنود است آلبته درماجرای فاضل صداوتصویرشفاف نبود. (1505799) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۱۰:۲۰
میدونم کار کیه. بگم بگم؟ (1505810) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۱۱:۲۱
در رقبت تنگاتنگ با امریکا!! (1505815) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۱۲:۵۳
آقای مطهری چه جوری این قدر مطمئن می گن از یک نهاد امنیتی بودن؟ به نظر شما افراد یک نهاد امنیتی این قدر ناشی عمل می کنن که عکس خودشون هم ضبط بشه؟ (1505818) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۱۴:۵۸
ادم یاد فیلم های هالیوودی و سیا میفته!!!!! (1505828) (alef-13)
 
یک شهروند
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۱۵:۳۴
ستراق سمع درایران یک چیزعادیست حالافهمیدید (1505830) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۱۵:۴۳
مطهری گیت... (1505831) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۱۶:۰۵
متاسفانه از این کارها زاد است توجیهش هم" مصلحته" (1505833) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۱۶:۰۶
استراق سمع دیگر چه واژه ایه ؟؟ مگر اینجا کشور ایران نیست ؟ یا نکنه ایران را به جای عربستان به غلط گرفته اند؟؟ واژه های اطفای حریق - ضد سرقت- استراق سمع!!! راحت بگویید شنودگذاری !!! عربهای دریای فارس را > می گویند ما به راحتی واژهای آنهار را بکار می بریم مگر مزدوری بیگانه بودن شاخ و دم دارد!! انگار نه انگار که 30سال فردوسی و دیگر بزرگان چه خون دلی خوردند تا این زبان شیرین پارسی زنده بماند!! (1505834) (alef-13)
 
بیدار
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۰:۴۴:۳۳
خیلی جالب بود یک انسان محترم با سیقه اجتماعی و خانوادگی بالا از یک ظلم اجتماعی و حقوقی ، آن هم از سوی نهاد دولتی درد دل می کنه ، اونوقت نماینده فرهنگستان ادب فارسی از عربی یا فارسی بودن کلمه شاکی میشه .نفس عمل زشته چه شنود باشه چه استرلق سمع. (1507375) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۱۷:۱۰
تو رو خدا چاپ کن این آقا با اعتبار پدرش رفت مجلس، وگرنه صدسال رای نمیآورد حالا خودش رو نماینده شناخته شده مجلس تلقی میکنه البته این سر و صداها باعث مطرح شدن هم میشه،بیخود نبوده که قدیما گفتن فرزند آتش خاکستر است!
هر روزم یه بازی در میاره، میخواد بگه من آدم مهمی هستم که باید اینطوری تحت مراقبت باشم
از کجا معلوم که راست گفته باشه؟
اینم یه بازیه برای سیاه نمایی در مورد سازمان اطلاعاتی کشور!
ما که 8 سال اصلاحات رو یادمون نرفته ولی انگار حافظه این آقا خیلی ضعیفه قصد داره دوباره شروع کنه!
بالاخره روزی میرسه که همه چیز روشن بشه (1505838) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۳۷:۴۷
جونم تو بگیر بخواب تا وقتی همه چیز روشن شد بیدارت کنند (1506363) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۶:۳۷:۰۰
همون شما که خوابی یا خودتو به خواب زدی برای هفتاد پشتت بسه !!
از هر آدم منصفی بپرسی بهت می گه کسی که برای گذاستن شنود جایی میره با سرایدار هماهنگ نمی کنه !! (1506735) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۳:۱۱:۵۰
آقای مطهری در تمام هشت سال اصلاحات با انحراف ها و افراط های آن جریان مقابله می کردند و کاملا در رویارویی با اصلاح طلبان بودند. (1508538) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۱۹:۱۵
اخه اگه کار اطلاعات باشه اینقدر ناشیانه عمل می کنند
یه کم به خودت بیا اخوی (1505843) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۲۳:۰۱
بابا 200000 تومان مقصرین رو جریمه کنید تموم بشه بره!!! (1505851) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۲۳:۲۳
جدای از اینکه کی بودن و آقای مطهری کی هستن.تجسس در اسلام مردود است.خواه برای حفظ نظام خواه برای ضد نظام.خدا قوانینش رو برای همه به وضوح مشخص کرده.پس اینکه بگیم چون زود فهمیده پس یارو ناشی بوده و...غلطه.باید اینکارو به طور کامل رد کنیم.چون دنیا سر یک پاشنه نمیچرخه.اگه کار غلط امروز هرکسی رو رد کنیم،باید کار غلط دیروز شاه وامثالش رو بپذیریم چون اونا حاکم بودن حق داشتن هر غلطی رو داشتن...آیا این درسته؟؟؟ (1505853) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۲۳:۵۸
عذر میخوام، یعنی وزارت اطلاعات اینقدر ناشیانه میاد یه دوربین می کاره که رئیس دفتر شما و سرایدار و همه هم متوجه میشن؟!!!!...
احساس میکنم جناب مطهری دچار برخی احساسات کمبود توجه هستند و از راه های مختلف مثل نق زدن های روزانه و حالا که دیگه اثر نداره از راه این حرکات جیمز باندی میخواهند اندکی مطرح تر شوند ... (1505855) (alef-13)
 
همشیره
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۳۷:۰۲
بعضی مواقع موازی کاری باعث این مشکلات میشه. (1506359) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۲۴:۰۱

وجود نهادهای اطلاعات امنیتی به طور مستقل و جداگانه با استقلال و اقتدار کامل در این کشور یکی از اتفاقات عجیب دنیاست!
وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه، حفاظت اطلاعات، سازمان اطلاعات و هزاران سازمان امنیتی دیگر.... (1505856) (alef-13)
 
111
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۲۳:۲۰
داداش خیلی خوابی
یه نگاهی به اخبار بینداز . اینا کمه همین کنار خودمون عربستان 16 نهاد اطلاعاتی داره
. تو موضوع هسته ای ایران فقط 18 نهاد اطلاعاتی به کنگره آمریکا گزارش دادن (1506877) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۲۶:۳۰
جناب مطهری اولا شما به خاطر چپ اندر قیچی رفتنت باید کنترل بشی ثانیا دراون وزارت اطلاعاتی که اینقدر از خودش رد پا به جا گذاشته را باید گل گرفت چطوره وزیر اطلاعات را به خاطر دستپاچلفتی نیروهاش استیضاح کنی شما که خوب بلدی.لطفا از کارهای اشتباهت دست بکش.وتن پدرت را اینقدر تو قبر نلرزان. (1505862) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۲۹:۳۸
جالبه. این همه نیروی انتظامی ما از اقتدار صحبت می کنه، بعد نمی تونه مستقل عمل کنه و این افراد را شناسایی کنه و به دستگاه قضایی مستقل معرفی کنه که عاملان به مردم معرفی بشند و به سزای اعمالشون برسند؟ این کمترین حق ملته که بر گردن حاکمیته. اگر غیر از این باشه، حاکمیت زیر سوال میره. (1505874) (alef-13)
 
نامی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۲۹:۵۶
واقعا جای بسی ناراحتی و نگرانی شدید وجود داره. وزارت اطلاعات باید حافظ امنیت مردم ایران باشه ، نه این جوری رفتار کنه. (1505876) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۱۹:۲۵
دوربین کار گذاشتن توی دفتر مرتضوی کار کی بود؟ (1506492) (alef-10)
 
ممل قلی خان
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۰:۰۳
ای بابا استاد این هم برنامه جدیدته؟
نکنه میخای کمی شیرین بازی در بیاری و بگی که من هم واسه خودم هم کسی هستم تا شاید آقای روحانی تو رو تو کابینش جا بده؟

نه داداشم آقای روحانی رو افراد با ظرفیت سرمایه گذاری کرده... (1505877) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۳۶:۲۸
بنظر بنده بسیاری از اظهار نظرها ئیکه مخالف مطهری نوشته شده کار همین گروه خاص(بخوانید خودسر) می باشد تا شخصیت ایشان را نشانه روند (1506920) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۱:۱۳
هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک (1505881) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۱:۴۱
همه ما هم که تا موضوعی صحت و سقمش مشخص نشده اظهار نظر و صدور حکم رو انجام میدیم بزارید موضوع کاملا مشخص بشه بعد در موردش اظهار نظر کنیم (1505884) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۱:۴۵
علي آقا
نكند نياز به جلب توجه داريد ..سوگلي بابا (1505885) (alef-13)
 
ساسان
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۵:۱۴
خدا به داد ما مردم بیچاره برسه! (1505895) (alef-13)
 
دلسوز
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۵:۵۶
ای بابا این که یه چیز عادی تو این مملکته!!!!
تو این مملکت موبایل هر کسی رو که بخوان بدون هیچ مجوزی شنود می کنند تازه بر علیه طرف هم با استناد به مدارک شنود اقامه دعوی می کنند
کسی هم نمی تونه بگه بالا چشمتون ابرو (1505899) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۷:۰۷
در مملکت ما چند وزارت اطلاعات موازی، چند وزارت امور خارجه موازی، چند قوه قضاییه موازی، چند وزارت دفاع موازی و در مجموع چند دولت موازی و چند حاکمیت موازی وجود دارد. (1505903) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۳۹:۰۲
چرا این اتفاق بر فرض واقعیت برای آقای مطهری فقط باید بیافتد؟
چرا برای نماینده های دیگری که مواضعی بسیار تند تر یا غیر همراهانه تر با نظام دارند نمی افتد؟ البته شاید می افتد اما یا عوامل اجرای چنین کارهایی حرفه ای ترند یا مسئول دفتر به این تیزهوشی ندارند.
چرا اقای مطهری فورا نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور را متهم می کنند؟
به نظر اقای مطهری کسب اطلاعات فقط برای وزارت اطلاعات ایران ارزشمند است؟
ایا جاسوسی از یک نماینده به قول خودشان شناخته شده برای دستگاه های امنیتی خارج از کشور جالب نیست؟
طرح این موضوع در جامعه چه سودی را دارد؟
جناب مطهری چقدر سعی به برطرف کردن این موضوعات، بر فرض اینکه توسط نهاد های امنیتی داخلی انجام شده باشد، بدون جنجال و هیاهو کرده اند؟
و خیلی سوال دیگر که مطرح است. آقای مطهری کمی و فقط کمی فکر کنند هم بد نیست. فکر کردن به معنی محافظ کاری و دچار توهمات شدن نیست. بلکه می تواند فرار و بری شدن از آنها باشد. (1505907) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۳۷:۵۰
ممنون از نگاه غیر احساسی و از بیرون گودتون (1506365) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۹:۳۱:۱۸
مرد حسابی اگه ازا فراد خارج ازکشوربودن که ريس کلانتری فراریشون نميداد.....دوباره بخون تابفهمي خودی بودن (1507234) (alef-6)
 
الکس
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۴۰:۴۷
نه آقا این چه حرفیه می فرمائید؟ این ها کار گروهی خودسر است !!! مثل قتل های زنجیره ای و هزار و یک مورد دیگه، الان ماشاالله وضعیت مملکت بهشت است و اینقدر خوشی زیاد است تازه نه تورمی نه گرانی همش توطئه شبکه های خارجی است کار سازمان سیا - موساد- گشتاپو- ام آی قایو و سیکس - جنیفر لوپز - مدونا - تام کروز و.... همه دارند بر علیه ما توطئه می کنن. تازه اقای ضرغامی گفت 90 درصد مردم از صداوسیما راضی ان و.... (1505920) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۴۴:۲۲
اوه اوه اوه.... یا ابولفضل.............خدا به داد مردم برسد................!!!!! (1505937) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۴۷:۱۱
اي متجاوزان آيا ميدانيد كه قرآن كريم مي فرمايد لا تجسس!!!!!!! (1505954) (alef-13)
 
sh
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۵۴:۴۰
اقای مطهری شجاعتت را می ستایم.اگر این چنین نبودید جای تعجب بود چون حامل نام وزین مطهری هستی. (1505982) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۵:۰۷:۳۵
امثال شماها اسم روح الامنیی را بخاطر اینکار به حکم قوه قضاییه تن داده را در فیسبوک به سیاهی کشیدیدو وی را فاقد احساس پدری خواندید اما حالا که مطهری ضد نظام خبر میده حال میکنید (1507897) (alef-6)
 
سعید ع
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۵۵:۵۶
آقای دکتر مطهری ، این که شما نوشتید قلب و ذهن آدمی را به درد می آورد. یادم می آید چندی پیش همین امر مذموم و خطرناک برای دکتر لاریجانی اتفاق افتاد.
اینجا ایران است
قلبمان هر روز برای یک چیز به درد می آید : یک بار برای اختلاص 3000 میلیاردی که هنوز چشم به راه آرای قوه ی قضاییه هستیم.!
یک بار برای شنود گذاشتن آقای پارتی دار و مچگیری از نماینده محترم مجلس!
یک بار برای تهمت زدن های رییس جمهور به آیت ا.. هاشمی در رسانه ملی!
یک بار برای ....
بس نیست ؟ آخر آدمی چقدر تحمل دارد؟
آقای رییس محترم قوه ی قضاییه ، فکر میکنم اندکی شما هم در قبال این اتفاقات وظیفه دارید.
اتفاقاتی که افتاده برای جامعه ما بسی سنگین است.
قطعا کسانی که این کار را کرده اند انسانهایی قدرتمند و با نفوذند.شاید توان مقابله با آنها را نداشته باشید. به خدا توکل کنید و سعه صدر داشته باشید که آینده روشن است. (1505988) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۵۹:۰۵
راستي چه خبر از مرتضوي (1506004) (alef-13)
 
ظلم ظالم جور ضیاد
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۰۱:۲۷
اینو خوب اومد آقای مطهری : قانون جنگل (1506017) (alef-13)
 
نسيم
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۰۲:۱۸
هردو از اين باغ بري ميرسد....... (1506026) (alef-13)
 
majid
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۰۴:۰۵
ای بابا این حرفا چیه
سیستم اطلاعاتی که عبدالمالک ریگی میگره میاد دوربین وصل کنه که اونم کی علی مطهری پیداش کنه
چند روزی بود سر زبونا نبود حرکت خوبی زد (1506030) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۳۷:۰۰
بنظر بنده بسیاری از اظهار نظرها ئیکه مخالف مطهری نوشته شده کار همین گروه خاص(بخوانید خودسر) می باشد تا شخصیت ایشان را نشانه روند (1506922) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۵:۱۳:۴۳
نظرتو میتونی برای خودت نگه داری (1508952) (alef-10)
 
شهرام
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۰۶:۵۳
دقیقا همین دیروز بود که توصیه های امنیتی منتشر شد. واقعا حقوق شهروندی هیچ ارزشی نداره. اصلا انگار که نه انگار که بقیه هم انسان هستن. درود بر فرزند دلیر آیت الله مطهری. (1506040) (alef-2)
 
معین دشتی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۰۷:۴۷
چه کنیم از دست این وضعیت نابسمان (1506047) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۰۸:۰۱
آره همانطور که با عاملان جنایت کهریزک برخورد کردند با این ها هم برخورد میکنند و 200 تومان جریمه میکنند تا درس عبرتی باشد برای دیگران!!! (1506048) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۱۲:۳۷
مهم این است که چهره و هویت آن افراد مشخص است حالا می خواهد این اقدام ناشیانه تلقی شود یا حرفه ای. (1506061) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۱۳:۱۵
تیتر شما خیلی شبیه تیترهای بی بی سی و صدای آمریکا است (1506064) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۱۲:۰۴
شما هم خیلی شبیه استراق سمع کنندگان هستی (1506271) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۱۷:۰۵
من مرده شما زنده
امکان نداره این مسئله پیگیری بشه و به سر انجام برسه
هرچی باشه به مصلحت نیست (1506075) (alef-2)
 
رامین
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۱۸:۴۸
دستورات فقهی هم در کار اطلاعاتی داریم که به هیج عنوان اجازه ورود به حریم افراد را به نام کار اطلاعاتی نمی دهد.
از این قبیل کاره ها خیلی شایع میشه باید مسولین توضیح بدهند. (1506080) (alef-2)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۱۹:۳۹
همه توی این کشور دم از قانون و قانون مداری می زنند، اما برخی هیچگونه حریم خصوصی برای مردم قایل نیستند. مگر نمی دانند که دیگر سال 88 و مسائل آن تمام شده است. از طریق انتخاب آقای روحانی، همه مردم دست به دست هم داده اند تا این کشور آباد شود! (1506084) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۲۱:۳۲
بنظر میرسه از همین الان سایت اقای مطهری توسط همون عوامل ناشناس از دسترس خارج شده !!!
این خودش نشون میده مسببان این کار واقعا نادان و کوته فکر هستند (1506091) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۲۱:۴۲
اقای مطهری شما که فرد بانفوذ و از بستگان سران قوا هستی پس وای بحال مردم (1506092) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۲۳:۲۰
دولت در روزهای پایان دوره اش هم داره مدارک برای بگم بگم تهیه میکند و دستبردارنیست (1506100) (alef-2)
 
سارا
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۰۳:۳۶
مشایی گفت احمدی نژاد میخواهد روزنامه بزند
مثل اینکه از حالا به فکر افشاگری و تیترهای هیجانی است
این روزنامه خوندن داره روزنامه ای که هر چند وقت یکبار آبروی یک عده رو میریزه (1506242) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۲۳:۵۰
هر موقع فهمیدید منشا پارازیت ها کجاست عوامل این استراق رو هم خواهید داتست که کیست پس من شما و اقای مطهری بهتر است که دنبال نون باشیم که خربزه آب است (1506103) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۲۳:۵۸
آقای مطهری از پدر همیشه سرافرازتون یاد بگیرید . کاری نکنید که رهبری دلش خون شود . ضمنا شما مسئول هستید و لازم است نظارت کامل بر روی شما صورت گیرد مگر شما تافته جدا بافته ملت هستید که برای هر کاری از شما اجازه بگیرند لطفا ادبیات خود را به آیت الله مطهری پدر عزیزتان نزدیک نمائید تا نظارتها بر روی شما کم شود . (1506105) (alef-2)
 
نه بابا!!
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۸:۳۸:۱۸
واقعا بعضي ها اينطوري فكر مي كنند يا خيلي جدي فيلمبازي مي كنند؟؟؟!!! (1507091) (alef-6)
 
عباس
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۲۴:۲۱
اگر درباره وزارت اطلاعات اینطوری فکر کنیم بعدش میگیم ریگی و هر چی تروریست هستش رو آمریکاییها گرفتن!! (1506107) (alef-2)
 
بابک
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۲۷:۰۳
علی مطهری واقعا استاد داستان نویسی است (1506115) (alef-2)
 
روحش شاد
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۲۷:۵۳
این هنوز از نتایج سحر است ... باش تا صبح دولتت بدمد (1506117) (alef-2)
 
علي
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۲۹:۱۹
چقدر شما ساده ايد
آخه دزد مياد خودشو بپاي ميز محاكمه بكشونه (1506122) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۲۹:۱۹
من همین الان تصمیمم رو گرفتم:
در اسرع وقت مهاجرت می کنم. بهتره بریم کشوری که قوانین اجرا می شوند حتی قوانین بد (1506123) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۰:۵۶:۰۶
جو گیر نشو دوست عزیز
من استرالیا هستم، مثلا مهد آزادی و رفاه، یک سر توریستی بیا اینجا اگر تونستی تحمل بیاری بعد مهاجرت کن
قدر مملکت خودت را بدون و چهار دستی بگیرش
بیا اینجا تا بفهمی معنای آزادی چیه
بیا اینجا تا بفهمی معنای رفاه چیه
بیا اینجا تا بفهمی قدر زندگی رو دونستن یعنی چی
بیا اینجا تا قدر دوست و آشنا و خانواده ات را بدونی
بیا اینجا تا بدونی عدالت یعنی چی
بعد تصمیم به مهاجرت بگیر
قدر مملکتت را بدون دوست عزیز این خبر ها همه جای دنیا هست، تو امریکا که مهد آزادی است ایمیل و تلفن و موبایل همه کنترل میشه (1507388) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۴:۳۲:۵۴
دوست عزيز تر! ميشه بپرسم شما چرا برنمي گردي و چارچنگولي بگيريش و زندگي كني/درس بخوني (يا هر كاري كه تو استراليا ميكني رو اونجا انجام بدي؟) (1510449) (alef-10)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۴-۲۵ ۱۹:۲۳:۰۹
آقا ناراحتی چرا برنمیگردی؟ خوب الان قدرش رو دونستی برگرد (1514709) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۲۹:۳۹
اگه اطلاعاتی بودند که لو نمی رفتند، برو جایی دیگر ... (1506125) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۴۰:۴۲
کجا مثلا"؟ نهادهای فرهنگی یا ورزشی؟ شایدم کار مهد کودک سر کوچمونه!! (1506374) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۳۱:۳۲
سایت الف طرفدار اکثریت شده است و حرفهای اقلیت را منتشر نمیکند . البته ره بجایی نمیبرد چون در انتخابات همین سفسطه بازی را کرد و با سهم قابل توجهی باعث شکست اصولگرایان شد . در انتخابات 92 این شما بودید که شکست خوردید نه اصولگرایان . اکنون هم علی مطهری خارج از اصول قانون و رهبری معرکه گیری میکند و شما سکوت میکنید . مشکلی نیست که آسان نشود . ادامه دهید (1506129) (alef-2)
 
alii
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۴:۰۳:۵۵
عزیزم شما چرا حرف خودتو نقض می کنی؟؟؟
می گی الف باعث شد اصولگرایان شکست بخورند بعد میگی اصولگرایان شکست نخوردند!!!!!

ولی باز خوبه خودتون می دونید که اقلیت هستین! (1507881) (alef-10)
 
مقداد
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۳۲:۴۵
واقعا که از همچنون پدری انتظار این چنین پسر شجاعی می رود درود بر خاندان پاک مطهری (1506134) (alef-2)
 
مردم عادی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۳۴:۱۱
جا دارد با مسئولان مستقیم و غیر مستقیم مافوق برخورد شود یا اگر بی تقصیر اند استعفا دهند.
آن را که بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک (1506143) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۳۵:۵۲
شما اگر مانند پدر شهیدتان دغدغه اسلام و مسلمانان را دارید باید از آنها حمایت کنید چون آنها حتما نگران زبان تیز و تند و خارج از عرف سیاستمداری اسلامی شما بوده اند پس کارشان باید مورد تقدیر باشد حتی اگر از بنده و شما استراق سمع نمایند . (1506148) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۵۶:۲۴
نکنه خودت یکی از ان نه نفری ثانیا مملکت قانون داره این که من از زبان تند فلانی بترسم که دلیل نمی شود بروم دستگاه شنود نصب کنم (1506212) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۰۸:۳۳
هدف وسیله رو توجیه نمی کند عزیز دل برادر. و کسی که خلاف قانون عمل کنه با هر نیتی تقدیر ندارد والا می شه قتل های زنجیره ای. شاید با اونها هم موافقی؟ (1506258) (alef-6)
 
رند
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۱۱:۵۱
یعنی شماموافقید که تو خونتون دوربین بزارن!!! واز تمام لحظات خصوصیتون فیلم بگیرن !!!!!..بابادمت گرم کلاهت ببر بالاتر !
احمقانه ترین توجیهی بود که تا حالا شنیدم ..
از قدیم گفتن دشمن دانا به زدوست نادان واقعا اگه اسلام ونظام همچین افراد دلسوز ی داره باید فاتحه اش رو خوند... (1506268) (alef-13)
 
saeed
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۶:۰۳:۲۷
دوست من،مهمترین نکته اینجا است که گروه هایی با اندیشه شما و همسو با شما،به بهانه های مختلف تلاش در نادیده انگاشتن قوانین جاری مملکت و شرع دارند!در کجای احادیث "جاسوسی"مومنان نیک شمرده شده است؟و آیا اینکه نماینده ای از روند سایسی کشورش انتقاد می کند،خارج از عرف می باشد که اگر می بود وظیفه تشخیص آن با شما نبود و با مجلسیان بود!پس بهتر است برای احترام با قانون و حریم شخصی جامعه هم که شده بر روی آن سرپوش نگذاشت! (1506647) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۳:۴۳:۴۵
استراق سمع از مردم عادی شاید جاسوسی باشد اما از یک نماینده مجلس که حرفهای مختلف و زیادی میزند عین عبادت خداست (1507866) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۱:۳۲:۲۴
اگر قانون اساسی یک مملکت به بهانه های مختلف نقض شود دیگر حرمتی برای آن نخواهد ماند بیاد بیاوریم که در مملکت امریکا شیطان بزرگ یک رییس جمهور بخاطر استراق سمع غیر قانونی مجبور به استعفا شده است (رسوایی واترگیت ) لااقل قانون مداری را از دشمن یاد بگیریم (1507431) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۳۸:۴۷
درود بر مطهری شجاع و باشرف (1506155) (alef-2)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۵۳:۳۱
نتیجه :
1- کار یک گروه خارجی است
2- کار یک گروه حزبی داخلی است
3- کار دولتی ها بوده و با دستور قاضی
4- کار دولتی ها بوده و بدون دستور قاضی
-------------------------------------------------------------------
در هر صورت این وضعیت غیر قانونی و غیر شرعی و خطرناک است
عده ای در کشور با روشهای گروکشی و معامله و اتهام زنی و بلوف (داشتن لیست در جیب) کارهای اشتباه زیادی کرده اند که نباید به آنها تهمت زد و باید مجرمان اصلی را پیدا و بر اساس مدرک متهم کرد (1506198) (alef-6)
 
ناظر
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۵۴:۱۵
قابل توجه نمایندگان متقاضی امتیازات خاص!
رسیدگی به این امور هم مشمول وظایف نمایندگیست. (1506201) (alef-10)
 
مجتبی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۳:۵۹:۱۸
این داستان سطح پایین رو واقعا باور میکنید ؟
آخه چطور سیستم دوربین مدار بسته تصویر فردی که نصاب بوده رو ضبط کرده ؟ مگه DVR هم توی دیوار جاسازی شده بود ؟؟؟؟؟؟؟
غالبا این دوربین ها تصاویر رو به صورت وایرلس مخابره میکنند . جالب بود آقای مطهری ! یاد فیلمها افتادیم. 100 درصد اطمینان دارم که الف منتشر نمیکنه (1506226) (alef-10)
 
استکبار جهانی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۰۰:۵۰
احتمالا ایادی استکبار بودند!

اومدند هم جاسوسی کنند هم میونه نماینده مجلس با دستگاه امنیت رو بهم بزنند


بر مستکبرین و ظالمین لعنت (1506230) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۰۱:۳۹
از بیت المال سوء استفاده شده است
قدرت چشمانشان را کور کرده است
حیثیت یک نظام به بازی گرفته شده است
اعتماد ملی باز هم خدشه دار شده است
هدف کاملا فدای وسیله شده است

واقعا اون بالا چه خبره چرا اینقدر دست و پا میزنند رو سر مردم (1506235) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۱۰:۵۱
آي هوار مردم دنيا اوباما مکالمات همه رو شنود ميکنه. هميشه توي بوق و کرنا ميکنيم و هوار هوار ميکشيم ولي براي مملکت خودمون واقعا شرم آوره، بعدش هم سرش رو هم ميارن به مطهري هم ميگن مصالح نظام در خطره بيا و بگو کار منافقين و ايادي استکبار بوده يه بدبختي رو هم کله ميکنن (1506264) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۲۰:۵۳
آقای توکلی شما هم دنبال دوربین مخفی باش احتمالا برای شما هم کار گذاشتن معمولا کسانی که حقیقت را میگن در امنیت نیستند (1506297) (alef-6)
 
ایمان
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۳۵:۰۷
علی اقا من جای شما بودم قبل از رسانه ای کردن این مورد می رفتم منزل رو هم یه چک می کردم مبادا جزء وسایل استراق سمع خدای نکرده موادی ماننده کراک وهروئین... جاسازی نکرده باشند دیگه!!!! (1506352) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۳۶:۳۵
ایا این احتمال وجود دارد که مطهری دروغ بگوید (1506356) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۴۰:۰۴
خوب که چی؟ می تونستی یک نامه بنویسی به مراجع مربوطه اطلاع بدی.نه اینکه توبوق کنی.آبروی خودت را از آبروی نظام بالاتر دیدی .باید برای تو و امثال تو متاسف بود (1506373) (alef-10)
 
hossein
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۴۰:۵۷
روحانی مچکریم.... (1506375) (alef-10)
 
جلیل
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۴۸:۱۱
کار تماشاگران بی حجاب والیبال بود (1506395) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۴:۵۸:۰۷
بازی در آورده ،مثلا آقای مطهری چه اطلاعاتی میخواد ردو بدل کنه یا چه جرمی می خواد مرتکب بشه که بخواد استراق سمع بشه ،این بازی بیشتر برا برگرداندن اعتبارشه. (1506424) (alef-10)
 
گیتی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۰۷:۴۶
معمولا در ماه مبارک امار جرم وخلاف میاد پائین اما حضرت عباسی این حرکت یک تکون اساسی باید به امار بده.حکم جاسوسی وتجاوز به حریم شخصی در این ماه چیه؟ (1506455) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۱۶:۵۵
احسنت بر مطهري
ان شاالله خداوند حافظش باشد (1506482) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۲۳:۴۸
آخه چطور ممکنه کاری که شاید تا الان خیلی تر و تمیز و با ماهرانه ترین شیوه ها انجام شده اینقدر شلخته و ناشیانه صورت بگیرد آن هم عدل در دفتر آقای همیشه معترض (1506511) (alef-10)
 
محمد رضا
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۲۴:۳۷
با عرض سلام آقای مطهری توهم زده اند ایشان به فکر رئیس جمهور شدن در آینده می باشند از همین الان دارند خود را مطرح و رای جدب می کنند (1506515) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۳۰:۱۵
آقای مطهری من هم به شما و هم به پدر بزرگوارتان علاقه مندم. در اینجا لازم است به چند نکته اشاره کنم
1- همین که شما این رفتارهای خلاف قانون را به اطلاع مردم رساندید اقدام مثبتی است
2- در جامعه ما قانون هر آن چیزی است که برخی دوستان انجام می دهند
3- آقای مطهری ستار بهشتی در بازداشتگاه مرد ولی در انتها چه شد . چه کسی مقصر شناخته شد؟ چه جوابی به مادر ستار دادند؟ اگر بی بی سی فارسی نبود اصلا کسی متوجه قضیه ستار نمی شد. اون وقت شما انتظار دارید کسی پاسخگو شما باشد که چرا دوربینی در اتاق شما کار گذاشته شد؟
4- آقای مطهری شما به جای آنکه آنقدر به جزئیات یک مسابقه والیبال توجه کنید که یک بد حجاب را در ایتالیا ببینید بهتر است به درد این جامعه فکر کنید (1506535) (alef-13)
 
امیرارسلان
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۳۲:۲۱
آقای مطهری ما مردم منتظریم ببینیم خواسته شما به عنوان نماینده یک ملت درمجلس وشورای قانون گذاری مبنی بر معرفی ومجازات عاملان این کار به جایی می رسدیاخیر. (1506544) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۳۴:۱۵
اقای مطهری بنده به شدت با تجسس مخالفم و کار ان افرادی را که در دفتر شما وسائل شنود گذاشته اند را غیر اخلاقی می دانم اما شما همان کسی هستید که به صدا و سیما به خاطر نشان دادن چند جوان ایرانی (که حجابی هم نداشتند) تذکر بسیار تندی دادید و این گونه رفتارتان اصلآ پسندیده نیست. (1506550) (alef-13)
 
saeed
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۵۴:۰۱
با دروود
بنده نخست از آقای مطهری به سبب شجاعتشان سپاسگزارم و امیدوارم تا رسیدن به نتیحه و معرفی عاملان و آمران این داستان ها و مجازات آنان،ایشان از پیگیری این مسئله و استیفای حقوی ملت،از پای ننشینند و یا به سب فشار هایی که از سمت و سو های محتلف بر ایشان وارد می شود،خستگی به تن راه ندهند!
اما دوستی نا بخردانه شهبه ای را ئارد کرده بودند که بنده در مقام پاسخگویی بر خواهم آمد:
بنده ندیدم که جز آقای مهطری،آن هم در صحن های علنی مجلس،دیگر نماینده ای با این صراحت و با این جدیت پیگیری استیفای حقوق ملت باشند و از تهدید های توخالی تندرو ها هم ترسی نداشته باشند!اینکه ایشان نهاد های امنیتی اطلاعاتی را مسئول می دانند به سبب آن است که وظیفه ذاتی آن نهاد ها است که امنیت شهروندان را تأمین نمایند !ضمن اینکه با تصاویر بدست آمده شناسایی افراد کار دشواری نیست!و نیز اینکه ممکن است روزانه صدها رخداد مشابه برای دیگر افراد جامعه رخ دهد اما از پیگیری آن سرباز بزنند که خوشبختانه با شناختی که از ایشان دارم،به مانند پدر بزرگوارشان،در راه گسترش دیانت،قانونمداری و عدالت،از پای نمی نشینند! (1506609) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۵۵:۴۷
آقا اين تيرتون رو اصلاح کنيد.
مخفيانه رو بايد حذف کنيد.
به نصب اين تجهيزات اعتراض کرده نه به نصب مخفيانه اونها.
اين لغت مخفيانه غلطه
:) (1506616) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۵۶:۰۲
حالا اگه توی غرب این اتفاق بیفته تا چند هفته صداوسیما اونو کارشناسی میکنه (1506618) (alef-10)
 
محمد رضا
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۵۸:۵۴
با عرض سلام حدود 4 ساعت حضور مخفیانه کچ خیس بر روی دیوار برای پوشنادن سیم دریجه کولر که شک دفتر دار رابرانکیزه بوده حضور9 نفر تصویر افرادی مشغول نصب بوده اند با تهدید سریدار را تهدید به همراهی کردن قبلا هم این کار را کردن ولی سریدار این دفعه گفته نصب استراق سمع در کولر خلاصه این ها نشان و حکایت از اید دارد که این افراد نقش خود را خوب بازی نکرده اند و این خرف ها برای افراد بی سواد وکم توجه مورد قبول است.
وقتی نیروهای اطلاعاتی ما پهباد سری امریکا را هدایت به حاک جمهوری اسلامی می کنند و آنرا سالم در اختیار می گیرند و آمریکا تا مدت ها از پهباد خود خبر ندارند وقتی تروریست معروف ریکی را رهگیری می کنند و ازپرواز او مطلع می گرددند و او را خیلی راخت دستگیر می کنند و..... حال یک دفتردار معمولی جشمش به دریجه کولر می افتد داخل کولر را نگاه می کند وسایل استراق و دوربین را پیدا می کند کسی از آقای پرتغال فروش خبری دارد؟
آقای الف برای شما واقعا متاسفم به نتیجه نخواهی رسید (1506628) (alef-10)
 
YAS
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۵:۵۹:۲۵
آقاي مطهري بايد براي رسانه اي كردن يك مسئله اثبات نشده كه اصلا شايد كار دوستان خود ايشون براي بزرگ كردنش باشه ، براي بد بين كردن مردم به نظام و آب به آسياب دشمن ريختن به دستگاه قضايي كشور جواب بدن. (1506632) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۰۴:۵۳
سلامYAS.آخرکسی که یک موضوع به این بزرگی وقانون گریزی اشخاصی رارسانه ای میکندحتماگواه ومدرک دارندتابتواندثابتش بکند.شمانگران آقای مطهری نباش وایشون راتهدید به پاسخگویی نکن .نگران قانون شکنان باش. (1506815) (alef-6)
 
بهتر دیدن
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۶:۰۴:۱۴
بسم الله الرحمن الرحیم
شما که اینقدر مطمئنید به این کار چرا فیلم آن را روی سایتتان نمیگذارید در ثانی آیا شما آنقدر اطلاعاتی شده اید که به این سرعت وجود این دستگاهها را ظرف یک روز متوجه شدید شما کجا درس تخصص اطلاعات را دیده اید شاید برخی امورات شخصیه
این کار را بانی باشد شما خیلی راحت نامه تان آنگونه باخطاب نوشتید آن هم به برخی از سران مملکت که اینگونه تلقی میشود طرف نقض حریم شمایند این
موضوع را در مرحله اول باید با از طریق مرتبطین بصورت مخفیانه پیگری شود تا انانی
که به زعم شما از مودیان دولتند در مسیر صحیح کنترل گردند این مسیر دیگر تشخیص را مشکل میسازد ضمنا ثبت مراجع قانونی را در زمان کشف در سایتتان ارائه نمایید در اخر من نوشتم به این خاطر
بلبلی برگ گلی خوشرنگ در منقار داشت وندر آن برگ و نوا خوش ناله های زار داشت.....
گفتمش ذر عین وصل این ناله و فریاد چیست کفت مارا جلوه معشوش دراین کار داشت......
الخیر فی ماوقع (1506649) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۶:۲۴:۵۱
عزیزم ! وقتی مطمئن نیستی کار کیه چرا نسبت میدی ؟!! اتهام زدن فقط برای بقیه بد نیست ، برای شما هم بده !
آخه اگه یه کم فکر کنی متوجه میشی که اطلاعات اگه بخواد از تو استراق سمع کنه یه جوری میکنه که تا مدتها نفهمی نه اینکه تا وارد اتاق شدید متوجه شدید میکروفون و دوربین کار گذاشتن !!!
فکر کنم بچه های کوچک فامیل سر به سرتون گذاشتن ! (1506712) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۰۲:۲۴
مرگ خوب است ولی برای همسایه پایبندی به قانون خوب است ولی فقط برای دیگران .حداقل اجازه بده قانون معلوم کند که چه کسی این کار را (البته اگر پای خودش............) کرده بعد عربده کشی را شروع کند . (1506804) (alef-6)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۱۲:۳۰
باید از آنجلسه ی مجلس که رئیس جمهور صدای ضبط شده برادر رئیس مجلس را پخش کرد وبه آن استناد کردو آن افتضاح را به بار آورد پی برد که نیروهایی خاص (بخوانیدخودسر )در کشور از این قبیل کارها زیاد کرده و می کنند و ...برای کسب قدرت و اثبات خود به هر وسیله ی که هدف به ظاهرمقدس خودرا را توجیه کند متوسل می شوند. (1506838) (alef-6)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۲۸:۰۵
همین کارها را کردند که مردم در انتخابات با رای قاطع دستور حذف این طیف رادادند (1506889) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۳۷:۲۲
ماموران اطلاعاتی ایران اینقدر هم ناشی نیستند که شما بتوانی گچ خیس آنها را کشف کنی.
و در ضمن قانونمداری در وزارت اطلاعات ما حرف اول را میزند و این وصله ها به وزارت اطلاعات نمیچسبد. (1506925) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۵۲:۱۶
قانون قانون وقانون والبته نه برای من چون من عین قانونم نماینده مجلس ورای پیامبران است چرا که انها هم پاسخگوی دیگران بودند ولی این جناب که نان اسم پدرش را میخورد وبار اول صدقه سر احمدی نژاد به لیست اصول گرایان وارد شد جرم اثبات نشده را سر کوی وبرزن جار میزند ودر مقام قضاوت هم مینشیند وبه همه هر تهمتی میزند باید منتظر ادعای خدائی کردن هم باشیم. (1506968) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۵۵:۲۰
درود بر دکتر علی مطهری عزیز..باید با عاملان این جاسوسی به شدت برخورد شود.. (1506975) (alef-6)
 
مانا
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۵۶:۳۶
تو هم درست میگی مامان جان
تازه طلبکار هم هستند

فحش هم می دهند .مسخره هم می کنند. تهمت هم می زنند

در جستجوی حقیقت هم هستند
یک روز یا دو روز هم بخوای واسه خودت مرخصی بری

میگن یارو بخیله و کتمان علم نموده

آیا و آیا و صد آیا
هدف و مقصد وسیله را توجیه می کند؟
پس اگر این جور بود مسلم در خانه هانی بن عروه ابن زیاد را به درک واصل می کرد و دیگر واقعه کربلا پیش نمی آمد
پس چرا نکرد؟ نخواست سنت مهمان کشی را بدعت بگذارد حتی اگر مهمان ابن زیاد باشد.
من فقط یک چیز را می دانم اگر یک شمع دستت بگیری و بخواهی روشنایی ایجاد کنی و مدام هم شمعت را فوت کنند و تو هی روشن کنی طوری که دیگر دستانت سوخته باشند کاری از پیش نمی بری
تا آن خورشید عالمتاب نیاید هر معجزه ای بی فروغ است.
نظرم را می خوانید ولی منتشر نمی کنید
اشکال ندارد حداقل آقای مطهری به عنوان نماینده مردم کمی حال مردم بیچاره عادی مارگزیده را درک می کنند (1506978) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۸:۰۳:۴۶
سلام من در زمان شهيد مطهري سن وسالم كم بود وشناختي از ايشان نداشتم ، ولي از روزي كه جناب آقاي علي مطهري در حمايت از مردم شناخته وفهميدم ، هميشه ياد شعر معروف مي افتم ، پسر كو ندارد نشان ازپدر .........
آقاي مطهري من دوستدار نظام هستم و الان خبر خواندم بخود ميبالم كه افرادي شجاع ، هنوز هستند (1506997) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۸:۲۱:۳۶
دلم برا علی اقاسوخت (1507043) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۸:۳۳:۳۹
درود بر اقای مطهری
چه خوب است که ایشان فیلم ضبط شده ی دفتر را در اینترنت منتشر نمایند تا مردم عزیز ما چهره آنها را بشناسند و آنان به مهره های سوخته تبدیل شوند بلکه کارهای دیگر آنان هم افشا شود. (1507076) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۸:۳۴:۰۸
و ماها را چقدر ساده انگاشته این آقای به ظاهر مطهری (1507079) (alef-6)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۸:۴۲:۱۳
من نمیدونم الان باید چکار کرد؟ (1507102) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۸:۵۴:۴۹
دشمن شاد نکنید مردم ونظام مردمی ایران را این کارها زشت وخلاف شرع است آبروی اهلبیت را نبرید دشمنان نمیفهمند که شما از خودشان کافرتر هستید آن را پای اسلام وایران وایرانی ونظامی که باخون بچه های واحد اطلاعات وعملیات لشگر27حضرت رسول آبیاری شده است مینویسند خدا آبروی ما را حفظ کند انشالله (1507141) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۱:۲۲:۴۵
چه ربطی دارد؟ اتفاقاَ بر ملا کردن و مجازات عاملان این کار، کشور را بیمه می کند. (1507412) (alef-6)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۱:۰۲:۴۳
فکر نمی کنی زیادی پرت و پلا میگی ؟ مرد حسابی به خودت بیا !!! تا کی دشمن شاد !!!!؟ قراره هر غلطی تو این مملکت بکنن کسی دم نزنه که دشمن شاد نشه !! (1507733) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۹:۳۵:۲۷
قابل توجه اونايي که ميگن کار نهاد امنيتي نبوده: رئیس کلانتری گفت آن دو نفر را تحویل اطلاعات ناجا دادیم تا موضوع روشن شود و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. در واقع به نوعی فراری داده شدند و معلوم بود که رئیس کلانتری از خود اختیاری ندارد. اما وی قبول داشت که اینها از افراد پلیس امنیت نبوده اند بلکه افرادی از یک نهاد اطلاعاتی بوده اند.» (1507241) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۹:۴۹:۴۲
هر کی بوده هدفش ضربه به نیروهای نظامی و اطلاعاتی بوده. چون میدونستند جناب مطهری در رسانه ها جار میزنه.... .

گچ گرفتن و ... هم عمدی بوده تا جناب مطهری زودتر متوجه شده و جار و جنجال کنند.

درستش این بود که غیرعلنی پیگیری میکردید جناب اقای مطهری! (1507263) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۰:۳۲:۰۵
چرا امکان نداره؟خوب شاید ناشی بودند.شاید خودسر بودند.شاید دستور از بالا نبوده تا تیم اصلی و تخصصی رو بفرستند. (1507363) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۲:۴۸:۵۷
پیشنهاد من به آقای مطهری آن است که فیلم و تصویر آن متجاوزین را در اینترنت منتشر کند تا هویت آنها توسط مردم شناسایی و گزارش شود. قطعا این افراد بستگان و آشنایانی دارند که آنها را میشناسند و میتوانند خیلی راحت سوابق آنها و محل کارشان را به ایشان اطلاع دهند. پیگیری موضوع از طریق وزارتخانه و پلیس برای ایشان نتیجه ای نخواهد داشت (1507513) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۲:۵۶:۵۵
متاسفانه وقتی عده ای خود را حق مطلق میدانند حاضرند برای رسیدن به اهداف خود دست به هر جنایتی بزنند.
از اقای مطهری و رییس جمهور منتخب میخواهم با تمام قوا جلو این کارها را بگیرد. (1507526) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۳:۰۶:۰۴
نميخوام اين حرف رو بزنم ولي واقعا تبريك ميگم، به خاطر اينكه اين قضيه رسانه اي شد،. مطهري جان ممنون (1507538) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۳:۱۹:۰۴
رئیس جمهور منتخب باید هر چه زود تر موضع گیری کنه واین حادثه پلید وکثیف را محکوم وخواستار مجازات عاملین وبانی ان گردد (1507557) (alef-6)
 
اللهم اشغل ظالمین به ظالمین
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۲۳:۵۴:۲۳
از کجا معلوم راست باشه؟
بعید نیست شما برای خراب کردن، خیلی کار ها بکنید
این که چیزی نیست اقای مثلا مطهری! (1507621) (alef-6)
 
بهلول
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۰:۱۹:۳۶
اولا -کار هر گروهی باشه خیلی ناشی بودن!!!!!!!!!!!!!!! خدا بهتر میدونه.

دوما- آقای مطهری! آقای مطهری!

فکر کنم خود شما و برخی به اصطلاح حامیان نظام می خواین 4 سال آینده رو ...
نهادهای امنیتی رو به این شکل به حاشیه و چالش کشوندن در حال حاضر موجب تضعیف بیشتر و فشار اقتصادی بر مردم بخصوص قشر متوسط و ضعیف میشه و کار درستی نیست.
به نظر شما این کار شما باعث ضربات سیاسی سهمگین، چه در داخل و چه در خارج بر پیکره نظام نمیزنه.
سوما- لطفا سری به فضای مجازی بزین. کافی داخل موتورهای جستجوگر اینترنتی سرچ کنین، ببینین که برخی از نماینده ها (به غیر از شما) چه خیانت هایی به حوزه های انتخابیشون کردن.
یه سری نمی گم به شهرها بلکه به شهرستان ها که نمیشه اسمشون رو شهرستان گذاشت بزنید. وضعیتشون رو با کلانشهر ها مقایسه کنید!
عده ای از نمایندگان هنوز نتونستن یک مصوبه درست برای شهرشون بگیرن! هر وقت هم ازشون سوال میکنند، مسئولان شهر را مورد انتقاد قرار می دهند! چندتا مدیر رو میخواین اسمشون رو بگم که توسط نمایندگان برکنار شدن و مدیران جدید نیز از عدم تصویب مصوبات و نبود بودجه گلایه کرده اند.
رو راست بگم، شما پول ملت رو فقط داخل تهران خرج کردید.چراشو خودتون بهتر میدونید!!!!!!!!!!
تمام نماینده های دوره های قبل چرا باید هم اکنون در تهران ساکن باشن نه در شهرستان هایی که از آنجا و توسط مردم انتخاب شده اند.
بیشتر مالیات هایی که مردم در سطح کشور پرداخت کردند چرا باید فقط در تهران هزینه بشه.!!!
چرا با آبروی نظام که آبروی مردم کشورمونه به این شکل بازی می کنید.
چرا این همه مسئله های مهم در کشور را به حال خود رها می کنید و دردهای مردم را نادیده می گیرید و فقط به خودتان فکر می کنید. می خواهید بیشتر از این مشهور شوید. یادتان باشد که جایی که قرار دارید، کارگردان و تهیه کننده و همه همه خداست و ما فقط یک بنده بیشتر نیستیم.
خدا رو شکر که همه عالم بر اعمال و رفتار و کردار شما آگاه اند.

به امید روزی که پرده های غیبت برداشته بشه تا مردم بفهمند که دنیا پرستان چه کسانی بودند و جایگاهشان کجا بوده است. (1507663) (alef-6)
 
آزادنامه
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۱:۱۹:۱۷
من واقعا متعجبم چرا بعضی ها همش دنبال حاشیه سازی و بزرگ کردن مسائلن. دستگاه های قضایی پس این وسط چیکارن. به اونجا مراجعه کن.
(1507756) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۱:۲۶:۵۰
یکی از محاسن طرح این موضوع، پرداختن به جوانب مختلف شرعی، قانونی و اخلاقی آن است. دوستانی که در این بحث مشارکت کرده اند، برخی با انگیزه های مختلف در صدد توجیه چنین رفتاری برآمده اند. بعضی افشای این موضوع را نادرست دانسته و وهن نظام و اطلاعات کشور دیده اند. باید به اینها گفت افشای این موارد و بحث علنی و عمومی در باره آن موجب استحکام نظام می شود و مخفی کردن آن همانند مخفی کردن موریانه در تنه درخت است. باید به دقت بررسی شود که حدود اختیارات مراجع امنیتی و اطلاعاتی چیست. آیا می توانند به تشخیص خود و با هر وسیله که در اختیار دارند به جمع آوری اطلاعات بپردازند؟ اصلا مدارک و اطلاعاتی که از طرق غیرقانونی تحصیل می شود ارزش استناد دارد؟ آیا مثلا می توان کسی را ادر گزینش برای شغلی ردصلاحیت کرد و استناد نمود که پیامکهای تلفنش خلاف بوده است؟ چه مجوزی برای وارسی تلفن، ایمیل، پیامک و ... وجود داشته است؟ از این موارد روزانه فراوان اتفاق میافتد. پیشنهاد میکنم صفحه ای باز کنید تا خوانندگان تجربیات خود در مورد استراق سمع را بنویسند تا معلوم شود چقدر این رفتار غیرقانونی رایج است. (1507765) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۱:۴۴:۴۹
چرا یکی فکر نمیکنه این حرکت ناشیانه ،از طرف کسی بوده که میخواد به آقای مطهری بگه :داداش پاتو از گلیمت دراز تر کردی،نکردیا!!!
خوشم میاد جناب مطهری با کسی خرده برده نداشته که مث یه انسان اومده مطرح کرده و قایم باشک بازی بعضیا رو در نیاورده...احسنت بر شجاعتت.احسنت بر پاکیت و احسنت بر آزادگیت مرد (1507783) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۴:۰۲:۲۳
من متوجه نشدم کجای این حرکت مطهری شجاعانه بوده ؟ خود آقای مطهری هم مطمئنا تعجب کرده که چقدر مردم ایران ساده هستند که هر داستانی را نه تنها زود باور میکنند بلکه من را شجاع هم میدانند . واقعا سیاست چه که نکرده . بابا اصلا نه موضوع شاهه نه موضوع دزد . نه موضوع شمره نه مظلومیت امام حسین . یخورده فکر کنید و منتظر پاسخ مسئولین باشید و بعد به خودتان بخندید . (1507877) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۴:۰۲:۳۶
عزیزان گول علی مطهری و امثال وی را نخورید منهم بهتر از همه میدانم که استراق سمع بایستی در چارجوب قانون باشد ولی شما با درایت کامل به موضوع نگاه کنید . از ابتدای انقلاب سال 57 همه افراد برای صاف کردن جاده موفقیت شخصی خودشان حرفهای زیبا زده اند شما نمیدانید چقدر من هاشمی رفسنجانی و موسوی و کروبی و خاتمی و احمدی نژاد و هزاران سیاستمدار دیگر را دوست داشتم و هنوز هم بعنوان یک هموطن آنها را دوست دارم ولی هیچکدام برای جوانان حرکتی نکردند و همه برای صاف کردن جاده موفقیت خود و خانواده خود چه حرفهای زیبائی که نزدند و هنوز هم میزنند . علی مطهری هم شاگرد اینهاست . اینها مثل من و شما قلب صاف و صادق و دلسوز ندارند ولی هر روز صحبت از صداقت و خدمت به مردم میزنند . اگر در این 34 سال فقط روزی یک خدمت هرکدام از اینها به ایران میکردند امروز دختران و پسران عزیز ایرانی مجبور نبودند بجای تولید مواد مخدر بفروشند . اگر اینها روزی یک خدمت به ایرانی میکردند ما مجبور نبودیم برای آینده بهتر درس و مشق و دانشگاه را رها کنیم و هر روز در سیاست دخالت کنیم . کار سیاست مسئولیت اینهاست که بر دوش ما انداخته اند تا از انرژی من و شما برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنند ولی درآمد و حقوق و منافعش مال خودشان است . اگر راست میگویند از همین امروز صادقانه به مردم بگویند که چه کرده اند ؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر وزارت اطلاعات استراق سمع میکند چون افرادی در وزارت اطلاعات کار میکنند که سی سال تعهد داده اند که هرگز به کشور خیانت نمیکنند و افراد رزمنده ای بوده اند که نگران من و شما هستند حتی اگر خیانت هم بکنند اینکارشان خدمت به من و شماست زیرا که امثال علی مطهری در دفاتر هزینه بر خود و با منابع این ملت در دل خود به ریش این ملت میخندند آیا نباید تک تک ملت ایران از همه دفاتر مسئولین بازدید کنند امروزه با پیشرفت تکنولوژی ضرورت اینکار بسیار گوشزد شده و بهمین خاطر هم در دنیای اطلاعات (آمریکا و اروپا ) مجبور شده اند در اطاق سیاستمداران کشورهای دیگر استراق سمع نصب نمایند . مگر همین احمدی نژاد نبود که روزی سردار عدالت و کمک به مستضعفان بود و امروز فریاد مظلومیت سر میدهد که مجلس و قوه قضائیه نگذاشتند من کار کنم ولی امروز 200 سکه به وزیرش که گرانی و بیکاری را افزایش داده همراه نشان افتخار درجه یک میدهد . من به دکتر حداد عادل احترام میگزارم ولی بهتر نبود بجای ایشان از ملت سرافراز ایران تقدیر و تایلوی یاد بود به ملت اعطا میشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟سال گذشته اینجانب از دوره کارشناسی ارشد دانشگاه تهران بدون هیچ دلیلی همراه دوازده نفر دیگر در رشته کارشناسی ارشد مهندسی صنایع اخراج شدیم . علی مطهری کجا بود ؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا سکوت نمود . من به علی مطهری در حوزه تهران رای دادم . بخدا قسم تمام مجلس را زیر و رو کردیم هیچکدامشان از ما 12 نفر حمایتی نکردند حتی خبرنگاران ترسیدند گزارش تهیه بکنند . ما از هیچکس انتظار کمک نداریم و فقط به درگاه خداوند استغاثه میکنیم . فقط حرف من اینستکه """" با طناب سیاستمداران به چاه نروید"""" """" با طناب سیاستمداران به چاه نروید"""""""" با طناب سیاستمداران به چاه نروید"""" بگذارید از آنها استراق سمع شود بگذارید همه سیاستمداران بفهمند که با جوانان باهوش و نخبه ملت ایران طرف هستند و هر روز بایستی گزارش عملکرد بدهند و مشکلاتشان را خودشان حل کنند نه جوانان بیکار این مرز و بوم . یا علی مدد (1507879) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۴:۰۹:۲۳
حکایت اون فیلی است که در تاریکی شب یکی گفت : تخت است . یکی گفت : ناودان است . و یکی گفت : باد بزن . و یکی گفت : ستون خانه است . بزارید یکی چراغ بدست فردا می آید و به شما میگوید ماجرا چه بوده است . عجله نکنید . در هر صورت هر چه هست علی مطهری خیلی ترسیده است . من بجای علی مطهری بودم اصلا خبر را به کسی نمیدادم و هر روز در اطاقم با ارباب رجوع و مردم خوب رفتار میکردم تا هرکس دوربین گذاشته خیال کند من در حال خدمت تمام وقت هستم . آقای مطهری چیز بدی نیست . میخواستند ببینند چه خیانتی در راه است . لطفا نترسید . (1507884) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۴:۲۱:۱۳
ملا نصرالدین در تاریکی شب در کوچه به دنبال انگشترش میگشت . دوستش گفت ملا دنبال چه میگردی؟؟؟؟؟؟؟؟گفت : انگشترم در خانه گم شده امده ام در نور مهتاب میگردم بلکه آنرا پیدا کنم .
آقای مطهری دفتردار شما کار مردم را راه می اندازد یا مچ وزارت اطلاعات را میگیرد . جسارتا چقدر حقوق میگیرند . باید فرد بسیار نخبه ای باشند . فقط تو رو خدا مچ دزدان و خیانتکاران بیت المال را هم بگیرید .
صبح تا شب دارید کار شخصی میکنید و حقوقشو از ما میگیرید . شد یک نفعی برای روستائیان و زحمتکشان داشته باشید . پناه میبرم از شیطان رانده شده به خدای احد واحد (1507890) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۴:۵۹:۵۵
مطهری یک نگاه به کامنتهای منتشر شده ( انهایی که منتشر نشدند به مزاقت اصلا خوش نخواهد امد) بنداز ببین تاثیر این حرفت به نفع نظام بوده یا نه حضرت علی برای حفظ نظام اسلامی تحت هدایت خلفا انزمان رفت و ساکت در بیابان کنج ازلت گرفت شما چه میخواهید با خدای خودت تو این ماه رمضان خلوت کن و ببین واقعا برای چه این هیا هو را راه انداختی؟ (1507896) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۵:۴۹:۰۷
سلام
متاسفانه در کشور ما همه دنبال جنجال هستند ...............این اقایان برای کشور چه خدمتی کرده اند ؟؟؟؟فقط دعوای سیاسی همش دنبال تیتر شدن هستند و..............این اقایان برای رفع مشکلات کشور تاکنون طرحی را هم داند؟؟؟تا ما هم بفهمین اینها چند مرده حلاجن ........فقط دعوا ............................................. (1507904) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۸:۵۳:۰۹
این علی مطهری خیلی بد قلق است. اول این که باید به وظیفه نمایندگیش در تحکیم نظام و تبلیغ برای دولت و حکومت بپردازد به جایش همه اش انتقاد می کند و اشتباهات فاحش دولت را سیاه نمایی می کند. برادر من! مردم به شما رای داده اند تا از نظام دفاع کنی نه این که به فکر منافع شخصی خودت و ملت باشی. گیرم که در دفترت شنود و دوربین هم کار گذاشتند تو که همه چیز را به صراحت می گویی این دوربین ها چه سری را می خواست آشکار کند. در ضمن دو واقعیت را همیشه در وزارت اطلاعات به کارآموزان درس می دهند اول این که وقتی هواپیمایی از فرودگاهی بلند می شود تا به مقصد برسد کسی بین راه پیاده نمی شود ثانیا گچ مدتی طول می کشد تا کاملا خشک شود. (1507969) (alef-6)
 
شهروند
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۹:۳۹:۵۴
با سلام

نمی دونم چرا اینبار شما برادران عزیز اطلاعاتی که هیچ حریمی را به عنوان حریم خصوصی نمی شناسید به بخش نظرات کاربران سایت الف حمله نموده اید تا کار خود را توجیه نمایید.یادتان باشد ما در کشور اسلامی زندگی می کنیم و مبنای کار های ما شرع مقدس اسلام است نه بخشنامه های سازمانهای اطلاعاتی
اگر اینجا یک کشور غربی هم بود به این راحتی قادر به توجیه کارهای خود نبودید.عزیز دل برادر مردم آگاه شدن سی سال قبل نیست که هر غ........بکنی و کسی یقه تو نگیره . (1510747) (alef-13)
 
gh
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۰۹:۴۵:۳۶
شما دنبال اخلال در نظام سیاسی کشور هستیید.................به جای این که در بوق کرنا بکنیید برویید مشخص کنیید چه کسانی این دستگاه ها ی شتود را گذاشتند.............ضمنا علم هم پیشرفت کرده ................ (1508062) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۷:۱۷:۲۳
چه خوش خیالید شما (1509292) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۰:۲۴:۲۷
بسیار جالب است
ادعا شده که از تجهیزات جاسوسی یک سازمان اطلاعاتی حرفه ای تصاویر نصب کنندگان تجهیزات بدست آمده است !!!!!
آقای مطهری از شما بعید است . (1508142) (alef-6)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۱:۰۴:۱۲
"زمانی که با یک نماینده شناخته شده مجلس این گونه رفتار می کنند، معلوم نیست چه ظلم هایی در حق مردم عادی روا داشته می شود"

شما نمی خواد غصه ما رو بخوری. این شما هستی مشکل اطلاعاتی به حساب میای نه ما مردم عادی. (1508214) (alef-6)
 
سعيد
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۴:۲۷:۳۵
سلام
من هم يك فرد عادي هستم مثل تو
اما يك بار متن اس ام اس خودم را از يك فرد ديگر دريافت نموده كه با مخاطب پيامك ارتباطي نداشت. (1508775) (alef-10)
 
قاطي پاتي
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۱:۱۶:۳۷
برو خدا رو شكر كه اسم خودت علي مطهري اسم پدر خدابيامرزت هم شهيد مطهري مي توني اعتراض و پيگيري كني!!! بازم وضعت خيلي خوب است!!! (1508241) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۱:۵۵:۱۸
مناز بعضی از این جواب ها متاسف شدم که وضع درک گروهی چقدر میتونه پائین باشه و گروهی که بیجا و با خشکه مقدسی می خوان همه چی رو خوب جلوه بدن

اولا هر گروهی که این ار دستگاه شنود رو کرده باید جوا ب پس بده
چون بدون هماهنگی با رئیس مجلس شنود یک نماینده جرمه بماند از لحاظ شرعی و دینی
دوما اقای مطهری عقلش می رسیده یه دفعه نیاد رسانه ای کنه اول دنبال ماجرا را رو گرفته این قضیه مال نوزدهم بوده حالا رسانه ای شده

سوما کی گفته کار نیروهای امنیت داخلی هست. هر گروه خود سر که به این نوع امکانات دسترسی داره می تونهه با جا زدن خود به عنوان نیروهای امنیتی این کارو انجام بده هر کسی که از سمت جناب مطهری احساس خطر کرده دست به این اقدام زشت زده و باید به سزاش برسه

دیگه این ربطی به تند بودن یا کارا اقای مطهری نداره خود این عمل یه کار غیر قانونی هست

مطئن باشید اگر مطهری تا حلا کار غیر قانونی داشت همین ها پته اش رو می نداختند رو اب ندارند که دست به این کارا میزنند


وقتی نماینده مجلس از یک گروه خودسر در امان نیست می خواید مردم باشه

من بعید می دونم کار نیروهای امنیتی نظام باشه چون بقول بعضی از کامنت ها هم اونا بسیار حرفه ای تر عمل می کنند

این کار گروهی هست که ترسی هم از لو رفتن نداشتن تا هر دو طرف رو خراب کنن و نظام رو زیر سوال ببرن (1508329) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۳:۵۰:۰۴
فقط چند سوال دارم ؟
1.ایا دستگاه اطلاعاتی کشور که با این ظرافت کاری برخی دستگاه های اطلاعاتی غربی را به زانو درآورده می اید و اینچنین ناشیانه عمل کند به طوری که دیوار را دوباره گچ کند و ...که با اولین ورود طرف متوجه شود
2.مواضع اقای مطهری تاکنون چند درصد تحت تاثیر جوگیری بوده است ؟و مبالغه آمیز مطرح میشود؟ماجرای بازی ایتالیا و ایران را فراموش کرده اید
3.این امکان ندارد که گروهی سعی در خراب کردن وجهه نظام داشته باشند؟و البته بهترین شخص برای این امر جناب علی خان مطهری به دلیل جوگیر بودن است ؟
4.اتفاقا چون شما به قول خودتان شناخته شده اید باید بیشتر زیر ذاره بین باشید تا مردم عادی اینطور نیست ؟ (1508647) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۴:۱۷:۲۹
جناب مطهری اگر راست می گویید تصاویر این افراد را منتشر کنید م ردم انها را شناسایی کنند (1508741) (alef-10)
 
هادی
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۴:۵۵:۴۸
خنده داره. به نظرم اون 12 متجاوز! باید به دلیل بی عرضگی از جمله این که کلی آثار جرم باقی گذاشته بودند و با نگهبان همکاری کردند! و از خودشونم فیلم گرفتن، هر چه سریع تر از وزارت اطلاعات اخراج و به تیمارستان منتقل شوند و به جای آن ها مسئول دفتر آقای مطهری که شم پلیسی دارند و خیلی راحت از تغییر شرایط دریچه کولر توانستند تمام آثار جرم را کشف کنند به عنوان وزیر اطلاعات معرفی شوند.
احمقانست و همین نحوه قضیه تابلو کرده که مشکوکه و کار اطلاعات نیست. (1508889) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۵:۴۴:۲۶
میگویند در ممالک خارجه از گوشی تلفن همراه و میکروپروسسور کامپیوتر و وسایل دیگر امکان ذخیره تصویر و شنود و ارسال آنها و مکان یابی وجود دارد اما آخر اقای مطهری که انیشتین دوران نیستند که بخواهند از او شنود کنند و جر و بحث با دیگران که علنی است!!! (1509059) (alef-13)
 
بنده خدا
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۵:۴۵:۵۱
براتون متاسفم که نظر خیر خواهانه من که خود قربانی اینگونه اقدامات خلاف شرع و........بوده ام را منعکس نکردید شما هم نانرا به نرخ روز میخورید (1509066) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۵:۵۹:۴۱
نتيجه انتقاد در اين مملكت همين است تا اين آقا باشد زيادي حرف نزند ما مجلس كم حرف مي خواهيم وكم تنش تا دشمنان شاد نشوند اگر ما امروز به اين همه توسعه ورشد بالندگي رسيده ايم نتيجه مجالس محكم وناظر ماست بگو فردا 500 تا امضا در تاييد اين ورد ديگري جمع كنند (1509091) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۶:۳۵:۴۷
با اين آبرو ريزي ببينم رسانه هاي بيگانه چقدر مانور مي دهند مثل رسانه ميلي ما تا چند ماه خبر را پخش مي كنند! (1509179) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۷:۵۶:۴۷
مقامات قضایی و اطلاعاتی کشور بایستی پس از بررسی نظرشان را بدهند سپس می توان اظهار نظر کرد. بی اعتماد سازی و کارهای خرابکارانه حربهء دشمنان این نظام است. (1509375) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۸:۴۵:۳۴
مطمئن باشيد اين كار غير قانوني و غير اخلاقي است وكساني كه از اين حركت حمايت ميكنند ؛ همدستان كساني هستند كه اين كار غير انساني واغير سلامي را انجام دادند. (1509508) (alef-13)
 
سینا
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۹:۴۰:۰۲
وقعاً آقای مطهری و برخی اطرافیان فکر می کنند خیلی مهم هستند. (1509645) (alef-10)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۲:۰۵:۵۹
خدا علی مطهری را هدایت کند (1510367) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۲:۴۳:۰۵
چه ریس دفترباهوشی.بایدریس جمهورمیشدی عزیزم!ازراه واردشده متوجه چیه کانال کولرشده؟مطهری متاسفانه تبدیل به پله شده!!!!!!!! (1510405) (alef-10)
 
حسين
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۷:۳۴:۰۹
حالا مگه مطهري كيه يا چه چيز با ارزشي براي گفتن داره كه وزارت اطلاعات بخواد استراغ سمع هم بكنه؟؟؟ (1510540) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۲۷ ۲۲:۵۵:۱۳
جانا سخن از زبان ما میگویی .
ایول . ایشون دچار خود بزرگ بینی هستند .
درحقیقت معروفیت ایشون به خاطر پدر بزرگوارشون هست و نه خود ایشون . (1518760) (alef-13)
 
مودی
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۰۸:۳۸:۲۲
این نوع کار گذاشتن وسایل استراق سمع و جاسوسی که یک مسئول دفتر به راحتی متوجه آن بشود و آقای مطهری هم بسادگی به آن پی ببرد بسیار مشکوک است. نکنه مسئول دفتر آقای مطهری و خود ایشان هم از آدمهای امنیتی و اطلاعاتی بوده اند و هستند .با توجه به اینکه بخش عمده ای از فعالان و نیروهای اصلاح طلب سابقه کارهای امنیتی و اطلاعاتی طولانی و در سطوح بالا دارند و از طرفی علی مطهری به عنوان کسیکه سابقه اعتراضات مکرر به وزرات اطلاعات دارد و از سرو صدا کردن و شلوغ کاری خیلی هم خوشش می آید و در بسیاری موارد نشان داده در شناخت اولویت ها از بینش کافی برخوردار نیست هدف بسیار خوبی میتواند برای این بخش از نیروهای اصلاح طلب باشد که با طراحی این سناریو ااولین جرقه های ایجاد بحران را به گونه ای بزنند که طیف ناکام در این انتخابات را عامل ایجاد بحران برای دولت روحانی معرفی کرده و از این طریق به مانند سالهای ابتدای دوران اصلاحات نهادهای امنیتی و قضایی و اطلاعاتی را به گوشه رینگ برده و آنها را منفعل سارند.هنوز ماجرای قتل های رنجیره ای و عاملان اصلی آن که از نیروهای چپ بودند و خود آقایا ن هم فهمیدند از یاد نرفته است. ماجرایی که قرار بود به گردن رقیب سیاسی انداخته شود و علاوه بر بدنام کردن او پدر تشکیلات اطلاعاتی و امنیتی را درآورد. (1510612) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۱۲:۲۵:۰۰
متاسفیم که در چنین جامعه ای زندگی میکنیم (1511180) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۱۲:۴۸:۵۸
ما که ده بار نوشتیم چاپ نشد!!!!! (1511285) (alef-13)
 
بنده خدا
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۱۳:۱۹:۵۴
وزارت اطلاعات مي خواد يك اخطار به مطهري بده كه پاشو از گليمش دراز تر نكنه و عمدا وسايل را طوري نصب كرده كه ديده بشه (1511403) (alef-13)
 
شهروند درجه 3
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۱۳:۳۵:۰۴
"بچه های بالا " چه حضور پررنگی دارن تو این سایت! (1511445) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۱۵:۵۵:۲۴
کاشکی یکی هم در دفتر شریعتمداری کیهان نصب می کردن . شاید مطالب جالبتری گیرشان می آمد . (1511881) (alef-13)
 
هادی
۱۳۹۲-۰۴-۲۴ ۲۱:۳۵:۲۱
سلام : ما افراد جامعه عادی ول معطلیم وقتی بالا نشین ها به همدیگر اینطوری بد بین هستند ما افراد عادی چه انتظاری از آقایان داریم جامعه را اصلاح کنند و قول مساعد برای بهبود وضع اقتصادی و رفاعی مردم را میدهند . واقعا خسته نباشند (1512542) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۵ ۱۵:۰۵:۴۹
لطفا از روي باد هوا اظهار نظر نفرماييد سكوت دستگاه هاي اطلاعاتي در مورد فوق بيانگر اين است كه ماجرا اتفاق افتاده است بايد صبر كرد تا نتيجه مشخص گردد (1514203) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۵ ۱۹:۱۶:۱۳
اینا همهش کار امریکاس می خواد ابروی نظام رو ببرد وگرنه ما در کشور حتی یک مورد هم از این گونه کارها نداریم چون از هیجده کانال خبرها به افراد مسئول میرسد. مطمئن باشید اگر این کارها خلاف بود حتما رسیدگی میشد دقیقا مثل رسیدگی به عاملان کهریزک . (1514700) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۲۷ ۱۷:۴۰:۴۷
وای برما که نماینده ما تبدیل به نماینده صاحبان قدرت شده است. فکر می کنیم او نماینده مردم است.! مطهری به جز خوش خدمتی به صاحبان زر و زور چه کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1518519) (alef-13)
 
بی طرف
۱۳۹۲-۰۴-۲۸ ۱۱:۳۸:۰۶
سلام
از نظر حقوقی آنچه آقای مطهری فرمودند یک ادعا است که باید از جهات مختلف مورد بررسی قرار گیرد.
این ادعا اگر صحیح باشد، کار نا مطلوبی است از سوی هر که انجام شده باشد.
ولی در صورت صحت باید نکاتی مورد بررسی قرار گیرد.
1. اینها چه کسانی بودند. از نظر حقوقی حق اتهام به هیچ کسی را نداریم تا اثبات شود.
2. چرا جناب مطهری و دفتر دارشان، خود مسأله را دنبال کردند و گزارش میدهند اینجا باید به نیروی انتظامی و چند خبر نگار خبر دهند تا این مسأله را پی گیری نماید و پوشش خبری دهد.
3. چرا تصویر و فیلمی از این مسایل فراهم ننمودند.
4.....
اما اگر این ادعا به هر دلیل صحیح نباشد این خود بازی با افکار عمومی است.
لذا از مسئولین تقاضا میشود پی گیری نموده و نتیجه را به اطلاع عموم برسانند. (1519125) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.