توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479760
دلیل عدم پخش زنده برنامه دیروز ماه عسل
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱
احسان علیخانی توضیحاتی را درباره‌ برنامه «ماه عسل» که روز گذشته به شکل ضبطی روی آنتن رفت، ارائه داد.

 احسان علیخانی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام درباره‌ی حضور مهمان برنامه که به شکل ضبطی به روی آنتن رفت، اینگونه نوشته است:

«قرار ما با خانم نرگس کلباسی برای حضور در ماه دو قسمت عسل اول روز جمعه بود که برنامه خواهران منصوریان به روی آنتن رفت و پس از آن قرار بود این برنامه روز شنبه به روی آنتن برود اما به دلیل تغییر کنداکتور شبکه و پخش والیبال در روزهای شنبه و یکشنبه برنامه «ماه عسل» کنسل شد. با توجه به اینکه دیگر نمی‌توانستیم بیشتر از این میهمان برنامه را معطل نگه داریم و از طرفی چون ایشان عازم سفر بودند و هم کار داشتند به همین دلیل برنامه را ضبط کردیم که ایشان بتوانند به کارشان برسند.»

نرگس کلباسی روز گذشته مهمان هشتمین قسمت «ماه عسل» بود.

او ضمن إبراز رضایت و خوشحالی از سانسور نشدن حرف‌هایش در این برنامه و هدیه بعثه مقام معظم رهبری، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام این طور نوشت:

تجربه «ماه عسل» یکی از بهترین خاطرات زندگیم شد، مرسی از اینکه تمام حرف‌های من به طور کامل پخش شد. متشکرم از مقام معظم رهبری بابت هدیه گرانقدر و برآورده شدن آرزوم.
 
کلمات کلیدی : برنامه ماه عسل ، احسان علیخانی ، رمضان 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.